Припича слънце от небето-навън е на ПАЗАРДЖИК детето!(22)

  • 14 356
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 336
Честит празник на всички дечица!
baloni baloni baloni
А за болница Селена, мисля че става въпрос за тази http://www.agselena.com/index.html

# 286
  • София
  • Мнения: 1 511
Честит празник!
  ura  ura  ura


Защо човек пристрастен е,ей тоз въпрос не ми излиза от ума,и отговор за себе си не съм открила все още?! Rolling Eyes ,но търся го ...

Пипилота,
потърси отговор в страстите...желанията...предпочитанията...

# 287
  • Мнения: 941
Mari_pz в чудесни условия си раждала  Heart Eyes  А стволови клетки запазихте ли?

И за пристрастията да си кажа: Лайкучка...всеки човек има различни вкусове - дали някой предпочита да се натъпче с мръвки, вместо с ягоди и череши, пак е вид пристрастие...дали някоя магазинерка ще ми проговори на ТИ и ще се държи все едно всеки ден си пием кафето заедно, ме кара да съм пристрастна към качественото обслужване. Да, знам че и аз си страдам от пристрастията на други хора - разведена с дете...пък пак мъж си намери, не работи, що ли? - всичко това буди освен въпроси и различни квалификации спрямо мен, така и пристрастия от хора преживели същото или неразбиращи как не съм го избегнала.
Докато пристратията не са се превърнали в предрасъдаци, нямам нищо против тях...  bouquet

п.с. а детето ми колко страда от пристрастия на учителите си...но това е друга тема....

п.п.с. чак сега забелязах че си си сменила ника - Пипи дългото чорапче  Simple Smile

# 288
  • Мнения: 2 336
ние пък да се похвалим с нова прическа  Младен с нова прическа

п.с. а детето ми колко страда от пристрастия на учителите си...но това е друга тема....
напълно я разбирам, но трябва да си сигурна че това се израства и с времето няма да му обръща внимание. От опит ти го казвам   bouquet

Давайте идея за заглавие на новата тема

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 16:41 от ted_

# 289
  • Мнения: 319
Mari_pz в чудесни условия си раждала  Heart Eyes  А стволови клетки запазихте ли?

И за пристрастията да си кажа: Лайкучка...всеки човек има различни вкусове - дали някой предпочита да се натъпче с мръвки, вместо с ягоди и череши, пак е вид пристрастие...дали някоя магазинерка ще ми проговори на ТИ и ще се държи все едно всеки ден си пием кафето заедно, ме кара да съм пристрастна към качественото обслужване. Да, знам че и аз си страдам от пристрастията на други хора - разведена с дете...пък пак мъж си намери, не работи, що ли? - всичко това буди освен въпроси и различни квалификации спрямо мен, така и пристрастия от хора преживели същото или неразбиращи как не съм го избегнала.
Докато пристратията не са се превърнали в предрасъдаци, нямам нищо против тях...  bouquet

п.с. а детето ми колко страда от пристрастия на учителите си...но това е друга тема....

п.п.с. чак сега забелязах че си си сменила ника - Пипи дългото чорапче  Simple Smile

Гери, да - точно АГ "Селена" е тази, за която тед е дала линк. Наистина условията и обслужването бяха просто невероятни! 2 часа след секциото казах, че при този доктор (Даскалов) и при този персонал мога и 10 деца да родя Heart Eyes

Относно пристрастията, напълно те подкрепям Hug Hug Hug

"Лято вече тук дойде шляпа босо Пазарджишкото дете"
"Пазарджишкото хлапе, топи в шадравана босото краче"

# 290
  • Мнения: 529
Честит Празник!!!
   bigdance2
Тед,честита Ви прическа
Mari_Pz сега като Ви гледам снимките,днес май Ви видях на Острова  newsm78
Голям купон беше, за първи път се организира подобно забавление за децата, направихме 3часа в тичане по приключения. Борянка беше заела челна позиция и ни учи да правим маймунчета  Crazy

# 291
  • Мнения: 319
Честит Празник!!!
   bigdance2
b]Mari_Pz[/b] сега като Ви гледам снимките,днес май Ви видях на Острова  newsm78


Ако си видяла тези тримцата- значи ние сме били Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Гери, НЕ не съхранихме стволови клетки Confused Дано не ни се налага!!!

# 292
  • Мнения: 1 938
Аз пък днес на същото място видях :
Mari_Pz , Мама Мери, Гвен и Ива. Heart Eyes
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 293
  • Мнения: 2 577
Здравейте, момичета!
Честит празник на всички малки и големи слънца, които пълнят живота ни със смисъл.

  bigdance2  bigdance2  bigdance2

Изпуснала съм днес празника на Острова, но като чета повечето от тукашните мами са решили да са там с дечицата.
Сигурно е имало много забавления!


.

# 294
  • Мнения: 305
Здравейте момичета, радвам се че сте прекарали добре днешния ден!Разбрах че и празникът на острова е бил хубав!Аз много се радвам, че така обновиха това местенце и има мнооого пространство за лудориите на дечицата!

Ние днес бяхме на кръщене на детенцето на наши приятели и смятахме вечерта да ходим към Тортата или Острова, но заваля пък и вече не си чувствах краката след днешното търчане!Минахме през Макдоналдс, беше лудница, но на детето му хареса, виж от храната не беше никак впечатлен, наблегна сладоледа! Laughing

# 295
  • Мнения: 1 097
Честит празник на всички дечичца! Най-накрая и аз мойто си го нагуших. Утре сме на ясла  Crazy Съвсем ще ми се пръсне тиквата от напрежение. То не било лесна работа да приготвяш детска раничка за градината  Blush Heart Eyes
Хм, точно под индийския не е ли от ляво детски, от дясно за бельо newsm78
Да, ние сме под тях. По едни стълби се слиза, но има и втори по-удобен вход - минава се от вътре по стълбите. Целия етаж е наш, хладничко е, водица черпим в жегите и кът за чакащи клиенти имаме  Mr. Green
Заповядайте!  Hug

Лека вечер!   bouquet

# 296
  • София
  • Мнения: 1 511

Голям купон беше, за първи път се организира подобно забавление за децата, направихме 3часа в тичане по приключения. Борянка беше заела челна позиция и ни учи да правим маймунчета  Crazy

Аааа....за първи път...преди 2 години имаше пак.Само миналата година не знам дали е имало. Thinking Тано даже си пази чантичката и сега са му две...много е доволен от този факт и хартиеното маймунче е на почетно място.

Аз пък днес на същото място видях :
Mari_Pz , Мама Мери, Гвен и Ива. Heart Eyes
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И аз те видях. Mr. Green

# 297
  • Мнения: 181
Макар и 20-тина минути преди края на днешния празник искам и аз да ви поздравя с него като Ви пожелая детското в нас никога да не бъде забравено и да бъде вечно живо!!!
Lady_Sunny, момата си я заплюваме от сега, пишете ни в списъка с кандидати Heart Eyes

Lady_Sunny,като не даваш момата с добрем,ще я откраднем  Heart Eyes
Еми, ще се сватосаме тогава, какво да се прави  Hug Hug Hug

# 298

Общи условия

Активация на акаунт