Хайде, време не остава - в испанско среща се задава!!!

  • 13 564
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте и от мен
наистина пикника беше невероятен
малкото заспа в колата нямаше шанс да го изкъпя, поспа до 8,30 събуди се поигра малко и сега пак спи, явно му е дошло в повече на милото
а тонто той с прибирането в банята и от сноши не е мръднал, трябваше да го преместя на ръце в спалнята и още не е излязъл от там, за него беше истинско приключение, в началото много се ошашка и даже започна да плаче, но после всичко се промени, добре че децата на моменти го забравяха
герипетрова като се събуди ще ти кажа дали те търси и дали рони крокодилски сълзи  hahaha
като каца снимки ще разказвам повече, че така без кадри не е интересно
а за храната, ами имаше за още два пикника поне  newsm78
вес саби как пътувахте

# 76
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Христос Возкресе!

И ние днес сме в по4ивка днес,4е доста се поизморихме.Йоана си остана в къщи и спа до 10h.,а и аз покрай нея Wink.Пътуването мина добре,малко дълго ми се стори,но си заслужаваше,заради добрите емоции Flutter.Изкарахме си много добре,много се радвам,4е успях да се запозная с много от моми4етата тук Hug

И моят снимков материал ще е по-късно Peace

Тази сутрин към 7.25 тук се усети земетресение,но беше за кратко.Още не съм видяла дали е отразено в новините.

# 77
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ето и снимки
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=241188
потребител: ANETT
парола: qazzaq

# 78
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045


Eто адреса на албума без да се влиза с парола (че току виж някой го затрил Crazy)

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241188

В момента качвам и моите снимки и ще пусна линк  Peace

# 79
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ето ме и мен. Прибрахме се доста късничко, но поне пътуването беше спокойно, без задръствания.
Страшно сме доволни от запознанството ни със всички, прекарахме страхотно!  Hug
Специални благодарности на Габи и фамилия   bouquet , за перфектната организация, за това, че предоставиха дома си за начална среща (кой знае какво са си помислили съседите при нашествието на толкова българи hahaha) и на двете големи момчета, затова, че запазиха маса и че упътваха всички новодошли.
За наше съжаление други ни бяха изпреварили и заели най-голямата маса, а бяха не повече от 6-7 човека. На всичкото отгоре след като си изядоха набързо сандвичите, решиха да си направят и сиеста на пейките, вместо да ни освободят масата. Но за нас пък остана моралното удовлетворение, че си счупиха вратовете да гледат към нашата маса, отрупана със кулинарни произведения, и да вдишват прекрасния аромат, идващ от барбекюто ни  tooth
Бяхме посрещнати от Рая на Силрай, която раздаваше на всички боядисани яйца.
Митето на Гери се втурна веднага да опознава местността, Алекс на Анет беше прекалено зает да се  box боксира с чадъра на количката си, за да ни обърне внимание, докато Сава на Парабол ни позира с удоволствие.
Малкия къдравелко Тонто отначало беше гледан отдалеч и с недоверие, но впоследствие гален, стискан, мачкан и разтяган, че скоро избяга и се скри под пейката, за да си хапне на спокойствие.
Елеана на Силрай и Сава на Парабол бяха много доволни, защото през цялото време гледаха всичко отблизо, носени на ръце от майките си. Имаше какво да се гледа, разбира се - масите бяха наредени идеално и с вкус от всички присъстващи.
Давид, Рая, Ния и Гери заедно с Николас се забавляваха на детската маса, а след това играха със Силрай на балона се надува.
През това време Алекс се събуди, децата се заиграха, а майките седнаха на сладка приказка.
Накрая дойде и времето на яйцата и козунаците easter, а майстор-фотографите увековечиха момента.
Едва успяхме да снимаме тортата, туй като децата направиха плътен обръч около нея, запяха Cumpleaños feliz! и държаха да духат свещички.  Mr. Green
Излишно е да казвам, че въпреки героичните ни напъни да изядем всичко  badscale, остана страшно много храна.
Да похваля Саби и половинка, че единствени се сетиха да донесат лед Mr. Green.
Единствено не съм доволна, че не стигна времето да се наприказваме както ни се искаше lalalala, но да се надяваме, че ще имаме възможност да повторим.  Hug

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 22:04 от Bec

# 80
  • Мнения: 259
Вес страхотно си го разказала, аз не бих могла толкова то4но да намеря подходящи думи за вси4ки.
Ето и мойте снимки http://family.webshots.com/photo/2055857070092987519cnTUNH

# 81
  • Мнения: 409
Здравеите!Мале много сте сладки вси4ки Hug.Сирлаи както винаго оригинална,и рая как е олякана браво.Вси4ки де4ица са много сладки  Hug нали са си балгар4ета Hug.Следва6тия пат и ние 6те доидем задалжително Hug.Аз днеска ми е смотано утре си заминава моята приателка с нея всеки ден кафенца,и децата играят в парка.Много 6те ми липсва Cry.Поне си имам вас Hug,и ми е по-леко.Хаеде целувки от нас  bouquet

# 82
  • Мнения: 1 271
Здравейте и от мен.  Grinning
Вес, ти ще се конкурираш с габи, по разкази.  Heart Eyes И двете толкова увлекателно разказвате.Докато четях, сякаш преживях наново този пикник.Не ми се искаше да свършва.  Sad Много готино беше всичко.С мъжа ми след това си говорихме в колата и той ми каза:"-Мисля, че намерихме още една причина да останем в Испания!"  Grinning Останахме очаровани от всички ви.
Тук е мястото да благодаря и аз на габи и компания, за организацията.   bouquet Ние пристигнахме у тях малко по рано от другите и малко след това ни упътиха към мястото на пикника.Когато отидохме, Гого беше там-сам и чакаше.Горкото момче от 7 и половина беше там и пазеше масата.Специални благодарности на него.   bouquet
Рози, благодаря, мила, но идеята  относно облеклото на Рая за посрещането, и самите яйца, беше на герипетрова.А за игрите - имаше още доста, но децата си намериха занимания и аз реших да не им преча  Laughing Пък така и аз успях да се видя с всички.  Hug
А за изпирането-ние успяхме да го свършим още снощи.Дори днес Рая се успа малко, но поиска да отиде на училище.
Снимки ще кача и аз , но по късно, защото сега нещо не ми зарежда добре сървъра.
Хайде момичета, ще бягам, че има още за пране.  Joy

# 83
  • Мнения: 1 156
Здравейте на вси4ки
Пикника бе6е страхотен, но не знам дали е това то4ната дума, ако някой знае по превъзходителна степен да ми я подскаже. Специални благодарности на Габи и фамилия за организацията и най ве4е на Гого .Надявам се да няма изгорели от слънцето.
Анет, не вярвам Тонто да е плакал много, по скоро е бил 6тастлив 4е се е отървал от такава мега досада като мен.
ЛЕка седмица на вси4ки

# 84
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Страхотно сте си изкарали, а и времето изглежда е било с вас Grinning

много хубави снимки, а тортата е Crazy
благодарим за преразказа в картинки  bouquet

# 85
  • Мнения: 13
Христос възкресе!

здравейте отново от нас, момичета! дълго време не сме писали, но сме ви забравили, дори нищо подобно. с нетърпение чакахме срещата и не останахме разочаровани! прекарахме чудесно и ще се радваме отново да се срещнем с всички!
ние нямаме снимки, защото забравихме фотоапарата, но и без друго няма нужда, можете да видите тези, които са публикували другите. на някои го има и моето сладурче (най- мъничкото от всички).
отивам да домакинствам докато Сава спинка.

чао!

# 86
  • Мнения: 1 818
Здравейте! След толкова много снимки и разказа на Вес  Hug почти няма какво да добавя  .На мен и семейството ми ни беше изключително приятно да се запознаем с всички вас/с които не се познаваме/ Heart Eyes На едно място събрани толкова приятни и колоритни личности!Всеки от нас едва ли има толкова приятели на мястото където живее...Съжалявам ,че не сте ми близо,за да се срещаме по-често...Да ви кажа честно не вярвах ,че трийсетина човека са толкова много  Mr. Green ....а съседът ми днес вика....какви бяха тези хубави момичета у вас  #Crazy  Кога ще идват пак ?  Joy Рдвам се,мили мои,че ви е харесало местенцето....знам,че не беше всичко както трябва...но важното е,че купона беше пълен.../Ако не възразявате ще напиша една малка статия за вестник "Нова дума"/ Peace....Сега като се замисля....можеше да потърся повече чадъри,можеше да навържа чаршафите из къщи  Mr. Green да си направим сянка....За другият път ще знаем....ще знаем и да носим по-малко месо...Всичко беше много вкусно,всички се бяхте постарали и се бяхте потрудили   bouquet Всички се забавляваха-и деца и големи...Моите момчета дори искаха да прехвърлим купона у дома вечерта...Щастлива съм,че успяхме да се видим!

Момичета,тези от вас ,които не дойдоха....надявам се след всичко което прочетохте и видяхте ....да се видим и с вас на следващата среща /есента,на някоя Каса рурал/

Обичам ви!   bouquet

# 87
  • Мнения: 200
Здравейте! След Вес и Габи не е нужно да се разказва купона.
Аз да отбележа ТОРТАТА беше страхотна и на вкус, големи благодарности на ГАБИ И ФАМИЛИЯ. Габи беше всеотдайна!!! Всички останали също се бяха постарали както казва мъжо престарали.  chef


# 88
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичета, ето да се посмеете малко  Joy

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287641.0

# 89
  • Spain
  • Мнения: 3 750
най накрая и аз да седна да попиша .
за купона -  и на мен като на вас ми беше много  приятно . сега като пиша и отговарям си имам ве4е и визуална представа за някои от нас . притеснявах се аз за мъжете 4е няма да намерят много общ език , но съм се объркала Simple Smile  .
предъвквам поредната пържола и си мисля за вас  Mr. Green Laughing Laughing с любов  Heart Eyes Mr. Green.
имам някоя друга снимка , но ще ги ка4а по късно ,4е току що се прибирам и трябва да посвърша нещо все пак !
та моми4ета тая тема ще  е рецепти , рецепти и пак рецепти май  ... защотоо ..ама вси4ко ми беше много вкусно - по4вам от крилцата на Анет - задължително искам описано как ги правиш , 4е моята дъщеря за първи път я видях да държи месо с кокал и да яде ! и един козунак ми хареса с плънка - собствени4ката да си признае коя е и да издаде тайната , и едни кроасан4ета имаше ... ммммм . МАрипоса кажи каква ви е то4но марината - днес пиленцето имаше превъзходен вкус .. и така зна4и ...4акам рецепти .
Саби в крайна сметка мъжа ти много ли остана разо4арован от формулата или разбра още там какво е станало ....
Гери как е Митето - по добре ли е ? как се прибрахте .
 аз да се опла4а - по4ти съм без глас - уж не съм пяла , ни викала много - от разговори ще да е Simple Smile
ГЕри едва днес следобед се усети 4е ве4е няма Додо ,Ния и Рая ... и като се нацупи - тогава и остана време да обмисли нещата - и тя не направи изкю4ение и заспа в колата на връщане Simple Smile
  Hug на вси4ки  и лека ве4ер !

Общи условия

Активация на акаунт