Град ЛЕВСКИ-заповядайте!

  • 17 460
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 150
Какво разбирате под по-неформална информация? Каквото не съм видяла, не мога да кажа. Иначе ще звучи като клюка с извинение.
Добре,извинявайте.  Peace
Хриси не е коректно така да се обсъждат нещата. Обади ми се и ще те заведа в яслата да видиш за какво става въпрос. Нали се сещаш, че доста народ чете и ни удумва без да напише и думичка тук. Все едно тук се ядат хора и като се разкриеш кой си и що си някой ще те убие. Аз пиша тук от 5 години и вярвайте ми никога до сега не съм имала проблеми заради това. Даже съпругът ми е благодарен, че го открих защото благодарение на сайта се научих да приготвям доста неща.
Не се притеснявай кой кого одумва.Все пак в градините и училищата работят много свестни хора, но да не си кривим душите - има си и такива , които са все още с разбирането, че " всичко се оправя със здрава ръчица ". Може би съм твърде пряма , но истината никога не е в два варианта  Peace

# 301
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Silvermoon, права си скъпа, но знаеш ти си в сферата какви глезени деца има. Ако не стане на тяхната се тръшкат до небесата. Не ги одобрявам има и други методи, не ме разбирайте погрешно.

# 302
  • Мнения: 150
Silvermoon, права си скъпа, но знаеш ти си в сферата какви глезени деца има. Ако не стане на тяхната се тръшкат до небесата. Не ги одобрявам има и други методи, не ме разбирайте погрешно.
Peace

# 303
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Момичета внимавайте, че в града има вирусна пневмония така, че вардете си децата от такива деца който кашлят.

# 304
  • Мнения: 150
Момичета внимавайте, че в града има вирусна пневмония така, че вардете си децата от такива деца който кашлят.
Инфото сигурно ли е?
Малкия не е боледувал досега - та за това/ само Т от зъбките де ?

# 305
  • Мнения: 0
хей мам4ета много сте се разбарборили. Hug
не сам ви писала отдавна бях си в бг.,
и там нямах нет,за голямо съжаление.
неможахме да се видим,поне за по едно кафенце
но малката се разболя много и за това,на бързи4ко стегнахме багажа
и за две седмици си отидохме.,но хванахме много ло6о време.
а сега откакто сме си до6ли разбрах 4е
се е оправило,4е е слан4ево само за разходки.е ни6то дано скоро пак да си доида 4е ве4е да се видим за покафенце и да си по бърборим,малко. lalalala

# 306
# 307
  • Мнения: 0
[До майката на Алекс. Недопустимо и неморално да се набеждава сестра за нещо , за което нямате доказателства. Помислих те ли как се чувства тя. Проблемите ви няма да се решат в сайтовете, а се срещнете с Директорката на яслата. Не може да се сравнява ДЯ"Еделвайс" с яслената група на Локомотив. Нито по материалната база, нито по разнообразното меню, нито с педагога, който работи индивидуално с всяко дете, нито с мед. и друг персонал. Недопостимо е и твоята леля да коментира как се потупват децата в градината по дупетата. Идвете ми деца бяха при ния. Сега аз да я нападам ли , или да искъм с-ка за отношението и към моите и другите деца. Помислете малко преди да пишете неща ,  които ще станат достояние на много хора.

# 308
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Люси, добре дошла. Никой никого тук не напада. Нека не сравняваме материалните бази, защото всеки неговото е най-хубаво. Недай боже да те съкратят от работа и отидеш в Локомотив и за нея ще говориш същото както за Еделвайс. Била съм и в двете ясли, противоречиви мнения ще има винаги. Така, че хайде да не вземаме въпроса на вътре. Мисля, че нещата вече са изяснени. Тук просто си поделяме, а не се заяждаме. Ще се радваме да продължиш да пишеш, но искам да ти кажа че вече ИМА НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт