Защо не мога да пусна отговор в съществуваща тема?

  • 1 140
  • 12
  •   1
Отговори
Аз съм нова тук. Имам 2 мнения досега. Исках да пусна отговор в друга тема във форума Екскурзии и пътувания, но не мога, защото бутонът "отговори" го няма. Иначе във форума Родители в чужбина този бутон го има. Защо така се получава?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 525
Цитат
ОГРАНИЧЕНИЯ, ФОРУМИ ЗА ОБЯВИ

Нерегистрираните потребители нямат право да публикуват теми и мнения в доста форуми, а някои от форумите са скрити за тях.

Поради зачестилите злоупотреби с форумите за обяви (използваха се за продажба на стоки от магазини и оказиони, както и от некоректни потребители, които правеха по 4-5 нови регистрации на ден от един и същ потребител, изкупуваха на безценица стоки от майките във форума и ги продаваха с голяма надценка пак тук, във форумите, на други майки), то тези форуми вече са "скрити" както за нерегистрираните, така и за току-що регистрираните потребители, а теми в тях (във форумите за продажби) могат да се публикуват само от потребители с ранг от Ентусиаст нагоре (с над 50 мнения).

Това не е сайт или форум за търговия, обяви и покупко-продажби, а форумите за обяви са създадени с цел да са от полза на редовните потребители на форумите.

Поради зачестилите злоупотреби и непрекъснато публикуване на реклами за хотели, ваканционни селища и т.н. с оглед наближаващите летни отпуски, от 4 юни 2007 г. са въведени допълнителни ограничения за подфорум "На път, море, почивка, екскурзия". Във форума вече имат право да публикуват само потребители с ранг от Ентусиаст нагоре (с над 50 мнения).


Форуми, в които броят на мненията НЕ се отчита:

Правила, условия и указания
Клюкарник
Форумите за обяви
Отчетните форуми (вкл. подфорум По държави)
Календар на събитията
Татковци
Дом и семейство (мненията в подфорумите Нашият дом и Хоби се отчитат)


Четете ги тези правила. Там всичко си пише.

# 2
Лалка, благодаря за отговора! Както казах съм нова в този форум и ми е трудно да се ориентирам кое къде го пише. Интересно ми е обаче, защо във въпросната тема има потребители с по 27 мнения, които са си пуснали мнение??? Защо се ограничават потребителите? Аз чета определени форуми и искам в тях да пиша, а как да направя броят мнения, като немога да пиша!!!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
В този подфорум има няколко заковани теми...
Една от тях е Правила и политика на форумите...
Запознай се с тях преди да четеш друго из форума и преди да питаш...

След като ги прочетеш, ще ти станят ясни много неща...

Тоест, какъв е смисълът да попиташ "Защо се ограничават потребителите", при условие, че по-горе Лалка ти е подчертала с червено причината...

# 4
  • Мнения: 191
Както бях посъветвана, се запознах с темата "Правила и политика на форумите", също така прочетох и закованата тема "Брой мнения, рангове, видове потребители, брой ЛС, права и ограничения". Ок, стана ми ясно. Нямам никакво намерение да пускам обяви и реклами за каквото и да било. Исках да пусна отговор в подфорум "На път, море, почивка, екскурзия" в темата "Кои страни посетихте досега", но явно ще трябва да изчакам. Това което не ми стана ясно е как въпросната тема "Кои страни..." е започната от потребител с ранг "новак" с 27 мнения, и как по-надолу в същата тема е публикувал отговор отново потребител с ранг "новак" пак с 27 мнения? Да не би да има значение кога са регистрирани потребителите (ако тези потребители са регистрирани отдавна)? Наистина ми е много интересно това.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
В един момент имаше технически проблем и въпреки забраната... Цитираните от теб потребители са успели да публикуват тема и мнение...
Както сама си разбрала, този технически проблем вече е отстранен...

# 6
  • Мнения: 191
Благодаря за отговора!

# 7
  • Мнения: 636
И аз искам да пусна въпрос в темата "на екскурзия в чужбина" обаче не ме допуска.Това за мен е важно защото се интересувам от мнения за определен хотел. Каква търговия ще правя, но така е покрай сухото гори и суровото.

# 8
ехоо:)тъкмо се разписах и точно в темата за ноемврийски мами не мога да се вклиуча,защото не ми се появява опция ОТГОВОРИ?!! какво да направя АДМИН?

# 9
  • Мнения: 7 821
ехоо:)тъкмо се разписах и точно в темата за ноемврийски мами не мога да се вклиуча,защото не ми се появява опция ОТГОВОРИ?!! какво да направя АДМИН?
Да не си опитвала да влезеш в заключена тема?

# 10
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
ехоо:)тъкмо се разписах и точно в темата за ноемврийски мами не мога да се вклиуча,защото не ми се появява опция ОТГОВОРИ?!! какво да направя АДМИН?
Да не си опитвала да влезеш в заключена тема?

Това ли е темата?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287324.0

# 11
  • Мнения: 58
Интересно ми е обаче, защо във въпросната тема има потребители с по 27 мнения, които са си пуснали мнение??? Защо се ограничават потребителите? Аз чета определени форуми и искам в тях да пиша, а как да направя броят мнения, като немога да пиша!!!
Аз споделям същото мнение.
Специално в подфорума за път  и почивка е важно да споделяме и питаме с кокретни имена хотелите или ваканционните селища
иначе какъв е смисъла?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Смисълът е в това, че форумът е основно за бременност и майчинство.
Причините за ограничението са посочени около 230 пъти.
Какъв е смисълът от подфорума, ако в него се изсипе персонала на 2 хотела и собствениците на още 20 и го залеят със закачливи рекламни публикации за собствените им обекти и негативни такива за конкуренцията?!

Общи условия

Активация на акаунт