Препоръчайте педиатър в Студентски град или Дианабад

  • 46 653
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте  Simple Smile,

Моля да ми препоръчате добър педиатър в Студентски град или Дианабад.

Ние чакаме бебе към края на юли и дотогава трябва да сме избрали  Thinking

Благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 479
Нямам ли мами съседки  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 389
Присъединявам се към питането - само бих добавила Мусагеница и Изток. Помагайте моля  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 366
15 поликлиника-д-р Бонка Игнатова.

# 4
  • Мнения: 479
Искам да конкретизирам, че под добър педиатър, разбирам, такъв, който поощрява кърменето, не изписва за щяло и нещяло антибиотици, който е отзивчив и внимателен, и прави посещения по домовете ...  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 366
Искам да конкретизирам, че под добър педиатър, разбирам, такъв, който поощрява кърменето, не изписва за щяло и нещяло антибиотици, който е отзивчив и внимателен, и прави посещения по домовете ...  Simple Smile
Абсолютно-плюс мила, спокойна и много добър специалист.Тя и до ден днешен лекува моето "дете",което е на 22 години.

# 6
  • Мнения: 479
Благодаря за инфото  Simple Smile
Ще намина да я видя - след 20 тина дни излизам в отпуск по майчинство  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 3 754
Д-р Търпанова- Студ.поликлиника.Не прави домашни посещения,но има дежурни по всяко време.

# 8
  • Мнения: 299
Д-р Бербенлиева - 15 ДКЦ Peace

# 9
  • Мнения: 479
Благодаря ви, мами  Simple Smile  bouquet

Решила съм да ги обиколя всичките (когато изляза по майчинство), за да добия лични впечатления, като си поговоря с тях Simple Smile

Поне така направих при избора на лекар за раждането, пък ще видим  Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 2 430
д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника

# 11
  • Мнения: 748
д-р Рени Василева - 15 ДКЦ, ет.3, кабинет 11.  Peace
тя е педиатър, а не джи пи.
много си разбира от работата, винаги е на ниво и отношението й е перфектно.
подкрепя кърменето и късното захранване. Peace

# 12
  • Мнения: 479
Tnx, аз  Simple Smile За мен това е много важно.

Извинявай за глупавия пъпрос, но педиатрите не са просто детски джи пита  Blush ?

# 13
  • Мнения: 748
не. ние си имаме и джи пи, и педиатър Simple Smile
отначало бяхме при джи пи с допълнителна специалност педиатрия, но останах много разочарована от нея и за себе си реших, че предпочитам тесен специалист.
разбира се, със сигурност има и кадърни джи пи-та и това е само мое мнение.  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 124
аз, моля те обясни ми точно как посещавате д-р Василева - всеки път с направление ли? Ние също сме били при нея един-два пъти по препоръка на наша позната, но ми се стори доста лаконична в обясненията си. Предстои ми раждане и бих искала тя да е наблюдаващия лекар, но някакси не успя да ме убеди тази жена, че тя е за мене...

# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
аз, моля те обясни ми точно как посещавате д-р Василева - всеки път с направление ли? Ние също сме били при нея един-два пъти по препоръка на наша позната, но ми се стори доста лаконична в обясненията си. Предстои ми раждане и бих искала тя да е наблюдаващия лекар, но някакси не успя да ме убеди тази жена, че тя е за мене...
Ако не ти е много далече района на хотел Плиска запиши се при д-р Антоанета Антонова ет.1 мисля,че 4к-т.Или просто отиди при нея да се запознаеш и прецени сама

# 16
Д-р Търпанова- Студ.поликлиника.Не прави домашни посещения,но има дежурни по всяко време.
не съм дoвoлна
 #Cussing out

# 17
  • София
  • Мнения: 570
д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника
С две ръце  Peace
Много е добра. Антибиотик изписва много, ама много рядко.

# 18
  • София
  • Мнения: 549
д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника
С две ръце  Peace
Много е добра. Антибиотик изписва много, ама много рядко.

Твърдо съм против тази лекарка. Нас ни докара до болница 27 дена след раждането заради немърливост. На всичкото отгоре е и много надменна  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 479
Здравейте отново,

Искам да попитам за отзиви за д-р Маркова от 15то ДКЦ в Дианабад, която е ДП със специалност педиатрия.

Препоръча ми д-р Бонка Игнатова, която заминавала на някакъв дълъг курс на обучение.

Благодаря и хубав ден  Simple Smile Hug

# 20
  • Мнения: 82
Здравейте  Simple Smile,

Моля да ми препоръчате добър педиатър в Студентски град или Дианабад.

