Хайде, време не остава - в испанско среща се задава!!!

  • 13 658
  • 302
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 271
Анетт, е точно за тая снимка ти говорех на Алекс-в подписа ти.Ама голям сладур  Heart Eyes
Вал, душицо, парче не остана от тортата, ама да знаеш ден преди Великден щях да те изненадам с една малка такава, но много късно разбрах, че едни приятели ще идват в Толедо.  newsm09 При следващата отворила се такава възможност, да знаеш, че ще имаш пратка  smile3521
Айде вече лека нощ  Heart Eyes

# 106
  • Spain
  • Мнения: 3 750
уто4нение: имам 3 пласмасови капака - останали са в моя багаж , но не са мои - на когото са , да казва . ина4е ви благодаря за щедро предложените капаци , ма няма нужда - кутиики пълни да приемам  Wink, кащаците ги върщам  Wink
ако пак не е явно ще пояснявам

# 107
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вес, телефона, от който ние звъним до БГ е 901 888 099 и не съм забелязала да има някаква разлика във фактурите, обаче да си призная не съм се и задълбочавала.Утре ако ми остане време ще седна да ги прочета и сметна по внимателно и ще ви кажа за какви стотинки се говори от този номер.

И ние преди звъняхме на този, но нещо бяха вдигнали цените май, не помня, но го смениха с другия 901 31 24 24. Там дневната тарифа е 0,033 сентимос/минуто, а след 8 вечерта и през уикенда е 0,02 сентимос/минуто.

ЛаАда, с какво да пълним кутиите?  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 13
момичета бързам, гледам ФАМА, че  е за последно.
вес снежанката е с кисело мляко данон натурал, прецедено (5-6 часа). за салата от две дълги краставици трябват осем млека.
ЛаАда днеска ме накефи доста. Wink
чао, че свършва!

# 109
  • Мнения: 1 818
Момичета,от 6 часа се смея с вас....важното е,че успях да събудя Дани   Joy

ЛаАда  Hug ,капаците са МОИ ....големия трябва да е от кутията на картофената салата...и два малки ми липсват....С удоволствие ще си ги прибера....дето вика Вес...само кажи с какво да пълня кутиите...
ЛаАда,аз имах рулце козуначено с три вида пълнеж,и кифлички ....ама ме е срам да кажа че са мои....нали знаеш....а ако беше си изпила чая,нямаше да те боли гърло.... аз за какво ти го правих Naughty


За рецептите....любимата ми Винегрет вече я имам....Снежанката също....за тортата да питам....какви са блатовете и крема...Много неща имам да казвам ама после....Ще ви напиша и топчетата от сирене...и чушките....

Слагам да пием кафе с Дани,че ни чака същинското пренасяне като се прибере от работа по обед...като оставя Додо на автобуса ще сложа и моите снимки /всички гости,които гледат само сеир...започвайте да проверявате на всеки 5 мин./


# 110
  • Мнения: 259
Ех все някой ще се намери да развали на хората настроението.
Гостенке не знам в ка4еството на каква правиш тези коментари, когато се усмелиш да се покажеш да те видим теб, тогава говори за другите. А целта на срещата ни не беше да се оглеждаме кой как изглежда, а да се опознаем. И двете жени които коментираш, са много хубави хора.
И аз да си призная в4ера установих 4е сме прибрали един нож, с 4ерна дръжка, ако някой си го познае да свирка.
Габи и аз в4ера опитах кузунака с плънката, облизах си пръстите, а то4но мислех да мина на диета(4е да не се излагаме пред гостенката  hahaha), и пак не можах.
Вес и на мен много ми харесаха 4ушките, но на мен те са ми слабост още от малка. Като малка майка ми ми е заси4ала колко мога да изям, е стигнала сам до 17  Joy
ЛаАдаДеспейнада полета от Аликанте на Бг Аир ли е.
Герито надявам се Митето да е по добре и бързо да се оправя.
ANETT аз ве4е не си спомням как запо4нах да храня Ния с лъжица, но нали имах много помощници и на много неща я у4еха мама и свеки. А тонто как е мина ли му ве4е, да не е настинал.
Асто надявам се да не е сероизно с Адрияна.

# 111
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
добро утро
моя син ме разби
спа тази сутрин до 9,00  Shocked от вчера вечерта от 7,30 и с събуди защото е гладен нахрани се, подскача малко с паяка, отскубна ми поредното цвете и сега пак спи  ooooh!
за килограмите не се кося, все ще ги сваля, като не стане не стане какво да се прави, от понеделник се подлагам на диетата кембридж, доста е тежка, но ще се възползвам докато не ходя на работа и ако съм стриктна до 2 месеца, ще съм си възвърнала теглото, стряскащо си е на снимките като се гледам наистина, но да ми е жив и здрав сина, това е най важно, заради него още веднъж бих напълняла
вес да на 4 май неделя пристигаме рано сутрин, в понеделник сме в посолството и след обяд си тръгваме
лада страхотна колекция мила
аз не успях да опитам ни козунак ни дяволи, до като къпя тонто мъжо се справил оставил ми само питка, че знае че много обичам и беше невероятна, за тортата не питам даже как е правена, не умея и това си е, но за сметка на това правя страхотна тарта де кесо и разни там сладкиши, но то това на силрай си е цяло изкуство
за лъжицата в началото не я искахме, после свикна и си хапваше само с лъжица и сега от 2/3 седмици не иска и да я погледне блъска я реве, а от биберона изяжда всичко  newsm78
днес му правя спанак не вярвам да му хареса (аз не обичам, а той си хапва само това което обичам аз), но аз да пробвам
тонто е по добре, не е настинка а преяждане и преумора

# 112
  • Мнения: 167
Здравеите испански мами,

Позволявам се да се метна в разговора ви Embarassed,и то за да потърся помо6т. Търся пове4е информация за Барселона.Мъжът ми иска да търси работа там, но ми се 6те6е първо да поразпитам малко.За у4или6тата,за наемите , за туризма/ба4кали сме досега само в тази сфера/ изоб6то подробности.
Ако може някоя от вас да ми помогне,пи6ете на ли4ни. Благодарско Hug

# 113
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Здравейте,момичета

Вчера пак останахме без Интернет и много ме беше яд.Вече ни се случва 3 пъти в рамките на две седмици,след като се обадим на Телефоника го пускат,но чак на следващия ден Thinking.Но днес съм ви зачела от рано сутринта Grinning.Ей,преди ви се радвах,ама сега още повече Hug.Порадвах се на снимките,посмях се с капаците и кутиите,е намерило се е и някой да развали малко настроението,ама най добре е да не се обръща внимание на такива хора,ние най добре си знаем кой колко струва Peace.Трябва да се хвана да кача и моите снимки,не че са по<различни, ама още снимки да има Mr. Green.Вес,ако се направи албум за нашите срещи може и там всеки да си сложи снимките.И да те поправя малко,ледът беше от мен и от Анет,на връщане от църквата спряхме да го купим.

А за килограмите,какво да ви кажа,ако ви покажа една моя снимка от последния месец на бременността ми,направо ще паднете #Crazy.И аз бях качила 20 кила и бях станала огромна и подута от всякъде,имах чувството,че дебелеех от въздуха,всичко се лепеше по мен ooooh!.С тази бременност не вярвам да е много по различно,заричам се,че ще се пазя ама да видим...
Анет,ти сега да не вземеш да се връзваш на чужди приказки и да се хващаш да правиш някакви крайни диети Naughty.Аз започнах да си възвръщам килограмите чак  година и няколко месеца след като родих.Не се мъчи излишно,всичко ще си дойде на мястото.Продължавай с дългите разходки и ще видиш Wink.
Гери,благодаря за хубавите думи,но не мисля,че ги заслужавам.Въпреки това благодаря ти  bouquet.И на теб ти казвам,горе главата,завистливи хора винаги ще има,ама ти си ги и слагаш на място Laughing.
Рали,моя мъж е стоял до 2 часа да гледа формулата си,представи си #Crazy.И да,разочарован беше Mr. Green.

Хайде сега и аз да започна с благодарностите Grinning.Първо,благодаря на Анет и съпруга и за отзивчивостта им,за това че ни посрещнаха,разходиха из Бенидорм и ни заведоха до църквата в Алтеа и до пристанището,където пихме кафе и го разгледахме Hug.
Благодаря на Габии семейството и за цялата организация,за това че предостави къщата си за първоначална среща,за това че синът и от 7 часа е отишъл да пази маса(горкото момче Blush),за всичко което се беше постарала да приготви,имайки в предвид сегашната им ситуация и предстоящото им преместване.
Благодаря на всички майстори на скарата,които се пекоха няколко часа докато приготвят това огромно количество месо ooooh!,сигурно не им е било лесно и на тях,в тази жега.
Благодаря на всички момичета,които се бяха постарали да приготвят една типично българска трапеза  bouquet.От години не бях празнувала Великден така по български.
Благодаря на Силрай,на Парабол,на Вес,на Герипетрова,за всички подаръци,бонбони,игри и занимавки,които бяха приготвили за децата  bouquet Hug
Благодря на Ралии съпруга и за веселите моменти и затова,че ме накараха да се посмея от сърце.Също така и на Адата,съжалявам само,че със съпруга и успяхме да общуваме за много кратко,иначе и той е голям майтапчия Laughing(между другото,как мина работата му в Сиудад Реал?)
Благодаря на всички за присъствието ви и за щастието ми да ви познавам  bouquet  bouquet  bouquet
И не на последно място,благодаря на съпруга ми за проявеното търпение и затова,че се занимава през цялото време с Йоана и така ме остави да мога да се видя и поговоря с вас    bouquet





# 114
  • Мнения: 409
Здравеите!Това с капаците,нжовите много се смях Joy.Анет и аз като доидох тук бях 53,ама сега не ми се говори Embarassed.сега по4вам диета и аз(за кои ли пат Mr. Green),мацката свали барзо.Яде6 три дена месо(без панирано),и на 4етвартия вси4ко.Тя преди е била 78,и е станала 58.Има я тук вав форума за диетите.6те си купя и витамини Супрадим контрол сас зелен 4аи от аптеката.ами това е и на мен ми болна темата килцата,но наистина е важна ду6ата на 4овка,както казва Анет.Хаеде лек ден и целувки  bouquet

# 115
  • Мнения: 30
Здравейте момичета!Извинявам се че нахълтвам така в темата ви, но имам въпрос.Резидент съм на Канарските о-ви и работя в rent a car, като използвам книжката ми от България.Но ми казаха че от 01/05/08 има промяна в закона и трябва да я сменя /книжката/ с испанска?Знаете ли нещо по въпроса?Благодаря предварително Hug

# 116
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте момичета ! Честит празник !
Виждам , че коментирате надничащите гости - време е да си призная и аз съм от тях !
Преди много време се включих , търсейки информация , попрочетох ви , но
кръстосахме шпаги с Асто и се отказах да пиша .
Не се отказах да ви опозная обаче , макар и шпионската ....
Така неусетно изкарах бременностите ви , "родих" и сега съпреживях цялата организация на пикника - прекрасни сте !
Асто беше тук , пак и избълва по неин си тертип това онова , но модераторите много бързо я изтриха ...
Срамни са подобни забележки от когото и да било , всеки има трески за дялане - едни сме дебелшки , други са скочубари или с криви крака и тем подобни кусури , но как иначе ще изпъкнат Те красивите като гостенката .....
Искам да ви кажа колко ви се радвам за това , че успявате да живеете , отглеждате децата си и да се уважавате по между си в чужбина - да сте живи и здрави !
Пак минавам в нелегалност , че току виж ме опарил езика на г-жата.
Чао и леко бременеене на Саби . Целувки !

# 117
  • Мнения: 811




Моми4ета ,страхотни сте   bouquet Много са ви хубави снимките,а вие оЩе пове4е.Навивам се за следваЩия път и аз за среЩата  ..Еййй,много сме несериозни ние с Марица  Wink.
Сега да ви питам...ОЩе много ли Ще пиШете за тези вкусотии,за да знам да не влизам  Wink...И с тия капаци ме разсмяхте хубаво.Добре,4е се намери собственика  Grinning,Габи  Wink.

А като про4етох гостенката и на мен ,като на Вес ми дойде наум въпроса От къде знае кой,кой е?  newsm78 Аз Анет,например /и не само/,не я познавам.Гостенката Ще да е някоя 'светната'...Но както и да е,не заслужава пове4е коментари.















Алест, жалко е, че пишеш рядко, но още по-жалко е, че го правиш само за да оплюеш Асто.
Хайде стига за Асто. Кажи ти как си? Май работиш, ама не казваш.
Гери,поста ми съвсем не беШе насо4ен към персонахето Асто,ама не си ме разбрала...тя е обект на обсъждане откак се появи.По нейна вина форума се скапва много на моменти.Но е заЩото не спазихте първона4алното си обеЩение...ооооЩе мноооого,мнооого отдавна,когато много от мамите все оЩе ги нямаШе.ПомниШ ли,4е беШе така или да ровя из архивите  Wink? И не ме убеждавай колко ти е интересна....Интересна е дотолкова,доколкото да видиШ докаде и стига акъла,а то това се видя отдавна.Не ти ли стига факта,4е всеки неин пост подлежи на изтриване?Всеки.Ако беШе интересна,Щяхме да 4ерпим оЩе знания от нея,ама...

Ина4е при мен какво...ОбЩо взето ниЩо ново.Не работя,за съжаление или ако поработвам е все за кратко.Боледуването на Криси тази зима не ми позволи да се "развивам професионално"  Grinning.4е беШе една седмица вкъЩи и една на градина,да си хване поредния вирус  Twisted Evil.Дано с хубавото време и болестите из4езнат  Praynig.
Ме4таем си и ние за лятната ваканция в Бг,но оЩе не сме се интересували за билети.
Хиляди целувки  и  Hug от мен.




# 118
  • Мнения: 1 271
алест, не се занимавай с глупости.  Wink Няма смисъл.
А относно боледуването на дечко-да така е, не можеш да се реализираш професионално, когато трябва сама да си гледаш детето.Трябва ти помощ-в това вече се убедих.
Давам пример-РалиИ, момичето работи на две места(пу-пу да не са и уроки), ама родителите и помагат за Ния.Да са и живи и здрави, много готини хорица са.
Искам и аз така, ама за сега нямааааа.  Crossing Arms
Другарче, за мен не е проблем да си чете, който иска, нали за това е обществен форум, а не частен.  Wink Стига само да не обижда.А относно твоята нелегалност-абе я си пиши-нали знаеш-"Кучето си лае-кервана си върви"  Joy
Sierra fria , не знам дали това е за цялата испанска част, ама ще пиша от другата седмица по темата, ако имам инфо първа ръка.Съпруга ми ще ходи по тези инстанции.Ще му кажа да попита.
Мацки довечера пак ще пробвам да кача снимки.Хайде, че кафето у герипетрова, ке истине.  Party

# 119
  • Мнения: 1 156
ЗДравей на вси4ки
Моми4ета искам да ви благодаря 4е ви има. Не съм празнувала так от не знам колко години, и ти не само великден, говоря за какъвто и да било празник. Радвам се 4е се запознах с всяка една от вас

Анетт, има не6то ку4е6ко в мен. В4ера бях с треска и температура. ами то от толкова другаруване с Тонто не6то сме си прехвърлили един на друг. Но ве4е съм добре, ндявам се и тои да е ок.

Аз за рецепти няма да питам, не се докопах изоб6то до 4инията. До като се усетя и  видях как моя благоверен методи4но я уни6тожава сяка6 4е 6те му платят за това. Само ме подпитва6е ама тая баница дома6на и е. ами тези сладки какви са...Е как да му  отговоря, като дазхе не видях за какво говори,...
За него су6то бе6е едно адски зарежда6то приклу4ение, Аз ли4но 4ак днес успявам да си сйбера мислете, или поне првя опити. Сно6ти едва заспах опитвауки се да си припомня кой кой е , нали съм нова.
А   и да не забравя, цъпрбжеското тяло ме навива не6то за Гергьовденско мероприятие. Ако някой желае... Той добре се напасна с Ивансамо неговото име успя да ми каже, за другите ме информиха кой с какво е бил обле4ен и кой какво работи. И сега сйм в неведение.
Ами това е за сега. Държа да под4ертая о6те веднъж 4е ми бе6е неописуемо приятно да се запозная с толкова много и свестни хора, субрани накуп, рядко сре6тано явление в на6ите географски 6ирини,

И за правописа моля ви не ми се карайте
А колкото за килограмите   АБЕ Я ДА НЕ ВИ ПУКА
И СПОРЕД БГ ПОГОВОРКАТА ПО ДОБРЕ НА ХОРАТА В УСТАТА...
Айде 4ао и лек ден


Общи условия

Активация на акаунт