Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 06 -Тема 27

  • 25 445
  • 643
  •   1
Отговори
# 180
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Мерси,Nellyr!   

# 181
  • София
  • Мнения: 3 581
За нищо
Мога да снимам и чантата от същата страница на часовника / 93 от К6/ и пътната ако някой иска да ги види
ето - искате, не искате, това е

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=239269&photo=1

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 22:17 от nellyr

# 182
Моля помогнете! Клиентка ми се оплака, че гланца Pink Pucker и пари на устните иска да и върна парите.Какво да правя?

# 183
  • София
  • Мнения: 3 581
Моля помогнете! Клиентка ми се оплака, че гланца Pink Pucker и пари на устните иска да и върна парите.Какво да правя?
Този по принцип си пари- по скоро леко пощипва но това е ефекта

# 184
  • Мнения: 1 259
Самия гланц наистина оставя такова охлаждащо,по-скоро, чувство! Ами отиди в зоналния си офис, там се попълва една декларация, и в следващата ти поръчка, ще ти върнат парите, за които си го получила! Носи и фактурата си там(тази на която е самия гланц)... а ако искаш да се олесниш, обади се на координатора си и той ще свърши тази работа вместо теб Peace

# 185
Много ви благодаря  Wink

# 186
  • Мнения: 1 259
Според мен, чантата е от тип "Грация" . Аз също си я бях заплюла, но не видях да има джобчета/поне отвън/.. Отказах се, за толкова пари, такава материя...  Naughty /лично мнение/  Wink
платнена ли е?  Shocked и аз не я искам тогава
Поли да каже, тя я е получила! Wink

Според мен чантата е добра, не е найлонова като на Грация, нито от някакъв плат....струва ми се много здрава, като спортен сак...идеална е за фитнес или за кратки пътувания...поне моята е вече натварена като магаре...та утре ще я тествам! Flutter

# 187
  • Мнения: 356
И на мен пътната чанта много ми харесва, даже мисля, че за тия пари е просто перфектна. Аз още си имам едновремешната, която беше на кръгчета и още си е жива, въпреки че е видяла толкова много влачене, че само тя си знае. Освен това в другия каталог е на 39,90.

# 188
  • Мнения: 1 259
А можеш ли да покажеш старата си newsm78

# 189
  • Мнения: 994
Ох, пуснах експресна поръчка и професионалния молив за очи ( черния) ми светна червен светофар, а аз имам 4 поръчани   #Crazy Много бързо бе

# 190
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А, как не съм го видяла това до сега! Бройте ме и мен!  Wink

# 191
  • Мнения: 994
А, как не съм го видяла това до сега! Бройте ме и мен!  Wink
Кое не си видяла? И кое да броим  Rolling Eyes

# 192
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А, как не съм го видяла това до сега! Бройте ме и мен!  Wink
Кое не си видяла? И кое да броим  Rolling Eyes

Ама съм и аз заплес смотан! ooooh! hahaha Не съм видяла темата до сега! И се включвам! Simple Smile Аз също съм представителна AVON!

# 193
  • Мнения: 356
Ох, пуснах експресна поръчка и професионалния молив за очи ( черния) ми светна червен светофар, а аз имам 4 поръчани   #Crazy Много бързо бе
На мен сутринта ми светеше жълто за моливите, че дори си пуснах още няколко, че много ми ги търсят. Обаче нейсе...следобяд видях, че вече са недостиг

# 194
  • Мнения: 994
А, как не съм го видяла това до сега! Бройте ме и мен!  Wink
Кое не си видяла? И кое да броим  Rolling Eyes

Ама съм и аз заплес смотан! ooooh! hahaha Не съм видяла темата до сега! И се включвам! Simple Smile Аз също съм представителна AVON!
ааа Добре дошла при нас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт