Припича слънце от небето-навън е на ПАЗАРДЖИК детето!(22)

  • 14 404
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 186
Здравейте, претоплени мами!  Mr. Green
Днес май ще се  охладим, само да не духа така.
Гледам за почивки се гласите, от какво се уморихте  Laughing .Ама добре гледате към моренцето, дали и аз ще го видя  newsm78
Разбрахте ли за детския празник в неделя на острова, ще има игри и изненади във времето от 10 до 17ч. Дано времето е подходящо, поне да не вали.
Ванче, погали коремчето от мен    bouquet
Желая ви много настроение днес  Joy

# 241
  • Мнения: 413
de'Belladona, дано всичко е ок! Praynig А може ли да се оправи само?Или ще трябва лекарска намеса след раждането?
Стискам палци всичко да е наред. Hug
Lady_Sunny, аз съм от Ямбол и Вики от раждането си често пътува на дълги разстояния.Винаги съобразяваме часа на пътуване с времето по което обикновено Вики спи.Така поне половината път го проспива.Задължително в столче, с това компромиси не правете.Спираме на около 2 часа, почиваме малко, да се поразтъпче и пак.Нося и цяла чанта с играчки, книжки, солети, бисквитки и през цялото време приказваме, пеем, четем книжки... Simple Smile

# 242
  • София
  • Мнения: 1 511
Lady_Sunny,
не пропускай столчето. Няма да се схване детето,просто ще правите по-чести почивки ако видиш,че се изнервя. И аз процедрам като emberотносно часът за спане. Тръгваме или много рано - към 4 часа сутринта или през нощта.

de'Belladona,
кажи оттук натаък какво се прави? Дано всичко е ОК след раждането!
 Praynig

# 243
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Еми докторът каза като се роди, живи и здрави, да го водя на специалист, който ще реши  Tired . По принцип може да се оправи и с медикаменти, ако са хване на време /а и за това е целта на феталната/, но пак трябва да се види. Каза да отида пак, но как ще им смогна на тез скъпи прегледи - не знам  ooooh! .Дано всичко да е наред  Praynig .
То точно пък миналата седмица на дъщерята на моята колежка и откриха подобно заболяване, свързано отново със задържане на урина, но хванато на много късен етап, защото е нямало симптоми и сега се стигна до операция и може да се махне бъбрека  Cry .

Та такива ми ти работи, разни  ...
Иначе 100% момче.

# 244
  • Мнения: 2 336
Ванче, дано се оправи  fingerscrossed видя ли сега защо ти синеел щъркела  Wink

# 245
  • Мнения: 2 577
Ванче, супер, момче Heart Eyes
Ох, какво те чака, момчетата цял живот им държим пишоците, мамини са си , милити те Mr. Green
За бъбречето - не се притеснявай, може да е нещо моментно, много често докторите са длъжни да кажат всичко, а ние оттам нататък почваме със какви ли не сценарии и все по-лоши. Аз от такива сценарии два пъти влизах за задържане от нерви и притеснение за бебето.

Събирай парички, иди пак на фетална и не го мисли.
Медицината вече е достатъчно добра и когато знаеш навреме всичко се оправя. Ще видиш, че ще е нещо незначително Hug
Ох, днес се разхладихме и малчо е много кротък. Това слънце отключва неподозирани сили в него Whistling
Борянче, що да не видиш Голяма вода, я се стягайте цялото семейство и отплавайте  bouquet
Нели, къде си душице, много са ти потънали гемиите Heart Eyes

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 15:54 от Луда Яна

# 246
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
видя ли сега защо ти синеел щъркела  Wink[/b]

smile3521

Медицината вече е достатъчно добра и когато знаеш навреме всичко се оправя.

Това е целта на занятието и на това се надявам - ранното откриване  Peace .

А пък Божидар ми вика кака  Mr. Green .

На Нелка децата пък направо по име  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Нелка, ти вместо да се радваш, че ваканцията дойде - кой като теб  Heart Eyes .

# 247
  • Мнения: 1 938
Ване, едно силно гуш от мен! Hug

Яна, жива съм. Twisted Evil

# 248
  • Мнения: 319
Беладона, не е лошо още една ФМ да направиш. Ти къде прави първата?
Мисля, че те видях днес следобяд да кръжиш по центъра (ама пусти срам да си кажа коя съм Blush).

# 249
  • Мнения: 2 214
Ванче мила, надявам се всичко  да се оправи с времето.
Абе пак момче, какво става, на 10 мъжки едно женско Peace Grinning къде булки ще им търсим newsm78

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 23:55 от winter

# 250
  • Мнения: 2 214
Аз ще сервирам, за да можете сутринта да се почерпите.
Моя таралеж днес има имен ден.
     

# 251
  • Мнения: 1 938
Лили, да ти е жив и здрав "Таралежчо"!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 252
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен,с радост мога да ви съобщя,че от другата седмица ще се радваме с Деси(crazybrat) да ви посрещнем в новия ни магазин!Всички са добре дошли,така най-после ще можем да се запознаем и лично с повечето от вас:)

# 253
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Mari_Pz и аз се зачудих дали си ти, та погледнах мъжа ти, че нали все той на снимката на аватара  Mr. Green - ама ти верно много бързо се засрами  Blush . Иначе за феталната - това ми бе втората при Даскалов  Peace .

Лили , да ти е жив и здрав именикът, много радост да ти носи и ти знаеш кое ти пожелавам най-силно  Hug

Кamy_st , къде се намира магазинът? Какво ще продавате?

# 254
  • Мнения: 529
Честит Имен Ден на Еми!!!

Желая му много здраве и прекрасно детство!

  baloni football

Общи условия

Активация на акаунт