Ние чакаме бебе към края на юли и дотогава трябва да сме избрали  Thinking

Благодаря  Hug

ако е удобно,ще ми кажеш ли на кой педиатър се спря и дали си доволна?Благодаря   bouquet

# 21
  • Мнения: 479
В крайна сметка се спрях на д-р Маркова, която ми бе препоръчана от д-р Бонка Игнатова, която не можа да ни поеме защото заминавала на някакъв дългосрочен курс на обучение  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 124
  Здравйте момичета! Търся си добър педиатър в района на Дианабад или Студентски град. Чух нещо за д-р Винарова, която не била педиатър,но доста бебета имало при нея. Споменаха ми и д-р Йосифова(тя май си е педиатър, което аз го предпочитам), била май в същия кабинет на д-р Винарова. И двете са от 15-то ДКЦ. Някой от вас да знае нещо повече за тях? Добри ли са като лекари, отзивчиви ли са, може ли да ги търся извън работно време по телефона за съвети.... ?

# 23
  • Мнения: 82
vanilly на мен от 15ДКЦ ми препоръчаха д-р Иванова,но не съм говорила с нея(ще бъда благодарна ако някой знае нещо и сподели)

# 24
  • София
  • Мнения: 2 430
  Здравйте момичета! Търся си добър педиатър в района на Дианабад или Студентски град. Чух нещо за д-р Винарова, която не била педиатър,но доста бебета имало при нея. Споменаха ми и д-р Йосифова(тя май си е педиатър, което аз го предпочитам), била май в същия кабинет на д-р Винарова. И двете са от 15-то ДКЦ. Някой от вас да знае нещо повече за тях? Добри ли са като лекари, отзивчиви ли са, може ли да ги търся извън работно време по телефона за съвети.... ?
Не съм при нито една от двете,но моя приятелка е записана там заедно с детето си при Винарова и не се е оплакала от нея,до колкото знам е доста отзивчива

# 25
  • София
  • Мнения: 112
Аз бих препоръчала д-р Весела Тодорова, 15 ДКЦ, мила, отзивчива и млада докторка, прави посещения по домовете.

# 26
  • Мнения: 1 655
Да се включа към доволните от д-р Иванова от САНА (намира се в сградата на Студентска поликлиника)

# 27
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
 И аз съм много доволна от д-р Елена Иванова 5ДКЦ/САНА/ Студентски град, но това чакане при нея някой път ще ме довърши.

# 28
  • Мнения: 76
Аз бих препоръчала д-р Весела Тодорова, 15 ДКЦ, мила, отзивчива и млада докторка, прави посещения по домовете.

Аз съм при нея, но мисля, че тя не е педиатър. Поне моите деца са записани при д-р Иванова, но при нея чакането е ужас!

# 29
  • София
  • Мнения: 112
Аз бих препоръчала д-р Весела Тодорова, 15 ДКЦ, мила, отзивчива и млада докторка, прави посещения по домовете.

Аз съм при нея, но мисля, че тя не е педиатър. Поне моите деца са записани при д-р Иванова, но при нея чакането е ужас!

Ами тя е и джи пи, и педиатър - моето дете е записано при нея, както и детето на моя колежка - и двете сме доволни.

# 30
  • София
  • Мнения: 2 430
За повече яснота:
Педиатрите са специалисти,при тях се ходи с направление
 Общо практикуващ лекар със спец.Вътрешни болести- е джи пи с възрастни пациенти
Общо практикуващ лекар със спец.детски болести е вашият личен лекар на детето

# 31
  • Мнения: 177
vanili на мен от 15ДКЦ ми препоръчаха d-r Иванова,но не съм говорила с нея(ще бъда благодарна ако някой знае нещо и сподели)

Първо, ЧЕСТИТА РОЖБА! Много здраве, безброй щастливи мигове и бързо възстановяване  Hug

По отношение на д-р Иванова, прди време бях споделина личните си впечатления: Да добавя в черния списък д-р Елена Иванова - педиатър в "Сана" сградата на студентска поликлиника в София. По - голямо разочерование не бях преживявала. Записахме се при нея както си му е реда още преди да се роди бебо. Избрахме я по препоръка на познат. След това имахме уговорка да се чуем ден преди раждането, за да може да си направи графика. Така и направих, в разговора ми обясни, че въпреки, че е на работа в деня на изписването няма да дойде, защтото щяло да и дойде в повече и ни отсфири за четири дни след като се прибрахме. Закъсня с два часа и половина от уговорения час и мъжа ми беше истъпял пред поликлиниката, защото той ходи да я вземе и дори не се е извинила за закъснението... Дойде и с огромно оттегчение отговори на въпросите ми и попретупа прегледа на малчо. След две седмици трябваше да доде пак и се разбрахме за ден и час, но като и се обадихме да потвърдим уговорката, тя се отментна и поиска да дойде на другия ден. За моя огромна изненада обаче, дамата изобщо не се появи, нито се обади, нито нищо.  #Cussing out Извинявам се, но това ако е лекар ... и тук става въпрос за мъничко бебенце на дни, ами ако утре имам проблем, какво правим...

Въпреки моя злочест опит с нея, някой майчета са доволни и си я харесват. Аз лично не бих я препоръчала!Ние сега сме при д-р Пашева и нямам никакви забележки към професионализма или отношението и. Намира се в Студентски град, така че ако имаш нужда от допълнителни подробности или координати ми пиши на ЛС!

# 32
  • Мнения: 553
Аз лично съм от хората които са останали доволни от д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника /САНА/
Дни преди да се роди синът ми се свързахме с нея. В дена, в който се прибрахме тя пристигна у нас в рамките на 3-4 часа с личен превоз /ние сме от Динабад/. Помоли ме да си взема тефтер, в който да си записвам нещата, за които ми говори. Прегледа бебето изцяло. Подробно се запозна с моята експертиза и тази на синът ми. Поощряваше кърменето и лекуването с хомеопатия. Карала ни е да ходим дори и по 4 пъти в седмицата за да е сигурна, че детето е добре /той се роди мъничък/. Изключително рядко прибягва до лекарствата, знае че се лекуваме с хомеопат. Когато и се обадя по телефона, винаги ми е обръщала внимание и никога не ми е отказвала да отидем на преглед. Звъняла съм и късно вечер - не е показвала раздразнение, независимо ако според нея въпросът ми е бил е незначителен / не го е казвала  Mr. Green /
Лично смятам, че е добър педиатър. Както всички знаем - не е възможно да сме доволни всички от един доктор. Лошото е, че при нея има записани невероятно много деца и прегледите са голяма мъка, но тя няма правото да откаже да поеме ново дете. Но жената е много кадърна, мила, обича децата и съм сигурна, че дава всичко от себе си  Peace

# 33
  • Мнения: 186
Аз лично съм от хората които са останали доволни от д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника /САНА/
 Когато и се обадя по телефона, винаги ми е обръщала внимание и никога не ми е отказвала да отидем на преглед. Звъняла съм и късно вечер - не е показвала раздразнение, независимо ако според нея въпросът ми е бил е незначителен / не го е казвала  Mr. Green /
Лично смятам, че е добър педиатър. Както всички знаем - не е възможно да сме доволни всички от един доктор. Лошото е, че при нея има записани невероятно много деца и прегледите са голяма мъка, но тя няма правото да откаже да поеме ново дете. Но жената е много кадърна, мила, обича децата и съм сигурна, че дава всичко от себе си  Peace

Peace

# 34
  • Мнения: 82
vanili на мен от 15ДКЦ ми препоръчаха d-r Иванова,но не съм говорила с нея(ще бъда благодарна ако някой знае нещо и сподели)

Първо, ЧЕСТИТА РОЖБА! Много здраве, безброй щастливи мигове и бързо възстановяване  Hug

По отношение на д-р Иванова, прди време бях споделина личните си впечатления: Да добавя в черния списък д-р Елена Иванова - педиатър в "Сана" сградата на студентска поликлиника в София. По - голямо разочерование не бях преживявала. Записахме се при нея както си му е реда още преди да се роди бебо. Избрахме я по препоръка на познат. След това имахме уговорка да се чуем ден преди раждането, за да може да си направи графика. Така и направих, в разговора ми обясни, че въпреки, че е на работа в деня на изписването няма да дойде, защтото щяло да и дойде в повече и ни отсфири за четири дни след като се прибрахме. Закъсня с два часа и половина от уговорения час и мъжа ми беше истъпял пред поликлиниката, защото той ходи да я вземе и дори не се е извинила за закъснението... Дойде и с огромно оттегчение отговори на въпросите ми и попретупа прегледа на малчо. След две седмици трябваше да доде пак и се разбрахме за ден и час, но като и се обадихме да потвърдим уговорката, тя се отментна и поиска да дойде на другия ден. За моя огромна изненада обаче, дамата изобщо не се появи, нито се обади, нито нищо.  #Cussing out Извинявам се, но това ако е лекар ... и тук става въпрос за мъничко бебенце на дни, ами ако утре имам проблем, какво правим...

Благодаря ти много!  bouquet
Само искам да уточня,че става въпрос за д-р Иванова от Дианабад(поликлиниката),вече беше в нас и ми направи много добро впечатление,в понеделник ще ходим и в кабинета,надявам се да остана доволна

Въпреки моя злочест опит с нея, някой майчета са доволни и си я харесват. Аз лично не бих я препоръчала!Ние сега сме при д-р Пашева и нямам никакви забележки към професионализма или отношението и. Намира се в Студентски град, така че ако имаш нужда от допълнителни подробности или координати ми пиши на ЛС!

# 35
  • Мнения: 479
Аз бих препоръчала д-р Весела Тодорова, 15 ДКЦ, мила, отзивчива и млада докторка, прави посещения по домовете.

Аз съм при нея, но мисля, че тя не е педиатър. Поне моите деца са записани при д-р Иванова, но при нея чакането е ужас!

Ами тя е и джи пи, и педиатър - моето дете е записано при нея, както и детето на моя колежка - и двете сме доволни.

Интересувам се от тази д-р Тодорова, защото не съм възхитена от д-р Маркова, дали е склонна да изписва антибиотици, дали подкрепя кърменето, дали по-скоро съветва и помага на родителите, а не ги паникьосва допълнително, когато нещо не е наред...

# 36
  • Мнения: 748
Аз бих препоръчала д-р Весела Тодорова, 15 ДКЦ, мила, отзивчива и млада докторка, прави посещения по домовете.

а аз не. Stop точно на нея налетяхме отначало, като Мила беше бебе и ..имахме "забавни" приключения...
тя е от хората, които много приказват, но ако се заслушаш нищо съществено не казват. наистина винаги е много любезна и усмихната, но едни усмивки не са достатъчни ако става въпрос за лекар.
веднъж й се бях обадила, защото бебето 2 часа рева, направо си пищя детето, и аз се бях видяла в чудо. тя ми казва "колики са, гушкайте го". аз Shocked и се чудя тя пък какво си е мислела че правих през това време, но търпеливо й обяснявам, че няма нищо общо с коликите, които освен това вече бяха минали и дали ще може да дойде. тя ме отсвири, аз обаче продължих да нахалствам и репликата беше "щом няма температура и не кашля не знам какво може да й е!".... е, аз ли трябва да знам....  Crossing Arms
след тази случка се видяхме само още веднъж, когато се изпокарахме защо не съм дала все още сокче и като детето ми получи анемия после да не ходя да й плача на нея, защото в кърмата нямало никакво желязо (а малко преди това пък ми казваше да пия желязо Crazy )
като я попитах защо плащаме потребителска такса, след като за деца е безплатно ми отговори "добре не плащайте, но другия път вие си носете ъъъъ спирт и ъъъъ памук!" (това като консумативи за биенето на ваксина).
имаше проблеми и с направлението за ортопед - за какво ми било, тя щяла да види ако има нещо  #Crazy на 1м. се давало само ако е рискова група, иначе - 4м.
за кърменето съветите й бяха също толкова забавни - да кърмя на 3 часа, с 6 часа пауза през нощта, за да си почива стомахчето. обаче нямало нужда да цепим секундата на 2! - ако огладнее детето по-рано може да му дам да яде например 5 минути по-рано не било от значение, не повече....  Laughing съветваше ме да давам вода със захар, сок след 2м. да ям портокали и да пия мляко с мед и не помня още какво от храните, които се препоръчва да се избягват при кърмене... имаше и други бисери, ама вече съм забравила.
дано да се е пооправила оттогава, но не вярвам  Tired

# 37
Д-р Весела Тодорова е мн добър лекар и педиатър. Познавам я лично като почтен и отдаден на отговорностите си и на работата си човек. Не са коректни тези изявления които прочетох в този форум.  " Тя винаги е била  усмихната ", но не обръщала достатъчното внимание - както казва една жена-неин пациент в тоэи форум и я упреква за неотэивчивост. Това е нелепо и аз благодаря на този лекар и гарантирам с името и положението си, че тези упреци са недостойни, тя  никога като човек и родител не е била безотговорна в живота и в работата си...Преэ 2003 година тя спаси живота на баща ми и то спещтноста наложи действията ни да минат с напътствия црез  телефонен раэговор,  благодарение  на който му беше спасен живота повреме на биэнес среща в хотел елена в квартал овча купел.

Жоро Казаков / управител на " троя инвест холдинг " plc                                                                            

# 38
  • Мнения: 660
Аз също търся добър педиатър в Студентски град,не съм изобщо доволна от сегашната,която е Джи Пи и при нея има и пенсионери и всякакви,чакаме пред кабинета с часове а детето едвам гледа.Пък и е на центъра,което значи да се блъскам през задръствания и е ужас.
В Студентска поликлиника,коя ще ми препоръчате,да обръща внимание и да не се чака много пред кабинета? Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 553
Simple Smile май няма шанс да е кадърен лекар и да няма хора пред кабинета.
При нашата /д-р Елена Иванова/ определено има хора, най-вече в пиковите часове - рано сутрин и следобед след 16ч, през другото време е по-поносимо.

# 40
  • Мнения: 1 380
д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника
Не моля ви....претупва нещата и редовно греши в диагнозите...

# 41
  • Мнения: 1 380
д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника
С две ръце  Peace
Много е добра. Антибиотик изписва много, ама много рядко.

Твърдо съм против тази лекарка. Нас ни докара до болница 27 дена след раждането заради немърливост. На всичкото отгоре е и много надменна  #2gunfire
Още една жена пострадала от нея....
Моля дайте име на добър педиатър???

# 42
  • София
  • Мнения: 2 430
Виж при Весела Търпанова,пак е в  ДКЦ "Сана"

# 43
  • Мнения: 1 380
Виж при Весела Търпанова,пак е в  ДКЦ "Сана"
Благодаря!

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте!
Бих искала да подновя темата с по-скорошни мнения  Simple Smile
Напоследък чувам много хубави неща за Тодорова и Бербенлиева в 15 дкц, има ли мами които ги посещават и биха споделили мнението си?
Предварително благодаря !

# 45
  • Мнения: 10
Много е важно какъв лекар се избира на детето, защото при лош избор лекаря може да ви доведе до лудост. Аз имах неблагоразумието да избера д-р Пашева в Студентски град, защото е на две минути от вкъщи, но тя е от лекарите, които са научили най-модерните болести: алергия към белтъка на кравето мляко, атопичен дерматит и куп други, които няма да направят друго освен от притеснение да ви спре кърмата. При нея думата "спокойно всичко е наред" не съществува. При нея винаги има много хора, а часовете за бебетата ги дава все в най-голямата лудница, когато всички кашлят и кихат.

# 46
  • Мнения: 12
д-р Рени Василева - 15 ДКЦ, ет.3, кабинет 11.  Peace
тя е педиатър, а не джи пи.
много си разбира от работата, винаги е на ниво и отношението й е перфектно.
подкрепя кърменето и късното захранване. Peace



а при необходимост прави ли посещения в домовете ?

# 47
  • Мнения: 1
И аз се нареждам на опашката от недоволни пациенти на д-р Елена Иванова от "Сана" ООД (Студентска поликлиника). Пациентка съм на д-р Иванова още от самото начало на нейната дейност като личен лекар - аз, моето семейство и двете ми деца бяхме едни от първите и пациенти. Намерила съм и множество нови пациенти, защото в началото винаги и правех реклама колко добър и качествен лекар е. Благодарност естествено няма никаква, но това е друг въпрос. При всеки преглед (5-10 минутен), винаги съм и давала поне по 10-20 лева, а потребителската такса е 2.90 лв., едно време беше още по-ниска, но нали децата са най-ценното за една майка и затова давах. В началото и ние имахме добро отношение, търпение и вяра в способностите и, както някои майки от този форум, но впоследствие се оказахме разочаровани, поради шокиращите резултати от нейното лечение спрямо децата ми. Слагам я категорично в черния списък на лекарите. От моя личен опит и от това, което стана с дъщеричката ми мога да кажа, че тази жена е опасна. Почти винаги обърква диагнозите на дъщеря ми, а на няколко пъти се получаваха ужасни усложнения в здравословното и състояние в резултат на това. Често забавя лечението, тъй като не насочва своевременно към специалист или болница. Не дава направления, дори и за дете!!! При последното лечение, което проведе спрямо дъщеря ми усложненията, които се получиха бяха толкова фрапиращи, че когато се стигна до болница, лекарите от болницата ме попитаха как е възможно да са взети такива неадекватни мерки от личния лекар. Те не бяха виждали толкова зле проведено лечение. Щом самите лекари бяха изумени от лечението и, можете да си направите изводите сами. Почти винаги предписва антибиотици - за щяло и нещяло. А за отношението и към пациентите няма смисъл да говорим. Не знам дали е педиатър (не съм и виждала дипломата), но явно лечението на деца съвсем не е нейната сила, тъй като моята дъщеричка многократно и сериозно пострада от нея. Развитието на заболяванията при децата е много по-бързо, отколкото при възрастните и това дори обикновените хора го знаят, но д-р Елена Иванова никак не проявяваше бързина в своите интервенции, за да пресече заболяванията, които изтормозиха моята дъщеричка, напротив трябваше да я чакаме и нещата се влошаваха. В крайна сметка се отказахме от тази лекарка, след множество на брой издънки от нейна страна, и вече не ползваме нейните услуги. То напоследък нали гръмна скандал, че някои общопрактикуващи лекари дори нямат диплома за общопрактикуващ лекар, тоест са без специализация дори и за джи пи. Така че нищо не може да ме учуди. Явно има лични лекари и без диплома. Знам, че е от Монтана, не знам кой университет е завършила, но се чудя защо не си е останала в родния град да се прави на лекарка. Нищо добро не съм видяла от тази жена в рамките на дългогодишния период от време, в който лекуваше децата ми. Споделих своите впечатления с вас, скъпи майки. Надявам се да съм спомогнала с нещо, за да предпазя вашите деца от това, което се случи с моето дете. Но всяка майка си има свое мнение и свои предпочитания за лекар. А и докато не се опариш сам, не вярваш на опарените. Михаела.

# 48
  • софия
  • Мнения: 17
на мен ми предстои раждане другия месец и усилено търся педиатър в района.
препоръчаха ми  Елена Иванова, но след като прочетох мнението за нея на Михаела продължавам търсенето.
дайте повече инфо за Рени
Василева.
Благодаря ви
д-р Рени Василева - 15 ДКЦ, ет.3, кабинет 11.  Peace
тя е педиатър, а не джи пи.
много си разбира от работата, винаги е на ниво и отношението й е перфектно.
подкрепя кърменето и късното захранване. Peace



а при необходимост прави ли посещения в домовете ?

# 49
  • Мнения: 12
Аз в крайна сметка записах детето си при д-р Игнатова от 15 ДКЦ  в Дианабад. Доволна съм от нея и я препоръчвам.

# 50
  • Мнения: 2
vanili на мен от 15ДКЦ ми препоръчаха d-r Иванова,но не съм говорила с нея(ще бъда благодарна ако някой знае нещо и сподели)

Първо, ЧЕСТИТА РОЖБА! Много здраве, безброй щастливи мигове и бързо възстановяване  Hug

По отношение на д-р Иванова, прди време бях споделина личните си впечатления: Да добавя в черния списък д-р Елена Иванова - педиатър в "Сана" сградата на студентска поликлиника в София. По - голямо разочерование не бях преживявала. Записахме се при нея както си му е реда още преди да се роди бебо. Избрахме я по препоръка на познат. След това имахме уговорка да се чуем ден преди раждането, за да може да си направи графика. Така и направих, в разговора ми обясни, че въпреки, че е на работа в деня на изписването няма да дойде, защтото щяло да и дойде в повече и ни отсфири за четири дни след като се прибрахме. Закъсня с два часа и половина от уговорения час и мъжа ми беше истъпял пред поликлиниката, защото той ходи да я вземе и дори не се е извинила за закъснението... Дойде и с огромно оттегчение отговори на въпросите ми и попретупа прегледа на малчо. След две седмици трябваше да доде пак и се разбрахме за ден и час, но като и се обадихме да потвърдим уговорката, тя се отментна и поиска да дойде на другия ден. За моя огромна изненада обаче, дамата изобщо не се появи, нито се обади, нито нищо.  #Cussing out Извинявам се, но това ако е лекар ... и тук става въпрос за мъничко бебенце на дни, ами ако утре имам проблем, какво правим...

Въпреки моя злочест опит с нея, някой майчета са доволни и си я харесват. Аз лично не бих я препоръчала!Ние сега сме при д-р Пашева и нямам никакви забележки към професионализма или отношението и. Намира се в Студентски град, така че ако имаш нужда от допълнителни подробности или координати ми пиши на ЛС!


Подкрепям мнението по-горе. Хора, ако искате да си причините душевен и психически дискомфорт, моля запишете детето си при Елена Иванова. Три години стоически издържах на всичките и забележки, постоянното мрънкане - защо сме дошли точно сега, защо това не сме го направили, защо онова сме направили по еди кой си начин. Днес отидох за една бележка че детето ми не е било в контакт със заразно болни, отказа да ми даде, сестрата пишела болничен в момента и да съм дошла друг път. При положение че бележката се пише за 10 сек. Да не говорим, че когато й се обадя по тел. винаги приключва разговора за 10-20 сек, независимо колко е важно и спешно. Дава си наставленията и рецептите като стихотворение и затваря. Разбрал ли си, не си ли - не я интересува. Като добавим и чакането при нея, което винаги е с часове, вече чашата ми преля. Отписвам от нея цялото ни семейство, който има време и нерви за губене, нека да отива при нея. Ние категорично няма да сме там.

# 51
  • Мнения: 2
д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника
С две ръце  Peace
Много е добра. Антибиотик изписва много, ама много рядко.

Твърдо съм против тази лекарка. Нас ни докара до болница 27 дена след раждането заради немърливост. На всичкото отгоре е и много надменна  #2gunfire

не правате тази грешка хора - Елена Иванова е всичко друго но не и добър педиатър
Още една жена пострадала от нея....
Моля дайте име на добър педиатър???

