54-та Американска

  • 15 399
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 994
Пробвай да гугълнеш cheap deals Atlanta - може и да си харесаш нещо. Но Вегас със сигурност е по-популярен като дестинация и има много по-голям избор.

# 301
  • Мнения: 558
Оназ "американска" тема беше недоразумение някакво... И к'во, като отишли в хубавата болница и им направили безплатна застраховка, за туристи  Joy... Далеч съм от мисълта си  Crazy.

# 302
  • Мнения: 2 386
Момичета, почти направих новата тема (ама съм една американка  Crazy).. Да я отварям ли и как точно да се казва имате ли претенции? Изумрудена американска тема? Що се вра м/у шамарите и аз не знам. :crazy


Нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287394.new#new  Grinning

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 22:09 от Evanescent

# 303
  • Мнения: 2 254
Хайде де, какво толкова се свениш.55-та изумрудена.Не забравяй американска, че има много чужбинки със слаби сърца Mr. Green

# 304
  • Мнения: 2 185
И другата баш американка да се изкаже  Laughing
Що не я кръстиш направо "55-та изумрудена американска сватба"

# 305
# 306
  • Бостън
  • Мнения: 13 502


 МАй само аз съм била с късмета да видя  "милите" обръщения Sick




... aaa, не само ти  Grinning и аз - хем се вбесих, хем се смях - че то цяла тема стана от спекулации колко сме се увълчили по отношение на новопристигащи, как човещинка няма в нас, как не даваме шанс на хората да стартират - и в края на краищата лъсна голият г...з на истината  Sick

... обаче парен каша духа, та и аз съм се зарекла да си държа устата затворена и да не дискутирам по определени теми, ... ама пак не устисках да не му кажа на бат биснесменина, че е лъжец и измамник, пропуснах, че е тъп и стиснат... а безотговорността на мадам бременната отдавам на хормони, а не на липси, щот съм пич  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт