Re: Парфюмите- наша страст .Тема втора.

  • 27 612
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 4 370


това са новите ми придобивки, може ли някой да даде отзиви за тях. на първо помирисване и проба, втория по ми допадна, поне засега!

# 1 051
  • Мнения: 3 641
Днес се влюбих в The One D&G. Нещо много ме привлече към него, незнам какво точно обаче Crazy
Момичета,ако някой иска да се раздели с него,купувам без значение от милилитрите.  Hug

# 1 052
  • Мнения: X
Днес се влюбих в The One D&G. Нещо много ме привлече към него, незнам какво точно обаче Crazy
Момичета,ако някой иска да се раздели с него,купувам без значение от милилитрите.  Hug

Ох и аз си го харесах преди няколко дена, ама още обмислям дали да си го купя, защото имам 2 нови парфюма.

# 1 053
  • Мнения: 3 641
dollface  и аз имам нови и съм си минала лимита за покупки, но много го искам Embarassed
Толкова ми е мек и нежен, сякаш гали кожата, няма нищо остро и подправково. Според моя вкус де.. Simple Smile

# 1 054
  • Мнения: X
dollface  и аз имам нови и съм си минала лимита за покупки, но много го искам Embarassed
Толкова ми е мек и нежен, сякаш гали кожата, няма нищо остро и подправково. Според моя вкус де.. Simple Smile

И аз много го искам, освен да си взема по малка разфасовка, примерно от 30 или 50 мл  Thinking
От къде мислиш да го купуваш/поръчваш?   bouquet

# 1 055
  • Мнения: 3 641
dollface  и аз имам нови и съм си минала лимита за покупки, но много го искам Embarassed
Толкова ми е мек и нежен, сякаш гали кожата, няма нищо остро и подправково. Според моя вкус де.. Simple Smile

И аз много го искам, освен да си взема по малка разфасовка, примерно от 30 или 50 мл  Thinking
От къде мислиш да го купуваш/поръчваш?   bouquet
Чудя се и аз Rolling Eyes В Мегашоп 75 мл тестер е 88 лв. /нали са доволни от този сайт ттук момичетата/Макар,че по-сигурният вариант е ягодката  bouquet

# 1 056
  • Мнения: X
dollface  и аз имам нови и съм си минала лимита за покупки, но много го искам Embarassed
Толкова ми е мек и нежен, сякаш гали кожата, няма нищо остро и подправково. Според моя вкус де.. Simple Smile

И аз много го искам, освен да си взема по малка разфасовка, примерно от 30 или 50 мл  Thinking
От къде мислиш да го купуваш/поръчваш?   bouquet
Чудя се и аз Rolling Eyes В Мегашоп 75 мл тестер е 88 лв. /нали са доволни от този сайт ттук момичетата/Макар,че по-сигурният вариант е ягодката  bouquet

И аз за мегашоп и гетбг си мислех, за тях има добри отзиви.  Thinking

# 1 057
  • Мнения: 46
момичета,аз го имам този парфюм,скоро ставах кръсница на едно дете и ми го подариха по случая!страхотен е!дори като ми сварши ще си го закупя пак! Heart Eyes Laughing

# 1 058
  • Мнения: 1 303
и аз си го купих,хич не му се чудих много Grinning

# 1 059
  • Мнения: 199
От "The One" започна моята любов към сладникави парфюми.....Преди  не можах да повярвам ,че един ден ще полудея за този тип парфюми!Наистина мека сладост,уютна някаква!

# 1 060
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
имам вече шалимар,просто нямам думи,страхотен е (за мен де).

# 1 061
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И все пак някой ще го опише ли този The One D&G.
Възбудихте любопитството ми  Hug

# 1 062
  • Мнения: 3 641
shushi7777,ето описание:
Връхни нотки: мандарина. праскова.

Сърдечни нотки: жасмин.

Базисни нотки: ванилия, амбра, мускус.
Някак си прасковата и мандаринката придват свежест и не е натрапчива ванилията Hug

# 1 063
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
shushi7777,ето описание:
Връхни нотки: мандарина. праскова.

Сърдечни нотки: жасмин.

Базисни нотки: ванилия, амбра, мускус.
Някак си прасковата и мандаринката придават свежест и не е натрапчива ванилията Hug




Много интересно и ако е траен цена няма да има  Simple Smile

# 1 064
  • Мнения: 4 422
Иде пролет, времето на по-леките ухания, в тази връзка дайте отзиви за трайността на Pour Elle (P.Rabanne). 10х.   bouquet
Траен и силен.За пролет и есен според мен,но не и за лято.В началото ми харесваше много сега нещо го разлюбих,а и мъжа ми като го подуши мрънка постоянно,че му ставало лошо..

Общи условия

Активация на акаунт