# 52
  • Мнения: 111
И аз се нареждам на опашката от недоволни пациенти на д-р Елена Иванова от "Сана" ООД (Студентска поликлиника). Пациентка съм на д-р Иванова още от самото начало на нейната дейност като личен лекар - аз, моето семейство и двете ми деца бяхме едни от първите и пациенти. Намерила съм и множество нови пациенти, защото в началото винаги и правех реклама колко добър и качествен лекар е. Благодарност естествено няма никаква, но това е друг въпрос. При всеки преглед (5-10 минутен), винаги съм и давала поне по 10-20 лева, а потребителската такса е 2.90 лв., едно време беше още по-ниска, но нали децата са най-ценното за една майка и затова давах. В началото и ние имахме добро отношение, търпение и вяра в способностите и, както някои майки от този форум, но впоследствие се оказахме разочаровани, поради шокиращите резултати от нейното лечение спрямо децата ми. Слагам я категорично в черния списък на лекарите. От моя личен опит и от това, което стана с дъщеричката ми мога да кажа, че тази жена е опасна. Почти винаги обърква диагнозите на дъщеря ми, а на няколко пъти се получаваха ужасни усложнения в здравословното и състояние в резултат на това. Често забавя лечението, тъй като не насочва своевременно към специалист или болница. Не дава направления, дори и за дете!!! При последното лечение, което проведе спрямо дъщеря ми усложненията, които се получиха бяха толкова фрапиращи, че когато се стигна до болница, лекарите от болницата ме попитаха как е възможно да са взети такива неадекватни мерки от личния лекар. Те не бяха виждали толкова зле проведено лечение. Щом самите лекари бяха изумени от лечението и, можете да си направите изводите сами. Почти винаги предписва антибиотици - за щяло и нещяло. А за отношението и към пациентите няма смисъл да говорим. Не знам дали е педиатър (не съм и виждала дипломата), но явно лечението на деца съвсем не е нейната сила, тъй като моята дъщеричка многократно и сериозно пострада от нея. Развитието на заболяванията при децата е много по-бързо, отколкото при възрастните и това дори обикновените хора го знаят, но д-р Елена Иванова никак не проявяваше бързина в своите интервенции, за да пресече заболяванията, които изтормозиха моята дъщеричка, напротив трябваше да я чакаме и нещата се влошаваха. В крайна сметка се отказахме от тази лекарка, след множество на брой издънки от нейна страна, и вече не ползваме нейните услуги. То напоследък нали гръмна скандал, че някои общопрактикуващи лекари дори нямат диплома за общопрактикуващ лекар, тоест са без специализация дори и за джи пи. Така че нищо не може да ме учуди. Явно има лични лекари и без диплома. Знам, че е от Монтана, не знам кой университет е завършила, но се чудя защо не си е останала в родния град да се прави на лекарка. Нищо добро не съм видяла от тази жена в рамките на дългогодишния период от време, в който лекуваше децата ми. Споделих своите впечатления с вас, скъпи майки. Надявам се да съм спомогнала с нещо, за да предпазя вашите деца от това, което се случи с моето дете. Но всяка майка си има свое мнение и свои предпочитания за лекар. А и докато не се опариш сам, не вярваш на опарените. Михаела.

Абсолютно подкрепям. В началото се държеше доста адекватно, но от около година и половина-две...е кошмар..няма такова отношение към пациентите...то не са кналификации по адрес на родителите..в тяхно присъствие..казвала е на мъжа ми..Изглеждахте ви интелигентен човек, но явно не сте..Кой й дава право да обижда по този начин хората, от чиито данъци и осигуровки си получава заплатата...не я занимаваме с нищо освен болнични и изследвания и пак не се трае...пълно разочарование..уж е за хомеопатията, на въпрос Какво мислите за Шуслеровите соли..Отговара е Смятам, че ака ги вземате през носа ще имат по-голям ефект..Всичко при нея е привидно, само създава впечатление, че разбира. В рамките на 4 часа ми каза 2 различни лекарства за детето ...

Не я ппепоръчвам с две ръце, в търсене съм на друг педиатър от района - Студентски, Дианабад .. Определено желая да сменя

# 53
  • Мнения: 23
Д-Р НЕЛИ ПАШЕВА С 2 РЪЦЕ!! Peace  bouquet

# 54
  • Мнения: 28
Мога да ви препоръчам д-р Асен Тасев в Първа Детска Консултативна Клиника, която е близо и до Студентски град и до Дианабад. Той отскоро се премести там. Самата клиника е много хубава - просто удоволствие да почакаш в чакалнята ако се налага - просторно, цветно, пълно с хубави детски играчки - просто страхотна е тая клиника. А от д-р Тасев съм много доволна. С третото си детенце сме при него. Бях много притеснена, защото се роди с кефалхематом и той ми разказа подробно за какво става въпрос и ме успокои напълно. Но там ходи само между 5 и 7.30 часа, което е малко неудобство.

# 55
  • Мнения: 23
Много е важно какъв лекар се избира на детето, защото при лош избор лекаря може да ви доведе до лудост. Аз имах неблагоразумието да избера д-р Пашева в Студентски град, защото е на две минути от вкъщи, но тя е от лекарите, които са научили най-модерните болести: алергия към белтъка на кравето мляко, атопичен дерматит и куп други, които няма да направят друго освен от притеснение да ви спре кърмата. При нея думата "спокойно всичко е наред" не съществува. При нея винаги има много хора, а часовете за бебетата ги дава все в най-голямата лудница, когато всички кашлят и кихат.

НЕ СЪМ СЪГЛАСНА, НЯМА НИТО ЕДНО ТВЪРДЕНИЕ, КОЕТО ДА Е ИСТИНА Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1
д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника
С две ръце  Peace
Много е добра. Антибиотик изписва много, ама много рядко.

Твърдо съм против тази лекарка. Нас ни докара до болница 27 дена след раждането заради немърливост. На всичкото отгоре е и много надменна  #2gunfire
Не ми звучите правдоподобно тя да е докарала детето до болница... все пак си го гледате вкъщи това дете, не е тя да е дошла и да го е гледала 27 дни... мисля, че трябва да внимавате повече с изказванията. Както знаете когато сочите някой с пръст първо се убедете, че пръстът ВИ е чист...

# 57
  • Мнения: 752
Здравейте. темата е малко стара, но  търся личен лекар или педиатър за бебе в 15 дкц.Имате ли отзиви за Галина Иванова или Бербенлиева, разбрах, че те записват нови бебета. Благодаря. Искам лекарят да е внимателен, да го откривам лесно, да си разбира от работата и да дава направления, когато искам.

# 58
  • Мнения: 146
Здравейте, и аз съм в процес на търсене на педиатър или личен лекар за новородено. Може ли някой да препоръча за 15 ДКЦ? Държа да не изписва антибиотици за щяло и нещяло, да е в внимателен/, да подкрепя кърменето. Благодаря предварително.

# 59
  • Мнения: 4
Никой не е писал скоро в темата - жалко. И аз се интересувам от лекар, който не тича да изписва антибиотици и да трови детето, който е отзивчив и не се чака по 5 часа пред кабинета му. Намерих тази дама, която и изглежда много компетентна: https://superdoc.bg/lekar/d-r-bonka-ignatova-4747/
Виждам, че мога да си запиша час през супердок при нея, виждам, че е учила и хомепатия, а и е джипи, за да не се налага всеки път да взимам направления за нея.
Днес ще ходя да проверя дали може да се запишем при нея. После ще пиша отзиви. Ако някой може да коментира по-подробно, ще се радвам. Simple Smile

# 60
  • Мнения: 1
Никой не е писал скоро в темата - жалко. И аз се интересувам от лекар, който не тича да изписва антибиотици и да трови детето, който е отзивчив и не се чака по 5 часа пред кабинета му. Намерих тази дама, която и изглежда много компетентна: https://superdoc.bg/lekar/d-r-bonka-ignatova-4747/
Виждам, че мога да си запиша час през супердок при нея, виждам, че е учила и хомепатия, а и е джипи, за да не се налага всеки път да взимам направления за нея.
Днес ще ходя да проверя дали може да се запишем при нея. После ще пиша отзиви. Ако някой може да коментира по-подробно, ще се радвам. Simple Smile

Здравейте, може ли да ви помоля да споделите мнение ако сте успяли да се запишете.

# 61
  • Мнения: 1
Най - после се отървах от тази пародия на личен лекар Лилия Методиева, бях при нея повече от 4 години! Тя определено не е моят лекар и не среща нуждите и очакванията ми. Консултациите минаваха в едно взаимно недоверие между лекар и пациент. Имаше дискриминация към мен на възрастова основа, младите не трябвало било да сме болни и нещо от този род, но за съжаление нашето поколение не е здраво като нейното и нещата не стоят точно така. Медицината е една динамична и променяща се свера и изисква постоянно четене, за да можеш да си в течение с новостите и тази връзка съжалявам, че трябва да съм честен, но по мое мнение д-р Методиева е некомпетентен лекар с комунистическо мислене, който дава измислени диагнози без те никога да са подкрепени от изследвания, а когато започнеш да си търсиш правата и да си искаш минимума, който ти се полагат започва едно подмолно заяждане. Имам големи резерви и към леченията, които ми е назначавала. Нея я и нтересуват предимно дългите отпуски и екскурзиите. Лошото е, че не може да и се разчита за нищо, не си вдига телефона в работно време нищо, че по закон е длъжна да го прави! В разгара на ковид пандемията прехвърляше голяма част от работата си на Бърза помощ и подлагаше на риск здравето на пациентите си. Аз трябваше да се боря за живота си, заради нейното безхаберие и неадекватни включвания по телефона, а може би имах късмет, че в спешното успяха да ме освестят, защото бях посинял! Определено обичаше да игнорира здравословните ми проблеми, а веднъж ме остави с двустранна пневмония със съвета да си ходя вкъщи без лечение и да си мисля как съм здрав и да не се вълнувам от здравето си! Никога не ми е назначавала никакви изследвания, дори и профилактични. Силно НЕ препоръчвам! Интересите и към медицината са заспали още от преди поне 20 години и там са си останали (надявам се да ги е имало), а професията и в момента е сякаш повече като хоби и нещо ей така странично, но от една страна я разбирам, тъй като е вече е пенсионна възраст. Лошото е, че младите лични лекари вече са все по - голяма рядкост и комуникацията с наличните е много трудна.
      Плюсовете са, че не се чака на големи опашки и че отношението е привидно любезно, понякога проявява разбиране и се справя доста добре с административната част. Допускам, че би мога да бъде полезна на пациенти с различни нужди от моите. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт