162 Американски четирилистни детелини за късмет и сполука през 2022

  • 39 316
  • 483
  •   1
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 359






















Последна редакция: чт, 17 мар 2022, 19:45 от Agent Provocateur

# 1
  • Мнения: 4 289
Първа лъжичка за водичка!:laughing:Green Heart

# 2
  • Мнения: 475
Еми така де, да се внедря и аз в новата тема. 🥸

# 3
  • Бостън
  • Мнения: 13 359
Боже, Тексас, каква ерес!!! Kаква вода днес!?! На Свети Патрик!?!?! Grinning
Аз за какво потроших 10 мин време да ви правя колекция от поучителни memes!?
Я да се поправиш, че ще те пратя на поправителен на Синко Де Майо Grinning


Докато съм на Ирландска тема и устоявам на желанието си да пиша за войната да препоръчам силно една книга, която влиза в конфликт с горната препоръка "Не си разваляйте Деня на Св. Патрик като прочетете нещо от историята на Ирландия". Разтърсваща, великолепно написана! Не зная как така съм я пропуснала на младини!

Angela's Ashes: A Memoir
Frank McCourt


Освен всичко е и екранизирана, ако нечии деца са вече на възрастта да понесат нещо по-сериозно от аниме:



Интервюто съдържа спойлъри!

Последна редакция: чт, 17 мар 2022, 23:38 от Agent Provocateur

# 4
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Много приятно заглавие на темата и добре оформена. Мерси на Аgent!

Сложете линк  в старата тема към към тази тук, да не би някоя да пропусне новата тема.

# 5
# 6
  • Мнения: X
Леле, Агент, прекрасна тема с много мъдрости! Признавам, че нямам нищо зелено и от сутринта съм си закачила една зелена щипка на банския, за да не ме тормози детето. И с пиенето не съм готова - ще съм на бяло вино. Дано не разгневя Свети Патрик! Трябва ни много, много късмет!

# 7
  • Мнения: 4 289
Боже, Тексас, каква ерес, каква вода днес!?! На Свети Патрик!?!?! Simple Smile)))))
Аз за какво потроших 10 мин време да ви правя колекцията от поучителни memes!?
Я да се поправиш, че ще те пратя на поправителен на Синко Де Майо Grinning

Ама ирландското с вода отстрани го пия. Yum
Поправям се веднага. It's Five O' Clock Somewhere. Simple Smile Наздраве!

Обаче се се сетих как преди години в темата, обикновено в петък вечер си казвахме наздраве и си хортувахме до късно.

# 8
  • Мнения: X
Честит Свети Патрик! Празнуваме всичко и ние. Наздраве.

# 9
  • Мнения: 1 845
И аз в новата тема.Празнуваме всичко, то като имаш деца в училище няма как да пропуснеш някой известен и неизвестен празник.
Най-хубавото е че от днес излизат в пролетна ваканция /1 седмица ама все нещо/, че вече изкуквам с това ранно ставане , извозване до училише, вземане. Малко реклас.
За първи път тая година децата не носиха "зелено" в училище, нещо са се заяли за униформите тия дни и даскалото обяви бойкот, ако някой искаше днес да е със зелено трябва да плати 3 долара...да бе да си ходят с униформите.
Обикновено е дрес даун, ама какво им става идея нямам-не че ме интересува толкоз.

Агент благодаря за новата тема и аз!Много ми харесаха снимките ти!

спомням си че имаше някаква ФБ група може ли някой да ми заметне линк да лс да ви следя изкъсо!

# 10
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Отивам да си сипя бързо че да не ме накажат лепреконите. Моите сами се обличат вече ама видях малкия че изнамерил някаква зелена тениска от прането.

# 11
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
О-хооо нова тема! Ние направо сме шампиони, изписахме старата сравнително бързо.

Агент, мерси за труда! Чудесно оформление,  както винаги! Hug

# 12
  • Мнения: 7
Новата тема е със страхотно оформление. В Англия по парковете има повече детелини, отколкото трева, но някак си не им обръщаш внимание след първата седмица. И ние летим към Флорида с ирландска компания през юни да се запознаем с обстановката за седмица, а началото на август се местим окончателно.

# 13
  • Мнения: 25 673
Новата тема е със страхотно оформление. В Англия по парковете има повече детелини, отколкото трева, но някак си не им обръщаш внимание след първата седмица. И ние летим към Флорида с ирландска компания през юни да се запознаем с обстановката за седмица, а началото на август се местим окончателно.
Това е чудесно. Дано Флорида ви хареса.

...

Благодаря за темичката. Да се изпълни с хубави неща.

# 14
  • Мнения: 709
По всичко личи, че българската авиокомпания Gullivair (не съм чувала за тях), от това лято ще стартират директни полети София-JFK и Чикаго.
Да видим какво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт