Неограничените възможности на нашия мозък! Йога!

  • 76 755
  • 563
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 674
нора13... Hug, не знам защо , ама  винаги като прочета , че някой има" голям мерак за нещо"...и ми идва да кажа това... Joy

Разбира се, че е чудесно ако се занимаваш с Йога и с  Рейки.  Peace Това много ще ти помогне в духовното ти  израстване и също
 така   да намериш божественото в  Себе си  Heart Eyes Ще гледаш на живота и на болестите си по съвсем  друг начин!  Wink

Няма да ги има тези твои притеснения... Peace 

# 346
  • Мнения: 275
Влязох в този подфорум с идеята да проверя има ли тема за методите, базирани на силата на мисълта и много ви се зарадвах. От около 3 години живея в синхрон с принципите, изложени в "Тайната". Изчетох доста книги - повечето са от автори, участващи и във филма. Животът ми се обърна на 180 градуса - без да преувеличавам. Имам идеална връзка, която е резултат от тази промяна в нагласата ми. Дъщеря ми също е резултат от тази моя вяра.

Убедена съм в силата на мисълта и на подсъзнанието. Решила съм да възпитавам и дъщеря си в тези принципи. Бих препоръчала на всеки родител тази книга :



Ето тук има откъс от нея :
http://www.kehoeducation.com/content/view/24/98/lang,bg/

# 347
  • Мнения: 440
Темата е страхотна.Записвам се ,а по късно ще я прочета цялата Peace

# 348
  • Мнения: 4 784
Присъединявам се към темата и ще ви следя с интерес.
От два месеца и половина ходя два пъти седмично на йога и съм много запалена и доволна. Бих ходила и по - често стига да имаше желаещи да гледат малкия Simple Smile.

# 349
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Изкарвам темата от забвение...
Преди я четях от любопитство, но сега, след като започнах да ходя на йога се разтърсих за нея.......
Само от месец ходя, но мисля че най- сетне намерих нещото, което ме кара да се чувствам добре.

# 350
  • Мнения: 0
    Здравейте , търся съмишленици и хора,които да потвърдят ползата от положителното мислене и нагласа.аз самата скоро попаднах на тази тема и се опитвам да мисля положително и все повече се уверявам в нуждата да продължавам да го правя.ако човек престане да обръща толкова голямо внимание на всекидневните дребни проблеми,мисля че ще може да живее по-спокойно и щастливо.е, аз продължавам с опитите и мисля,че това е единсвеният ми изход да се запазя като човек в напрегнатото ежедневие.

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Кристофер как го постигна?
И аз гледах Тайната,но някак си на практика ми изглежда неприложимо. newsm78
Но ще потърся книгата.Благодаря. Peace

Незнам как да се науча да не издребнявам.Това ми е доста голям проблем. Embarassed Embarassed

# 352
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
Влязох в този подфорум с идеята да проверя има ли тема за методите, базирани на силата на мисълта и много ви се зарадвах. От около 3 години живея в синхрон с принципите, изложени в "Тайната". Изчетох доста книги - повечето са от автори, участващи и във филма. Животът ми се обърна на 180 градуса - без да преувеличавам. Имам идеална връзка, която е резултат от тази промяна в нагласата ми. Дъщеря ми също е резултат от тази моя вяра.

Убедена съм в силата на мисълта и на подсъзнанието. Решила съм да възпитавам и дъщеря си в тези принципи. Бих препоръчала на всеки родител тази книга :



Ето тук има откъс от нея :
http://www.kehoeducation.com/content/view/24/98/lang,bg/


"Тайната" книга ли е? Embarassed сори за глупавия въпрос

А тази "Подсъзнанието може всичко" може ли да се свали от нета, че ми стана интересна, пък и имам малка дъщеричка?

# 353
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Подсъзнан& … 95;ко. Подсъзнанието може всичко за деца не съм я срещала в нета.

Тайната е филм, по който има и книга. И филма  и книгата ги има в нета. Книгата е във форума на Изворите,  а филмът го има не само в Замундата .

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 16:47 от Вела

# 354
  • Мнения: 440
Откъде да изтегля книгата?

# 355
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Регистрирай се във форума на Изворите и после можеш да я изтеглиш от линка, който съм дала.

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Някой пробва ли дишането за отслабване,което е в началото на темата?Аз се занимавам с йога всеки ден от около месец насам,но искам и това да опитам,обаче не е обяснено много точно.Ако някой знае,моля,да помага!

# 357
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
Някой пробва ли дишането за отслабване,което е в началото на темата?Аз се занимавам с йога всеки ден от около месец насам,но искам и това да опитам,обаче не е обяснено много точно.Ако някой знае,моля,да помага!
аз съм навита да го пробвам,(бях чувала за нещо такова отдавна)
но не толкова за отслабване, колкото за стягане на корема, което от своя страна си е ЕДИН МНОГО ГОЛЯМ ПЛЮС

# 358
  • Мнения: 251
Някой пробва ли дишането за отслабване,което е в началото на темата?Аз се занимавам с йога всеки ден от около месец насам,но искам и това да опитам,обаче не е обяснено много точно.Ако някой знае,моля,да помага!

И аз бих желала да знам малко повече, за тази техника за отслабването. Нека някой да сподели ако я е изпробвал.

# 359
  • Мнения: 110
Темата ми е много интересна, записвам се за да мога да я следя и след като я изчета цялата и аз ще споделя моето мнение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт