"Дневникът 43" - лятото дойде, стягайте се за море!!!

  • 9 601
  • 431
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 310
Ей, добър да е денят ви и от мен! Да спазвате такъв режим, че да не ви напуска чувството ,че сте леки като перце.Няма значение какво хапвате, важно е чувството за лекота . . . Hug  bouquet

# 391
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

galiq_82  благодаря за кафенцето


Chocolata  при мен проблема е че реших да спря или да намаля кафето до 1 - 2 на ден а аз имам ниско кръвно... в нас издържам понеже се наливам с много вода а в работата не пия  Embarassed ! Вчера явно стана така понеже до обяд не пих нито 1 кафе и вода не пих и предполагам че там идва проблема а на мен като ми е лошо и нападам сладкото  Embarassed  Отказвам се от спирането на кафето... никакъв чай не искам колкото и да е вредно това кафе явно аз се чувствам ок с него

 Hug Hug на всички

# 392
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро мадамки  Flutter Hug

Приключих с тренировката за днес, 20 мин кростренажор и 10 минути упражнения за дупе  Mr. Green
Дори съм закусила - кисело мляко с една малка ябълка!  Crazy

Дано днес никой не се изкушава от разни щуротийки  Heart Eyes

# 393
  • Мнения: 1 384
Добро утро, милички.  newsm51

Днес не издържах и се качих на кантара след 4 стриктни протеинови дни и кантарчето ме зарадва -200 грама  Laughing Вече съм 56.8  Mr. Green Да не са ми уроки, ама май кривванията при мен ми се отразиха добре, защото кантарчето помръдва, макар и бавно и по малко, аз съм изключително доволна newsm68

Искам да питам Миранди и Mirama на коя от вас да пращам мерки за новата тема   bouquet

Вивиан
, браво за тренировката.   bouquetВидях, че си споменала някаква шоколадова диета, та правила ли си я преди, че ми се върти нещо такова в главата  Rolling Eyes Аз миналата година се пробвах да я направя 3 дни и на третия за малко да припадна  ooooh!

Хот Ели
, как си днес? По-добре надявам се   bouquet


pipy
, супер резултат  smile3501 Пожелавам ти да си го задържиш  smile3503

iguanka  Hug знам, че е стрес преди бал, ама да си призная ти завиждам, толкова много искам пак да го преживея, макар и покрай бала на друг  Whistling  bouquet

galiq_82, мерси за кафето, мила   bouquet Я сега докладвай, дано няма поражения от вчера   bouquet

pamsi  smile3501, само така и за напред   bouquet

Scorpi
Hug Heart Eyes

Chocolata Heart Eyes

Karry, ти на какъв режим беше, че ми се губи  Thinking А за двете целувки... нали иначе си си била тип топ  Wink Sunglasses Peace

Shapokliak, хехе, хареса ми написаното от теб   bouquet

Айде, аз отивам да се меря и с мосЮ Метър  Laughing

Хубав ден, милички   bouquet



# 394
  • Мнения: 158
crazy_tikva Аз залагам на безвъглехидратния режим поне при мен това най-много действа, а и обичам месце така, че ми е ОК. Мисля поне 10-14 дни да съм на него, проблема ми обаче после как да продължа? newsm78
Не ги обичам тези диети, които са в определен час храненията, така, че дайте идеи? Hug

# 395
  • Мнения: 1 197
             Здравейте,момичета.
Понеже си поразвалих режима и сега пак съм пред дилемата кои да си избера,за сега реших да наблягам на плодове, заленчуци,по-малко млечни и  това е долу горе.

Тикве браво за резултатите,дано и метъра покаже минуси  Hug
Karry Можеш и по-дълго да си на безвъглехидратна диета щом ти действа добре,не мисля,че ще има проблем

Шоки за пореден път си права относно гладуването и начинът на изграждане на хранителни навици,за да не си връщаме повече килограмите.  bouquet.А хранителният ти план е както инаги перфектен

galiq_82  случват се такива недиетични дни,че и седмици на всички.Няма лошо не може като на организма му се иска нещо безкрай да го тормозим и да не му даваме  Hug
  Вивиан  то без изкушения,няма как да се мине,просто са навсякъде.Много твърдост трябва в тези случай   bouquet
   Aia    bouquet

А Капризчето къде се изгуби пак?
Иле   Лиде  Тикве  Скорпи  Шоки Мирама и на всички други дневничета   Hug

Приятен и слънчев ден

# 396
  • София
  • Мнения: 1 950
Включвам се набързо да ви  Hug Hug  Hug
По-късно ще вляза да пиша подробно.  newsm51

# 397
  • Мнения: 73
Здравейте , аз днес съм на плодове -много сладък ден с изключение на грейпфрута ама нали спомага за отслабването.Аз сутрин не закусвам не съм гладна  още в 7часа, но пия кафе без захар и аз не мога да го спра защото ми пада кръвното без него.Обядвах 1 грейпфрут ,аза следообяд имам ябълки ,а кантара си е още на 62 Whistling

# 398
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug.
Вчера не бях режимна, но днес съм - закуска - грейпфрут, малко извара, кафе без захар. Обяд - салата от домати и краставици.
sisimoni , твоят режим много прилича на моя Heart Eyes.
Приятен ден на всички  bouquet.

# 399
  • Мнения: 1 384
Привет отново  Mr. Green

Karry, безвъглехидратната диета е супер, ама според мен не е хубаво да се прави повече от месец  Rolling Eyes Предложеине не мога да дам, защото ти сама трябва да намериш правилния за теб режим  Peace УСПЕХ   bouquet

nell@, миличка, много ни липсваш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И метъра отчете почти от всякъде по един см. минус  Crazy


lideto70  Hug

sisimoni, Аелис, папането ви е супер   bouquet

Аз сега похапвам салата - домати, моцарела лайт и пуешка шунка  Crazy И после пак се залавям за учебниците  Sick

Хубав петъчен следобед на всички   bouquet

# 400
  • Мнения: 1 975
Само набързо нямам грам време ooooh! Няма поражения, даже напротив - 51.7 Laughing Laughing Laughing Много съм доволна, но то и Дени ми спира тока навън, така че е нормално Blush

Целувки на всички и като се поосвободя ще пиша по-подробно  Hug Hug Hug

# 401
  • Мнения: 3 050
Тъкмо се връщам от изпращането на сестра ми  Mr. Green  бе много хубаво Heart Eyes

Качих се на кантара яла, преди малко -46,800  Rolling Eyes
Ще наваксвам с хапване тея дни Crazy

тикве браво, за лятото ще си бомба  Heart Eyes Grinning

# 402
  • Мнения: 485
Ох душици здравейте. Прибрах се и сега ми е едно тъпичко...пак оплесках всичко за нула време. ...Но пък пак се появи и ентусиазъм..да не повярваш...дано да не е до утре сутринта Party hahaha Joy hahaha Blush Та от утре ще започвам страхотната диета. Станала съм 57 кг.  ooooh! #Crazy А клонях към 51. Уф няма павече да го мисля, че направо ..... ooooh! И без това си имам много задачи-на тях повече време а за тъпчене по-малко.

 iguanka ама ти наистина си мн слаба. Душица, пожелавам го на всички.... Heart Eyes
galiq_82 браво за резултата. Ти какви кг гониш?
crazy_tikva хай крейзи. И с теб да се засечем най-сетне. До колкото разбирам още си на Дюкан, нали?
Аелис а твоят режим какъв е? Извини ме ако преди си споменавала, ама кат' си пусо и забляно Mr. Green
lideto70 с теб ще се акомпанираме заедно. И аз от утре скачам при твоето режимче!!!
Peace

# 403
  • Мнения: 660
Мацки записвам се при Вас,не съм писала от 100 години.. Накратко за моите кила,преди да забременея бях 58,стигнах до 78,тоест 20 кила отгоре...След 9 месеца без диети съм 57 килограма,НО искам да стана 52,така че се пускам с вашата приятна компания да  да свалям тези трудни килограми от 57 надолу...Надявам се пак да ме приемете...Моите мерки са 171 см,57 килограма,цел 52кг,ханш 93,талия 70 см,бедро 52 см,прасец 35 см,ръка 26 см.
Храня се иначе предимно със сезонни зеленчуци и плодове,обожавам салатите,мога да изям 1 тон домати-без тях не мога... Blush Crazy
Тестени и сладки неща не ям или ако ям то е 1 път в месеца,просто с времето някак си вече не ги обичам толкова.Ами това е засега от мен.Връщам се да ви чета...    bouquet

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 17:06 от анаморф

# 404
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 sky*****, на режима на д-р Ори съм - плодове и зеленчуци през деня, основното хранене е вечер - пробвах и други режими, но този се оказа единствения, който мога да спазвам.
Успех със страхотната диета Hug.

Общи условия

Активация на акаунт