АВГУСТска дружина и пролет и лято и есен и зима

  • 27 756
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 461
Честита Баба Марта

# 271
  • София
  • Мнения: 553
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ, РУМЕНИ, ЗАСМЕНИ !

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Честита Баба Марта!!!

Нинче, колко са сладки 2 сестрички Simple Smile) А Билянка такива дъъъъълги плитки има - мечта!!

# 273
  • София
  • Мнения: 553
 Laughing Благодаря ти Шунка !
Билянка не сме я подстригвали, откакто се е родила - татко й не ми позволи и сега е много доволен от това Laughing

# 274
  • София
  • Мнения: 553
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ !

# 275
  • Мнения: 179
Честита Баба Марта! Да сте бели и червени,румени,засмени,много здрави и щастливи!         
Честит 3 Март! bg
     
Дидка,честито бебче!Да е жив и здрав малкия юнак!
   
Ние два дена бяхме в София на гости на сестра ми.Изкарахме много хубаво.Като кача снимки ще ви ги покажа.

# 276
  • Мнения: 464
Здравейте момичета Hug
Първо искам да благодаря на всички за честитките и хубавите пожелания за раждането на моето съкровище
 една скромна почерпка Heart Eyes
 

Честита баба Марта! Пожелавам ви много здраве за вас, дечицата и всичките ви близки хора!

Много отдавна не съм се включвала и сега ще пиша малко набързо, но обещавам в съвсем скоро време да пиша с малко по-подробен коментар за мен, Алексче и най-малкия член на семейството ни...

С няколко думи - слава богу сме добре, раждането мина супер леко, даже забравих че съм била бременна и раждала Laughing въпреки че този път бременността ми беше малко по-тежка от предишната, може би покрай каката за която трябваше да се грижа...
Както Съни ви е казала - Петьо се роди доста голям 4300 гр и 52 см. Абсолютно копие е на Али и съответно на баща си:)
Стояхме в болницата пет дни, че слагаха на малчо антибиотик заради завишени левкоцити.  Вече е на 2 седмици, минахме през първата си лактационна криза, когато сучеше на час, час и половина, все още се буди нощно време, за да яде, но това е нормално, засега нямаме колики (пу пу) и е сравнително спокойно бебче, което само папка, пишка, ака и спинка Simple Smile Пъпчето още не е паднало, а аз съм забравила как беше с Али, та ако някоя от вас си спомня как беше - нека да пише, че вече почвам да се притеснявам..

Хайде за сега толкова,че Чочи започва да си търси яденето и аз слушам и изпълнявам Laughing
На всички прегръдки и целувки и до скоро Hug

# 277
  • Мнения: 330
Привет и от мен момичета!

Много отдавна не съм писала, но понеже сега пак съм на тема бебешори, по-често се включвам. Не знам дали Диди ви е казала, че в началото на април чакам да се роди моята дъщеричка. И на мен, както Диди писа, ми е по-тежичко сега от предния път или пък просто съм забравила как беше преди. А Петьо искам да кажа, че е все едно гледам Али, когато се роди, копие (ние с Диди бяхме заедно в болницата - аз на 01.08.2005, тя на 03.08.2005).

Изпращам ви много целувки. За началото на април ще насрочваме секциото и живот и здраве като мине, ще ви пиша и аз.

# 278
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
law, честито, малко ти останало и на теб! Леко раждане ти пожелавам!

Дидка, покъртена съм, Петьо наистина е 1 към 1 с Али!! Спокойно можеше и нейна снимка да сложиш на лентичката, нямаше да се усъмним.  Laughing  Да са ви живи и здрави! Simple Smile

# 279
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Дидка, Петъо наистина много прилича на Али като бебе. Сладурче. И Али мнооого е пораснала. Не съм я виждала от съвсем малка. Я пусни малко по-пресни снимки. Да са ти живи и здрави и много да се разбират двамката.


law, е-хее, браво и на теб. Малко е останало. Леко раждане и да се похвалиш тук!

Честит 8ми март момичета. Здрави и обичани бъдете!

Лек ден!

# 280
  • София
  • Мнения: 553
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И МНОГО ОБИЧАНИ !   bouquet

# 281
  • Мнения: 1 878
 Hug то ме и мене за набързо, че.....Ние пък караме 2 шарки едновременно  ooooh! Скарлатина и Варицела, не знам как успява Явор, ама ..........уж боледуваме рядко ама като реши да се разболява все трябва да е нещо по-така - това е то лъв - егоцентрик  Crossing Arms Та така сега хем сме на антибиотик хем мажеме и пъпки от варицела - пълен кефффф.

Хей Дидката, хайде сега си вече тъкмо във форумска форма  Mr. Green да се явяваш по-често пък ние като баби ще помагаме в отглеждането  Joy - който не ще да е баба да последва примера на Law  и Дидка и Кика и....всички мами усетили тръпката за втори път  Hug

Дидко, за пъпчето хич не се тормози ако още не е паднало ще падне Heart Eyes и при нас се задържа доста, то големи мъже по дебела пъпна връв  newsm78, само го кати със мед. спирт след баня и по малко пудричка топоцин или нещо от сорта да е, за да нямате грижи с евентуални възпаления и не се киснете във вана  Mr. Green ми това беше май. Ако има нещо свиркай ще помагаме с каквото можем  Heart Eyes

Лек и хубва ден на всички  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 2 556
Дидка, честито момченце, да са ви живи и здрави децата и само да ви радват  Simple Smile

law, желая ти най-лесното раждане Simple Smile

Sunnily*, желая ви бързо оправяне от шарките! Поздрави на всички и лека седмица!

# 283
  • Мнения: 1 808
Привет  Hug
Съни, как сте? Оправихте ли се вече?

Ние от вчера също сме с Варицела, направо отвратително бих казала - само врънка че го сърби и боли. Пъпките са навсякъде...а е само 2-ри ден ....
А бе нямам думи. Тая зима и този студ ми дойдоха до гуша и днес такава програма имяхме за разходки, театър и какво ли не, а и за дните хубави напред, а сегаааа... у дома! Заредена с Великденски апликации и поне ще съм навреме с украсата вкъщи  Mr. Green

# 284
  • Мнения: 781
Law е родила днес дъщеря си Елена  3300гр. и 49см. Да са здрави и щастливи! Честито!

Общи условия

Активация на акаунт