Отговори
# 255
  • Мнения: 135
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКО ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС    :bouque

Ние днес ходихме до Вакарел, и от доста време насам се чувствам отпочинала,
бяхме без малката палавница, но тя се е забавлявала в Борисовата градина с баба си.

Лека нощ.

# 256
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТО НА НАШАТА ПРИНЦЕСА АННА! НАЙ-ЗДРАВОТО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕНЦЕ ДА БЪДЕ!

Нямах възможност вчера да я поздравя, че голямо патило изпатихме.
През нощта с/у 1-ви, Томи направи ларингиален пристъп и ни изкара акъла.Всичко се оправи след инхалация с адреналин и инжекция урбазон, но какво преживях само аз си знам. Тук Бърза помощ идва за 2-3 минути и си намерихме страхотна педиатърка, т.е. препоръчаха ни я-класически хомеопат, която оттърва АБ. Но този ларингит беше тъй или иначе вирусен , нямаше да се повлияе от антибиотично лечение. Прихванахме го от тати, който е на АБ и още не може да се оправи.
Сега е добре, само с хрема, но в стаята в която спи ври почти нон-стоп лайка със сода и мед.

Айде, поздрави от нас и ви пращам малко от Балканската енергия. Hug

# 257
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Честит рожден ден на Андреа и Камен!

Smooth бързо да се оправяте.


Marini лек път.

Аз да ви се оплача, разболях се. Носът ми е запушен, не мога да дишам и вдигам от време на време Т, ниска, но все пак Т. Дано Галюшката не прихване от мен.

# 258
  • Мнения: 151
Честит рожден ден на всички мъници от изминалите дни! Щастливо детство и само усмивки да озаряват лицата им! Heart Eyes
Честит именен ден на Мая и Борис на патерица!
Погалване на коремчетата на Алески и Пепена Heart Eyes
Бързо оздравяване на всички болни малчугани, че ми се свива сърцето като ви чета  Praynig
neci, и ние бяхме на 1-ви на Витоша. Ей , да бяхме се уговорили  ooooh! щяхме да сме заедно и да си изкараме страхотно. Аз тръгнах с Ванеса в кенгуру и с раница на гърба с още 3-ма приятели на Витоша. Ох, малко се изхвърлих като мислех че ще я носа без проблеми и няма да ми тежи чак толкоз много в кенгуру. Сега всяка кост и мускул ме боли от кръста нагоре, ама така е, като съм инат и си навих на пръста че ще я водя да подиша малко чист въздух.  Blush
marini, лек път и ако дойдем юни месец на Враца веднага ще ти се обадя Hug
Лека и спокойна нощ. Всички да спят непробудно и кошмарите са забранени Stopче аз нещо все някакви кошмари сънувам напоследък

# 259
  • Мнения: 1 925
За новата тема - момичета почти е готова, но утре заминаваме на вилата за 2 дена, та няма да мога да я дооправя ( бордюрчета трябва да направя и да въведа всички картинки в темата ). Ако на някой му се занимава картинките и цифрите са тук - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=216169&photo=6  Hug

Лека нощ!
Hug

# 260
  • Мнения: 6 441

Честит рожден ден на госпожиците Селин и Яна!  Hug
Всички болни дечица бързо да оздравяват!
Много гушки за тях от мен!  Hug

Марини,лек път!

Нещо не могат да ми се отворят снимките от РД на Ани  Thinking В последно време много често се случва,нямам идея защо  Crossing Arms

Днес си спретнахме една страхотна априлска среща в Плевен.Беше много приятно.Ето и снимки от събитието! http://littlecuttie.multiply.com/photos/album/17#
Чакаме и Linofrina да се включи със снимков материал  Peace Hug Hug Hug

Момичета,утре пътувам за една райско кътче!Много ще ми е мъчно за вас,въпреки че в неделя ще се приберем  Hug Hug

Лека  Hug

# 261
  • Мнения: 1
Здравейте и от нас!

Честито Възкресение христово със закъснение! Нека има повече доброта и разбирателство около всички нас!

Честит първи рожден ден и на всички рожденници от последните дни! Бъдете много здрави, щастливи и послушни мили дечица! Специални поздрави и целувки на Аничка и Бобчо!  newsm59 newsm38  bigdance2 Да пораснете много добри, умни и весели дечица! Извинявам се, че не успях да честитя на съответните дати, но нямах на разположение интернет.

Ние пристигнахме благополучно вчера във Велинград. Голяма жега беше и на Валко му беше доста тесничко в столчето, но устиска горкия. Сега се наслаждаваме на прекрасната природа и чистия въздух.

Раде, дано бързо се оправите и повече да нямате такива инфарктни моменти. Много целувки на Томенцето. Между другото в Бургас ходихме на изложението на цветя или т.нар. Флора. Сетих се за теб, защото имаше големи красоти, а ти си страхотен фотограф и щеше да направиш хубави снимки (аз се опитах, но далече не съм толкова добра колкото си ти).

# 262
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАЛКИ КРАСАВИЦИ СЕЛИН И ЯНА  bouquet

Вчера изпуснах Плевенската среща - много ме е яд и искам да се извиня на Линофрина,Патето и Сиси,че не можах да отида  Sad  Като гледам снимките,още повече ме е яд,че не дойдох  Cry Надявам се скоро пак да има среща и този път ще направя всичко възможно да не я пропусна  Peace
 На Мира много добре й действат инхалациите - вече почти не кашля.Мисля да си купя инхалатор да си имаме в къщи,че не знам кога пак ще ни потрябва.
 smooth, много неприятно нещо е ларингеалния оток и много драматично протича, дано не се повтаря вече и бързо да оздравявате.
 Бързо оздравяване и на другите болни дечица и мами  Hug
Честити ходещи крачета на Рая  Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 635
Здравейте,

честит рожден ден малки дечица !

Денисимо строхтни снимки , малка кукла !

Плевенската среща страхотни вече пораснали дечица !

smooth- много съжалявам, представям си какво сте преживели, аз Даная като си посини бузката едно никакво нещо така плаках ! А незнам ! Дано вече нямате такива проблеми !

Ние бяхме на село при баба и дядо! Веселба, защото нали си имаме и братовчедка с 45 дни по голяма !

Вече казваме , мама, баба, тати , Мими, дай, и разни такива неща, показваме браво, даваме целувки , казваме ало на телефона , по скоро - аааа и слага слушалката, знаем къде е лампичката , и разни игри , каквото и кажем и повтаря като и сложа лигавника и вика ам ! Вече големи дечица си имаме !

Момичета пращайте снимки да се радваме на малките сладури !

Да ви попитам давали ли сте кисело мляко, какви нови храни сте им давали !

# 264
  • Мнения: 354
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЕЛИН И ЯНА ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ИГРИВИ! 
RENIBOROЖалко наистина, че не сме се разбрали за излета, но ние бяхме откъм Перник, не знам дали щеше да ви е удобво да дойдете тук. (ако още не сте си купили кола , не си купувайте рено ние не сме довални от нашето вече няколко пъти е на ремонт)

Плевенстка срещаМного хубава среща сте си направили  Hug и снимките сааа невероятни, то за моделите същото се отнася!

smooth   action032Мила, ужасно е , че ви се е наложило да преживеете такъв шок, дано никога повече не повтаря при никого Praynig

# 265
  • Мнения: 11 004
Честит рожден ден на Селин и Яна!  bouquet
Растете здрави и лъчезарни малки госпожици! 
Hug

Плевенската среща мина чудесно!  Hug Heart Eyes
Бързам да се отчета със снимки от приятното събитие Hug

http://linofrina.multiply.com/photos/album/12


smooth, съжалявам да чуя, че ви се е случило такова неприятно нещо. Бързо оздравяване на Томи! Hug

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 18:11 от Linofrina

# 266
  • Варна
  • Мнения: 966
Честит рожден ден но Селин и Яна!!!

# 267
  • Мнения: 137
Честит Имен Ден на Томи !!!
Да расте много, много здрав, усмихнат и умен !!!

# 268
  • БГ
  • Мнения: 735
честит рожден ден на Селин и Яна и от нас newsm59 newsm38 Tada
кръщене-някой правил ли го е на Бачковския манастир или някъде около Пловдив,Хисар,Карлово,дайте идеи за някое манастирче,мисля да  е август месец и събирам идеи.
легло- не съм махала решетки,спи в преносима кошара.
ние сме в Карлово на гости сега,прекарваме си хубаво.тия дни ще направя прощапулника най-накрая,макар че Елина отдавна проходи,не съм правила.
момичета много хубави снимки,от срещата и рожденните дни,браво на вас Peace

# 269
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

tevolere ние правихме кръщенето на баткото в Бачковския манастир. Кажи какво конкретно те интересува. Ето ти малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187606
Имам и още, но повечето не са дигитални.

Общи условия

Активация на акаунт