"Дневникът 42'' - да отслабнем всички заедно

  • 11 022
  • 405
  •   1
Отговори
# 390
Ми за времето на диета съм свалила 3-4 кг. Чувствам се по-добре и не ми е подут така корема  newsm78
Аз търся визуална разлика и се крия от кантара ще се премеря чак края на седмица  Naughty
Сравнение с предишното ми меню това си е направо глад.  Joy Joy Joy
Аз нямам синдрома на "правото черво", но пък и с пици, пасти и бонбони не се поддържа фигура.  bowuu

# 391
  • Мнения: 288
Ми за времето на диета съм свалила 3-4 кг. Чувствам се по-добре и не ми е подут така корема  newsm78
Аз търся визуална разлика и се крия от кантара ще се премеря чак края на седмица  Naughty
Сравнение с предишното ми меню това си е направо глад.  Joy Joy Joy
Аз нямам синдрома на "правото черво", но пък и с пици, пасти и бонбони не се поддържа фигура.  bowuu


Супер, значи!!  Grinning Hug Екстра, даже, не просто супер!!  Grinning  Peace А, от колко време я правиш диетата си?
За кантара и визуалните резултати - и моя милост е така  Joy ... чак като видя визуален резултат - тогава..

# 392
  • Мнения: 288


Cantrell_NY  само грейпфрут и кефе ли си яла цял ден???? как си издържала до вечерта?

 Чак сега виждам редакцията с в-са - извинявай. Да Wink . Само това за цял ден. По принцип през деня  много рядко ям и затова не ми прави впечатление. Грейпфрута го ядох от 17 часа до 22 часа... Бавно, бавно.. Не знам - засища ме по някакъв странен н-н. И на мен ми е малко трудно да си го обясня, но може би вече свикнах с по-малко храна и заради това.
Вечерта хапнах краставица с малко сирене и в 4 сутринта - вц-то (с извинение). Иначе мога и само на 1 грейпфрут, но като гледам филм вечер и ми се хапва нещо.

# 393
  • Мнения: 22 433
Здравейте и от мен, аз днес само ям, ужас направо.

За закуска хапнах 1филия немски хляб (овикахме баща ми, че не едонесъл повече хляб, а шоколади. ))) и 1краставичка.
За обяд, салата морков и цветно зеле, 1домат, 1чушка, 1задушен картоф, малко сирене и 1-2хапки сьомга (риба напоследък изобщо не мога да ям), няколко бадема.

Chocolata, то моето не е рокличка, а роклище. ))))

Veronica Mars, според мен махни гъбите, кашкавала остави за по-нататък. Луканката също, и изобщо всичко, което не е чисто месо. Хапвай плодове, защото като гледам по менюто съвсем отсъстват при теб. Алкохола също е добре да го забравиш. )))

Cantrell_NY, увеличи малко яденето, ако искаш само плодове, но поне 1кг на ден. Така ще издържаш 2-3дни с по един плод, после ще те гони вълчи глад и резултат особен няма да има.
За кафето също ако можеш пий само по 2кафета на ден, след време подобно количество кафе докарва проблеми, от опит го знам.

# 394
  • Мнения: 288
Mirama,

5-6 ден е днес от диетата ми и колкото повече минават, толкова повече не ми прави впечатление и не съм толкова гладна.
Кафето - до 2 кафета пия на ден. 1 кафеварка е точно 2 кафета. Преди, като ученичка, стигах до максимум 8 кафета по кафенетата, но преживях за себе си (не за др.-те) много нерви година след завършването ми и затова съм на това положение с нервите и хапченцата. Сега леко да се изнервя, ядосам или да изпитам силно приятно, радостно вълнение и след максимум час имам бодежи - и на сърцето, и някой нерв пролазва остро като бодеж подкожно, защото като натисна с пръст и пробожда повече - усещам го, че е подкожен.. Слава Богу, поне не влияе на сексуалния ми живот. Може би след време ще спра изцяло кафето, но се съмнявам. Трябва да пробвам, за да видя как ще се отрази, но толкова го обичам - елексир е за мен. Sad

# 395
  • София
  • Мнения: 2 164
Сати, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие и обич ти пожелавам от сърце Hug  bouquet

Шоки, звучиш много позитивно, браво  Hug Раздавай го само така  Peace Мързи ме да се снимам  Rolling Eyes

Вероника Марс, какви са тия вкуснотии  #Crazy Режимът ти е добре, според мен, особено ако си в началото. Аз обожавам гъби, но наистина ми идват малко тежки, а кашкавалът ми подува стоамаха. Но моят метаболизъм е такъв. Ти си прецени за теб. И успех  Hug

Миранди, нищо не споделяш за купона  newsm78?

Забравих да споделя за днешното прегрешени след 24 дни режим. Изядох половин кутия сладолед Милка, стана ми лошо  Sick После въртях 40 мин. на велоергометъра, дано съм изгорила поне половината  Joy

# 396
  • Мнения: 1 085
Ох днеска да ви се оплача хапнах 2 мекички с мен малки бяха и бяха за закуска.Лоша ли съм и наруших ли си диетата.Довечера ще ям тиквички Cry

# 397
  • Мнения: 288
Ох днеска да ви се оплача хапнах 2 мекички с мен малки бяха и бяха за закуска.Лоша ли съм и наруших ли си диетата.Довечера ще ям тиквички Cry

Стига и ти, бе, как ще питаш дали си лоша  Grinning !? Не си лоша!! Никога не се обвинявай.  Hug
Един ден си си дала релакс, си кажи, без да се тъпчеш много до края му и продължаваш напред - утре е нов ден, няма да направиш същото и толкова. Продължаваш напред WinkPeace

ПС и ОФФ: Някой би ли ми казал къде е темата за "Дева" мазилата, за която ставаше дума в други теми?

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 15:44 от Cantrell_NY

# 398
  • Мнения: 1 085
Е ми днес съм само на тези мекички и не бяха големи. Peace

# 399
  • Мнения: 1 599
Chocolata ще взема да си направя някой ден тиквичките  Peace

Cantrell_NY и аз пия кафето си с мляко (сметана) ...а като е в офиса и малко захар... е може да не е 50:50 ама като пийна 4-5 кафета..стават доста.. и аз не мога да се откажа... а иначе ти направо си гладуваш... това аз ако съм на 1 грейпфрут към 15 часа ще съм към пирогов... но при мен си е от ниското кръвно

Bunny87  изключваме днес а иначе как е диетата.. има ли минусчета.. и на какво си

# 400
  • Мнения: 288


Cantrell_NY и аз пия кафето си с мляко (сметана) ...а като е в офиса и малко захар... е може да не е 50:50 ама като пийна 4-5 кафета..стават доста.. и аз не мога да се откажа... а иначе ти направо си гладуваш... това аз ако съм на 1 грейпфрут към 15 часа ще съм към пирогов... но при мен си е от ниското кръвно



М, дааа... и моето е ниско най-често... и най-вече долната граница. Понякога ми е 90 на 60 или 70 на 50 и в такива моменти ми е лошо (на няколко пъти да съм на косъм от припадъка) и се разтрепервам. Иначе пулса ми е ускорен - 97 - 120... Най-често 102 или 112. А, сега де! Ни тъй, ни инак! Simple Smile Хем, кафе да пия, хем да не пия, заради пулса. Трудна работа  Laughing

# 401
Cantrell_NY, това което правиш е много вредно. Най-малкото, ще си забавиш яко метаболизма, ще смъкнеш някакви кила (то няма как да не смъкнеш) Heart Eyes, но след това всичко (и под всичко нямам предвид прекомерно ядене, а нормално)ще почне да ти се лепи с бясна скорост...но хард филийнгс  Hug

# 402
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug.Прочетох темата до 15 стр. някъде, след малко продължавам, че ми е много интересно Crazy.Много ми харесва как момичета на различни режими обменят мнения и се подкрепят.Аз съм на режима на д-р Ори, него ми е най - лесно да спазвам.Закусих с грейпфрут и горчиво кафе, на обяд - зелена салата, следобедна закуска - 2 кивита, а за вечеря планирам да започна със салата, след това месце и за десерт сладолед Heart Eyes.

# 403
  • София
  • Мнения: 1 950
Сати, Hug честит рожден ден!

Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет, любов, успехи и скоро да имаш идеалната фигура!!!



# 404
  • Мнения: 1 599
Аелис добре дошла  Hug

Общи условия

Активация на акаунт