Отговори
# 225
  • Мнения: 491
Слънчевки, относно бебетата тризнаци, ако искате може да направим организирано събиране. Имам предвид по градове/райони да събираме "помощи", които да обединим на нашата среща в Априлци. И после тези, които пътуваме за Бургас ще занесем събраното направо на бабата. Ние от Априлци няма да се връщаме към София, а директно отпрашваме към Бургас. Има и други със същата дестинация, та предполагам ще съумеем да съберем багажа по колите Peace.

# 226
  • Мнения: 228
Честит рожден ден, прекрасна Ани!
С голяма любов и от сърце ти желаем щастливо детство, изпълнено с весели игри, послушни родители и добри приятели!
Целуваме те и те прегръщаме: Боянчо, Васко и леля Светла

# 227
  • Попово
  • Мнения: 687
дубруютрууу
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА г-ца ПРЕКРАСНА  Hug  bouquet
Честит 1ви май, на всичката трудова младеж и всичкото роми, което танцува  Mr. Green
Дружна песен днес да екне - песен, песен на труда! На сърца ни да олекне - да живей, живей труда! 

# 228
  • София
  • Мнения: 1 740
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
Ние отиваме в зоологическата и ще изкараме почти целия ден там. Други желаещи за разходка там и да се видим?  Heart Eyes

# 229
  • Мнения: 91

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРИНЦЕСА АНА! ДА Е МНОГО ЗДРАВИЧКА, ПОСЛУШНА И ЗАСМЯНА! Hug
А ТОВА Е ЗА МАМА ДЕНИСИМО
Марини - Чудесно е, че се прибирате за лятото в България newsm44. Когато имаш възможност и си в София непременно се обади за да се порадваме "на живо" на Алекс /и на теб разбира се  Heart Eyes/.
Пепина, Алекси - да погалите коремчетата от мен.

# 230
  • Мнения: 331
Аз мисля днес да се смъкна до Заимов така,че ако някой се разхожда  там може да се видим...

# 231
  • София
  • Мнения: 1 740
emily_ska танб току що ми писа, че отива там. Може да се видите с нея и Ники. А ние с Мелодия сме към зоо  Simple Smile

# 232
  • Мнения: 228
Ние пък отиваме в Морската градина, ама то май не останаха варненски майки, които да са в града ... newsm78

# 233
  • Мнения: 1 985
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СЛАДКА АНИ БУБОЛАНИ! БЪДИ ЗДРАВА, ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА И УМЕРЕНО ПАЛАВА...БЕЗГРИЖНА И МНОГО ЩАСТЛИВА!
ЗА ЩАСТЛИВАТА МАМА ДЕНИ!
Слънце, веднага щом се озова в София и си пуснем нет-а там ще дам признак на живот и ще се радвам да се видим!
Све,   bouquet
Трудите ли се с песен на уста? Аз чакам майка ми и баща ми и ме мързи да започна да чистя, но ще трябва...
Слънчев ден! Heart Eyes

# 234
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Честит рожден ден на Принцеса Анна!!!

Ние пък отиваме в Морската градина, ама то май не останаха варненски майки, които да са в града ... newsm78

А бе има и такива и времето е чудесно, ама съм се захванала с тортоправене и няма да мога да сляза. Само дебна бабка да заспи, че да я мятам, че ми трябва за утре.

Хайде приятни разходки на всички. Ние след обяд сигурно ще излезем тук в района да глътнем  малко летен въздух.

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 12:00 от lina6.3

# 235
  • Мнения: 1 925
Момичета, черпя ви по случай именния ден на Мая с една здравословна саладка  Heart Eyes

Честит рожден ден, на малката дама Ана!  bouquet
Мая е още болничка, но се оправя, кашля сутрин. Вчера излизахме и двете нито сме кашляли, нито ни текоха сополи  Peace Днес пак ще излезнем, но за съжаление няма да мога да се видя с никоя от вас, че не сме напълно здрави  Tired
Еми, все така ще направиш, като не можем да дойдем да отидеш в Заимов
  Crossing Arms

# 236
  • Мнения: 85
Благодарим на всички за милите пожелания, Пате специални благодарности за анкетата и снимката   bouquet

Черпим ви с нашата торта, дано да ви хареса, по-късно ще качим и снимки, че тук купона тепърва предстои  #Crazy


# 237
# 238
  • Варна
  • Мнения: 966
denisimo страхотна торта! Благодарим за почерпката. къде е правена ако не е тайна. Аз си я свалих за модел, някой ден може да се пробвам  да я направя Peace

Честит имен ден на Мая!

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 13:08 от lina6.3

# 239
  • Мнения: 331
Страчи, Hug Hug Hug милите миии ....ми айде оздравявайте вече  !!!Честит празник на рожденничката Ани и  именничка Мая  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт