Хайде, време не остава - в испанско среща се задава!!!

  • 13 600
  • 302
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 230
благодаря много на ROZI24  и на milenadk  
   bouquet
ще ви 4ета ве4е
ROZI24 ,ако имаш нещо нужда от русе нали сме градски пиши ще се радвам да отслужа  Hug
лека вечер от мен и благодаря

# 91
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
предъвквам поредната пържола и си мисля за вас  Mr. Green Laughing Laughing с любов  Heart Eyes Mr. Green.
......
та моми4ета тая тема ще  е рецепти , рецепти и пак рецепти май  ...


A aз си спомням със съжаление панираните чушки  Laughing, още въздишам по тях.

Та като сме заговорили за рецепти, на мен може ли рецептата за хапките със сирене и салатата "Снежанка"? По-точно с какво мляко е правена.  Mr. Green



а тонто той с прибирането в банята и от сноши не е мръднал, трябваше да го преместя на ръце в спалнята и още не е излязъл от там, за него беше истинско приключение, в началото много се ошашка и даже започна да плаче, но после всичко се промени, добре че децата на моменти го забравяха

 hahaha hahaha hahaha Горкия Тонто

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 22:48 от Bec

# 92
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Вес трябваше да си тръгнете по - късно - накрая ни остана толкова храна и козунаци , 4е си ги разделихме по братски. аз едва днес опитах от някои неща които там съм пропуснала . вси4ки сте големи майсторки ! а за снежанката и аз 4акам Парабол да каже как я прави - винаги и е страхотна снежанката !
 ходих сега да доразтоваря колата - в4ера се прибрахме в 11 и нямахме никакво желания за това - има неща които не са мои - 1 капак пласмасов правоъгълен голям , 2 малки пласмасови капака и една дъска за рязане ! които си ги познае да свирка - ако живее по наблизо да заповяда да си ги вземе Simple Smile -сериозна съм
Анет какви дати пишеш на УИз Аир и откъде бяха билетите ?

# 93
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Гледам добре сте си изкарали момичета!!Браво!
И снимките ви са много хубави,само Гери и Анет са малко стряскащи ама...

А децата на всички ви са голеееееееееми сладури! Hug Hug Hug
Асто Ела другия път и ти ,  да вкараш малко СТАИЛ !  какво им има на хората - дубре 4е мъ няма по снимките зна4и ,способна си да развалиш по всяко време купона
 тамън щях да те "защитавам"  и ти пак се  о а ка .... госпожо Бекъм !
а сега сериозно какво и е на Адриана ? и ЧРД с закъснение  Wink

# 94
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А за телефона, за който говорехме, и се оказа, че всички имаме предвид едно и също нещо, но с различни телефонни номера - този, който ползвам аз е 901 31 24 24 на Еспантел.

Гостенка, доста странен, да не кажа обиден първи пост имаш, явно преди да се регистрираш днес, доста си чела  Thinking Или се регистрира само и само за да си кажеш репликата?  newsm78

ЛаАда, ако знаехме, че ще е толкова спокоен пътя на връщане, щяхме да поостанем още малко, то и без това в сбогуване мина 1 час  Laughing А гостенката не е Асто, да коментира така не е точно в нейния стил, а и точно хората, с които се разбира....

# 95
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
....... има неща които не са мои - 1 капак пластмасов правоъгълен голям , 2 малки пластмасови капака .....


Ти колекция от капаци ли си правиш?  Joy Joy

# 96
  • Spain
  • Мнения: 3 750
....... има неща които не са мои - 1 капак пластмасов правоъгълен голям , 2 малки пластмасови капака .....


Ти колекция от капаци ли си правиш?  Joy Joy
ха ха ха другия път още ще си открадна да
 и на мен ми се стори не в стила и (няма правописни грешки ) , но може пък да е задобряла напоследък
Асто   Rolling Eyes Embarassed сори ако не си ти ,но така става като си 4ерната овца в колектива .
Вес издай тайната на непосветените - засрами я тая юзърка ! пу пу да я порицаем зна4и ...

# 97
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
От мен имаш един капак с картичката за следващата Коледа  Laughing Laughing.

А иначе тайна няма - просто днес в нашата тема има нашествие на невидими и на гости, по едно време бяха около 10 човека  Shocked, което си е рекорд. Явно доста сме интересни  Laughing, та чак се и регистрират, за да ни коментират. Интересно само как разбраха кой кой е newsm78

# 98
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
няма да коментирам поста на гостенка, няма смисъл както казва гери има два вида жени слаби и красиви та правете си сметка а и щом мъжо си ме харесва, предостатъчно ми е, кой каквото иска да си мисли (или е някоя от нас или е гледала снимки и н познава знам ли, но не ми се занимава и с това)
вес за капаците и аз се включвам към подаръка ти
а за тонто ми той е и болен на всичкото отгоре, повръща и е с разстройство, явно много му дойде вчера, а синът ми милия само спи заспа в 7 и пак остана без баня, лелееееееее каква майка съм, горкото пак мръсно си легна
за крилцата супер лесно е, овалвам ги в къри, чесново брашно (чесън на прах с две думи) и соев сос, да постоят около час, после едно по едно в галета, нареждам в тавичка и капвам по една капка олио върху всяко едно и да се пекат във фурната, нищо сложно ( и тонто ги хареса)
забравих да кажа последно в неделя сме в мадрид, хайде на срешата

# 99
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета

и аз искам да изкажа като всички останали, моите благодарности към Габи, Дани, Гого, Стоян и Додо за организацията и сърдечното посрещане. Габи, наистина си ненадмината домакиня.   chef  Hug

Ние се прибрахме смъртно уморени, но се изкъпахме, че нямахме и топла вода,че Митето почака докато стоплим. Голям герой излезе! Но днес сме на АБ и кашляме силно. Май не трябваше да идваме, че бабекто май го доразболя, но ако не бяхме дошли щях цял живот да съжалявам.

На живо децата са още по-сладки. Много ми беше приятно да се запозная с Парабол, Гери Петрова, защото другите все едно ги познавах отдавна. Саби, и сега, когато те видях на живо пак казвам, че си страшно красиво момиче и мъжа ти е голям късметлия.

За съжаление живеем надалече един от друг. Да можехме да се събираме по-честичко на такива срещи.

Алест, жалко е, че пишеш рядко, но още по-жалко е, че го правиш само за да оплюеш Асто. Мисля, че можеш да се включиш и за други теми. Ами не, аз не защитавам Асто. Имало е моменти, в които, когато не съм била съгласна с нея съм й го казвала. Но за начина на отглеждане на деца сме много често на едно мнение. За кърменето, захранването... За това съм написала, че има моменти, когато ми е било интересно да я чета. Мисля, че проблема, че е все на нож с другите е другаде. Но не мисля, че е глупаво момиче, въпреки понякога постовете и да са жлъчни.
Хайде стига за Асто. Кажи ти как си? Май работиш, ама не казваш.

Да се обърна и към гостенката, май неканена... Недостатъците на някои хора си личат на пръв поглед повече от тези на други хора. Никога не е било тайна, че имам проблеми с теглото си и смело мога да заявя, че това е единствения проблем, с които не съм се справила до край. Но е поправимо. Виж духовната тъпота и простотията са нещо нелечимо и непоправимо. Много прозират, па макар и от 3 изреченийца.

Ето за тези хора писах в един мой пост преди 2-3 теми, ако си спомняте, пост, които много ви шашна. Ей за такива "воайори", дето надничат, а пък защо така не могат и ред да драснат. От какво ли се притесняват?! Явно пък при писането техни "качества" биха се видели на показ. Наистина сме били следни изкасо, че и вярно Вес, как са ни познали кой кой е?!
Тъй, че, гостенке, камъни се хвърлят по плодни дръвчета,по ялови какво да хвърляш, няма какво да падне.

Прегръщам ви всички!

# 100
  • Мнения: 409
Вес аз ползвам телефона за Еспантел 901 31 21 21 и е на 2сантима.Еи винаги 6те има хора да ти развалят настроението.Гостенке варви в някои друга тема.Например ,,Клукарник,, и там си даваи мнението за хората #2gunfire

# 101
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
не се ядосвайте момичета
има всякакви хора, винаги съм казвала, не е важно дали си слаб дебел, грозен или красив, а какъв си по душа, мъжо надникна във форума и досега ме е успокоявал, че съм много красива и съм неговото мече  Joy супер успокоение, но какво да се прави, не всички могат да са манекени (а бях 55 като забременях, ех а бяхме млади  hahaha)
лада в уиз аир започват от 24 ули, така че каквото си напишеш, след това то ти два кога има полети, два пъти в седмицата бяха, ама не си спомням кои дни
за еспантел, аз ползвам съвсем друго и ми режеха главата, но сега си ползвам безплатния по нета
асто пак съм пропуснала, да ти е жива и здрава адри и да порасне голяма сладурка, кажи сега какво и е сериозно ли е и кога ще идвате на сам да се  видим
давайте идеи как да накарам малкото да яде с лъжица, не иска и това е,само през бибата и трябва ли вече да пълзи, че гледам в отчетните октомврийчетата вече пълзят, а ние още не искаме да седим даже  ooooh!

# 102
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Anett не се коси пък и ще отслабнеш - с Гергана надебелях 20 кг- (даже пове4ето ги ка4их след като родих ) . някъде като навърши тя 2 години отслабнах - свалих приблизително 15 кг . сега , като ме видя пак  дебелея - ве4е 12 кг отгоре и дале4 от заветното ..не се разстройвай от хора които дори лицето си не могат да покажат ,а се крият зад новонаправени никове .
мерси ще проветя уиз аир ,но аз май си намерих полет от аликанте за 605 евро за мен и Гери , май това ми е най приемливо засега .
а за Алекс -не му ли е рано още за лъжици. аз да ти кажа направо по4нах да ползвам метална , без силиконови и имах една пласмасова много удобно. първона4ално и давах водица така - с лъжица и на нея и харесваше . после минахме към храните и към самостоятелното държене .
 като си го " охранила" 4овека как искаш да лази .4акай да поране малко пове4е . видя ли пък Савата на парабол - на 5 месеца и ве4е сам се изправя да седне и легнал съвсем не иска - до дете си е като си поидска ще седне , ще се обърне ... не се тревожи за тези неща . малкия ти момък се развива добре и вси4ко си му е наред !

# 103
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
.... мъжо надникна във форума....

Ха ха, и моя мъж днес за първи път се загледа по-настоятелно във форума, и накрая ме пита: "Как са бг-мамите?" Laughing Laughing Laughing Mr. Green

За Мадрид, тази неделя ли, на 4 май?

# 104
  • Мнения: 1 271
Ей, гостенката, марш от тука!  tantrum  Ние вече си имаме едно ОТК и него не си го сменяме за нищо на света, много си го обичаме и си го наричаме.Айде бегай и се потулвай.
Анетт, гери, точно така момичета.Пък и  има една народна поговорка-На голям човек-голямо му е сърцето.   newsm51
Ейййй, ама наистина-голям пикник беше  smile3521
габи, с право можеш да пишеш до Нова дума.
герито, много лошо това с Мите, дано се оправи по бързо, че с тези настинки...Ама найстина герой е твоето момче-не спа цял ден, тича, игра, и баня е дочакал.Браво на него и на не по малко геройчната му майка. Леле, направо ти се възхищавам  как издържа цял ден на това темпо.Абе това дете не се спря  nuts
Анетт, моята малката щерка снощи явно сънува Тонто, защото още сутринта със събуждането и първото беше:"Бау-бау" .Горкият той-дано по бързо да му мине и на него.
ЛаАда, това не е Асто.Няяяямаааа да обиждаш така, момичето на правопис!  #Crazy Абе за кви капаци става въпрос?Щото ако са много спешни, да ти пратя....  Joy
Вес, телефона, от който ние звъним до БГ е 901 888 099 и не съм забелязала да има някаква разлика във фактурите, обаче да си призная не съм се и задълбочавала.Утре ако ми остане време ще седна да ги прочета и сметна по внимателно и ще ви кажа за какви стотинки се говори от този номер.
Момичета и аз чакам за рецепти.Даже имам един грях-нали останаха чушки и ги разпределихме между всички, е при нас имаше две и аз си ги скрих и си ги изядох  Crazy  сама.
Извинете ме, че не пиша на всички, обаче вече сили няма, не останаха.Целувки на всички и да спинкате  добре.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт