Фотография 24 епизод

  • 26 700
  • 624
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 039

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Малена с права коса се казва Елица hahaha

# 331
  • Мнения: 11 316

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Малена с права коса се казва Елица hahaha
На чужд гръб се посмяхте. А сега кажете коя е Елица, за да не изпадам друг път в такова заблуждение  hahaha
Понеже Слави скоро не ни е пускала нейни открития, то аз днес направих едно.
Невероятни пейзажни кадри и много други красиви неща. Пича е профи, доколкото разбрах, испанец
http://www.flickr.com/photos/bigsleep/

# 332
  • София
  • Мнения: 983
Малена, харесва ми снимката на Елица. Бих пипнала малко контраста и мисля, че с едно леко винетиране в ЛР ще стане супер  Simple Smile

Лоис, страхотен портрет на Ясмин  Heart Eyes Ако не те затруднявам, ще пуснеш ли линк към урока  Praynig

Вечи, прекрасни цветове и много феерия Heart Eyes , обаче светлото сияние нещо не ме кефи - седи ми изкуствено  Confused

Пускам малко пейзажи от любимото ми село (снимката е линк към албума). Имам още около 200, но ме мързи сега да ги правя, та ще ви ги показвам на порции  Mr. Green



И една отдавна неизползвана печка:

# 333
  • Мнения: 6 039
моби, истинско удоволствие беше да разгледам снимките ти!

# 334
  • Мнения: 1 117
еее, Моби се завърна!  вече си мислех, че сме те загубили сред четки и боички.
ето линк - това е от тия, дето Слави ги пусна. http://sun-seeker.deviantart.com/art/Photoshop-Layer-adjust-Tute-85274403, макар че той за съвсем други цели го е правил, ама аз като съм неука, не правя разлика  hahaha
Къде е туй чудно място Ъглен? Сещам се че съм чувала - Ъглен-въглен ама къде е - не знам. Готина печка  Grinning
Аз утре зачезвам за уикенда към Кюстендилско, ще ида до старата градска къща на мъжа ми да пощракам. Ако не там, поне пейзажи от Осоговска планина ще ви донеса  Joy

пп забравих. Вечернице, тоз испанец май е много високо котиращ се, като чета там в профила му тестимониалите. Ама на мен нещо много напудрени ми стоят. И все оранж, оранж, лодки, залези... А видя ли с какво снима? Сони алфа.

# 335
  • Мнения: 1 593
А видя ли с какво снима? Сони алфа.

само едно "пфу" липсваше накрая  Joy Joy
много хубави и въздействащи са му снимките, ама много ФШ беее  ooooh! - заради такива като него, обикновените "щракачи" не можем да блеснем  hahaha

хубаво сте се посмяли последните страници и аз с вас. имам си светкавица, ма никой ме не кани на рандеву и ще си я уча сама...
като ми дойде муза  bowuu

# 336
  • Мнения: 2 616

Вечи, само аз си останах без екшъни май. Давай и насам - да не се цепя от колектива  Mr. Green    pgeneva@gmail.com

Ох, Вечи, сигурно до гуша ти е дошло, ама може ли и аз да замоля за екшъните  Praynig Нали уж се мъча да започна да правя свестни снимки най-сетне  Embarassed atanasova.ivelina@gmail.com

# 337
  • Мнения: 7 091
Извинявам се за глупавият въпрос, но се опитвам да отворя темите от линковете на първа страница и нито един не ми се отваря, преди 20 тема ( т.е от 1 до 20 не се отварят). newsm78
Някой има ли идея защо е така? Не искам да повтарям въпроси, а просто да попрочета това, онова преди да питам, ако въобще намеря нещо смислено да питам, че съм много боса във фотографията за момента Simple Smile.

# 338
  • Мнения: 1 117
А видя ли с какво снима? Сони алфа.

само едно "пфу" липсваше накрая  Joy Joy

Дженна, не бе, обратното трябваше да прозвучи! Аз лично се изненадах от екипировката му - най-вече от обективите Минолта, дори не знаех, че има такива.  Embarassed Ако си забелязала, аз също не съм от правата Каноно-Никонска вяра hahaha
Аз като отворих единия сет - с филтър някав си - и като блеснаха тия ми ти оранжеви залези от всеки кадър, бързо-бързо го затворих.

А за светлинното шоу - чувствай се официално поканена, ама то като дойде до сериозна уговорка, и всички се разбягват  Joy

Тандури, изненадана съм, защото преди два дни аз лично отварях 1ва и 2ра тема, и си работеха? Дали не е общ проблем на архива?

# 339
  • Мнения: 1 909
Bonjour, мадами   bouquet
Нямам време напоследък да чета и пиша тук, защото се занимавам със странични неща - едното от тях е красивата бюрокрация.  Close

Тандурче, радвам се да те видя след толкова дълго време Simple Smile Heart Eyes Как са дечурлигата?  Hug (сори за оффа, ама като гледам е минимален в сравнение с вашия  Heart Eyes с Тандуури се знаем още от дир.бг, т.е. от едно 4-5 години).

Със Сара ще идваме в София, но не знам кога, може тия дни да ми се поразшири каишът около врата и да мога да взема решение кога ще мога.  Hug

# 340
# 341
  • Мнения: 1 117

Страхотни са, много ретро, и с едно леко садо-доминантно усещане. Още по- ми харесват формите на Ева Мендес Peace

geminarius, то може би докато решиш кога ще идваш, и ние да сме се натуткали да се съберем, та на готово  Joy

# 342
  • Мнения: 1 909
Луиза, може да обмислим и варианта Велинград  Mr. Green Само да дойдем, живот и здраве!

# 343
  • Мнения: 11 316
Малена, много обичам да пускаш разни линкове. Готин вамп с готин модел и готин фотограф. МНого ми напомняше в някои кадри на Ейми Уайнхаус, може да е търсено.
Да не забравя да поздравя Марди Гра и да и честитя малкия пораснал мъж! Да ти е жив и здрав!  bouquet

Моби, сиянието се получи от заигравката с екшъна, не беше търсен ефект. Много ми харесаха снимките от Ъглен, мернах ги още вчера. Просто рисуваш пейзажи с камерата  Peace

# 344
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Вечернице, благодаря сърдечно!  bouquet

Въобще не съм се разбягала, Лоис, ами готвя РД на Кайо. Но съм с абсолютната нагласа, че другата седмица ще се срещнем рано или късно. И съм адски сериозна:)
Много ми хареса последния вариант с екшъна на щерката. Ще пробвам и аз!

Общи условия

Активация на акаунт