E-bay тема 7

  • 45 501
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 956
Аз вместо запис да си похваля китайския продавач на сребро. Специално за Durango - не е онзи от сериала, който следеше с интерес преди няколко дни Та значи, пробвах го с един сребърен ланец, да видя това сребро ли е изобщо, купих го за 1,99$, доставката - 7,98$ Аз го платих на 24.04, човекът го е изпратил на 25 и вчера си го взех от пощата. Писал го даже подарък, без да го моля  newsm78 (не че има значение за тази сума) И се оказа, че е сребро, даже ланеца беше в пликче, торбичка и кутийка  Shocked
Това му е снимката, ако на някого му е любопитно.
http://img.auctiva.com/imgdata/5/2/9/5/4/1/webimg/70980592_tp.jpg

А, и да добавя, сложи ми положителна оценка веднага след като платих, не ме чака първо аз да му сложа, като повечето продавачи.

Aз също съм поръчвала от този продавач и ми направи впечатление, че ми сложи оценка веднага след плащането  Peace
При всичките ми досегашни покупки /сребро, обувки, парфюми/ са ми писали, че е подарък, без да ги моля...явно съм случила на продавачи  Flutter Дори за телефона забравих да го помоля и пак се е сетил сам  Sunglasses
С американците сякаш се контактува по-лесно  Rolling Eyes Вече за трети път поръчвам от английския и само им пиша, без да ми отговорят  Close
Много се нервя вече  Close

# 31
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Днес получих яке от Англия пратено на 8 април,така че не губете надежда.Просто нашите са затрупали пратките тука явно. Sick

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Amar при мен пък е обратното Peace

# 33
  • Мнения: 733
pepi7096, Amar, може ли да споделите кой е продавача?  Praynig

# 34
  • Мнения: 1 140
http://stores.ebay.com/xuplaza

Ама да не ме биете после, ако стане проблем като с charminglove...   Flutter

# 35
  • Мнения: 733
http://stores.ebay.com/xuplaza
Ама да не ме биете после, ако стане проблем като с charminglove...   Flutter

Който го е страх от мечки не хваща гората  Laughing а и аз още не съм отписала поръчаните неща .... Много ти благодаря!!!!!   bouquet

# 36
  • Мнения: 260
Аз вече се притеснявам за моите обувки от щатите. Имам два чифта от Ami Store....
не се притеснявай ще дойдат, моите вчера ги взех, но да ви се оплача как изглеждат днес, кучката от снимката си ги ръфна  newsm45

сега на нивата ще трябва да ходя с тях  smile3511

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
продукт на аватара ти ли са?

# 38
  • Мнения: 2 924
аз пак да питам?
Имам проблем с една доставка или по-скоро с един магазин.
Бях купила преди доста време нещо от тях-платих го веднага.
След десетина дни получих имейл , че не съм платила.
Отговорих , че не е така и им дадох номера на платежното в PayPal.
След това пълно мълчание още седмица.
Тъкмо пак щях да им пиша получавам още едно писмо, че това нещо, т.е беше блузка върви комплект с панталонки и ако искам да ги купя и тях.
Аз им писах , че си искам блузката, знам какво съм купила и че доста време е минало и ако не ми я пратят ще пусна диспут.
Което и направих след като пак нямах отговор.
Диспута го пуснах не знам как , но се появи в PayPal.
Там веднага ми върнаха парите и затвориха диспута.
Но тези пари ги няма нито в сметката , нито в баланса, въпреки, че в хисторито фигурират като рефунд.
Знам ,че ги няма в сметката ми тъй като имам интернет банкиране и мога всеки момент да видя какво е влязло и излязло.

Парите не са ми толкова важни, но искам да знам има ли вероятност въпреки ,че магазина са казали ,че са върнати де факто да не мога да ги взема- да са така само по документ:)

Това ме интересува тъй като веднага след моя диспут те са отворили диспут в ибей за неплатена стока.
Все ми е тая дали ще ми бъде сложена отрицателна оценка или не, но страшно ме е яд на тези наглеци, но със жалкият ми английски не мога да обясня добре какво точно се е случило.
Ако мога да разбера, че парите не са върнати поне пак ще пусна диспут за неполучена стока:)

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 15:56 от Хипатия

# 39
  • Мнения: 1 140
Хипатия, и аз имам интернет банкиране (Райфайзен), но по мое наблюдение малко бавно реагират... да не обяснявам де, но моите пари, които бяха върнати на 6-ти ги видях в интернет банкирането чак на 8-ми и то с дата 7-ми. Изчакай още малко, не знам кога са ти ги върнали, но може би и твоята банка още не си е обновила информацията и затова не ги виждаш.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Понякога доста се бавят - аз имам случай, в който върнати пари ми се появиха реално в картата 10 дни, след като го видях в ПП. Просто изчакай малко. Peace

# 41
  • Мнения: 5 297
Кога изписахте три страници     bouquet?

Днес имам рекорд по бързина на доставката - получих пратката от Англия, изпратена  на  7 май  Heart Eyes.

# 42
  • Мнения: 1 178
АЗ пък, да ви питам- има ли някакъв общоприет срок за изпращане, ако не е упоменато. Че имам платено от 1 седмица нещо, но е нов продавача и ми обяснява на чатърски наглийски, че парите му били между пей пал и банката му и той, видиш ли, нямал пари да го прати, чак като се наместят парите в сметката му тогава.  Crazy
А пък един друг беше писал Пей Пал като preffered, а после ми писа, че понеже съм овърсийз, трябвало с Уестърн Ю. , или с банков превод. АЗ се заинатих, че не мога по друг начин, и че той не е указал изрично в описанието, така че и него чакам да измисли. Той пък ми казва, че имал проблеми с пей пал, и сега не можел да си влезе в акаунта.  newsm78 И така си висят двете Зделки-  Фисящи. Та мога ли да информирам ЕБ за тези нещица...?  Mr. Green Белким се задейстФат  Mr. Green
Изобщо въобще... Joy

# 43
  • Мнения: X
Момичета, имам въпрос, какво правите, когато някой продавач, не отговаря на запитването ви?  Thinking

# 44
  • Мнения: 5 790
Момичета, имам въпрос, какво правите, когато някой продавач, не отговаря на запитването ви?  Thinking

Тегля му една дълга и минавам на следващия.

Общи условия

Активация на акаунт