Припича слънце от небето-навън е на ПАЗАРДЖИК детето!(22)

  • 14 429
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 181
Здравейте и от мен за днес. Добре дошла на новата мама.
Лелееееееее каква е жега навън.  Rage До преди час обикаляхме по техномаркет и технополис, че мойто мъж беше решил да купуваме климатик. И малката с нас, та тя горката как изкара в жегата само тя си знае. Накрая реших да и махна памперса да не я грее поне той и така час и половина не пишка изобщо. Ама трябваше да спи и преди да я сложа да спи й го сложих пак. Ама само като се сети, че ще й го слагам и беше много рев. И аз искам вече да се опитам да я науча на гърне, че в тия жеги не се издържа, та камо ли с памперс... Взела съм й малко гърне, но от Панагюрище. Случайно ги видях и го взех спонтанно още преди 2 месеца. Опитвам няколко пъти, ама като я сложа на гърнето и започва да плаче. А за сутришното акане, тя все се събужда преди мен и аз докато се усетя да се разсъня и тя вече си е свършила работата и все го изпускам. Та до сега всички опити са ми провалени, но няма да се отказвам... Трябва да се научи, че в тия жеги...
И ние мислим да ходим на море, но още се чудя дали да взема и Ивка с нас или да я оставя при баба й. За жалост отпуската на съпруга е по график и на него се паднало да почива от средата до края на юли, а тогава са най-големите жеги... Та все се чудя още. Ако я взема с нас през деня трябва все да се крием от слънцето и май стигнах до убеждението, че ще трябва мойта мама да си вземе отпуска и да я погледа за седмица  Laughing
А къде да ходим ... все още не сме го решили... а в тия жеги си е само за море  Rolling Eyes
Утре ще чакаме да дойдат да ни инсталират климатика, че да видим тогава как ще е. Но ще трябва да се съобразяваме с Ивка и да го пускаме по малко, за а видим първоначално на нея как ще й понесе.
Приятен и разхлаждащ ден на всички   umbrella

# 226
  • София
  • Мнения: 1 511
...
Гвен, как е Гошенцето, слушка ли мама?
...

Слушка детето. Flutter
Бяхме на първа консултация. Развива се добре-това е най-важното.


Днес бяхме на първа градска разхадка. Mr. Green Егати жегата.
Знам си аз да си ходя в Острова,ама не - на центъра,та на центъра. Mr. Green

Какви жеги ни почнаха рана,рано. ooooh!

# 227
  • Мнения: 413
Що така не смеете да водите децата на море?
Вики я заведохме за първи път като беше точно на годинка, август месец.
Предварително питах педиатъра ни и с нейно одобрение заминахме.Единственото нещо за което ни предупреди е да не даваме храна, която не е яла, т.е. да я храня с това което си яде по принцип.
За слънцето ясно - само сутрин и късно следобед и то под чадър.Аз не обичам да се "пържа" на слънце така или иначе и ми беше добре.
Вики не се разболя, беше си спокойна и много и хареса водата.
Мечтание, аз започнах да слагам Вики някъде към 10-я месец.Моето мнение обаче (от наблюдения) е, че няма смисъл от много ранно слагане на гърне.Не разбират още за какво става въпрос, ако е след сън пишкат и това е.Сега Вики вече разбира защо я слагаме на гърнето, почва да придобива някакви навици.Показва памперса и казва НЕ, показва гърнето и казва ТАМ, ДА.
Много се отплеснах...от слънцето ще да е. Grinning
Яна, вчера видях твоя сладур.Май с баба си беше... newsm78 Ама стои мирно и кротко в количката...Само се оплакваш от детето!  Mr. Green Hug
Gwen, видях ви аз. Simple Smile Ама ми стана неудобно да се обадя, бяхте много хора.А малкия Георги сладко спеше в количката. Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 227
 жегааа ми е  sweating
някой,преди месец искаше да му е горещо,бързо да си признава кой е,и поне със сладолед да почерпи в тая мараня.
 Много зъби много нещо ей,по скоро и лесно да изникват и да не мъчат децата.
Мечтание,аз гърне съм купувала от домашни потреби,стандартните има ги вече навсякъде.
Луда Яна,хитруша си ти - и вълкът сит,и агнето цяло,а,измислила си стратегията от рано ти  Mr. Green
Градски,пък кажете сега някоя новост от центъра?
Lady_Sunny,честита ви нова придобивка. Peace

# 229
  • Мнения: 2 577
Gwen, гъзарка си ти, въртиш централно с Гошенцето и това е Mr. GreenБраво на детенце щом ласте и слушка baby_neutral

Ембер, много си лоша, разваляш имиджа на детето ми Mr. Green
Лайкучка, сещаш се ти, аз съм практичен човек, но честно, усещам, че понякога на детето му писва от нас ooooh!

# 230
  • Мнения: 2 336
Луда Яна,  лъжешшшшшшш вчера бяхте с бабата от Велинград ние с Младен ви хванахме в крачка Mr. Green
ха оправила си поста си сетила си се за бабата   hahaha

# 231
  • Мнения: 227
Nellina,много тъжен ти автара,що така?!

# 232
  • София
  • Мнения: 1 511
...
Gwen, видях ви аз. Simple Smile Ама ми стана неудобно да се обадя, бяхте много хора.А малкия Георги сладко спеше в количката. Heart Eyes

Лелееее,
защо не се обади?! Аз пък къде съм бляла?! ooooh!
Бяхме с майка,леля и една позната.
ОБещай ми,че следващия път ще ме сръгаш в ребрата!  Hug

Що така не смеете да водите децата на море?
Вики я заведохме за първи път като беше точно на годинка, август месец.
Предварително питах педиатъра ни и с нейно одобрение заминахме.Единственото нещо за което ни предупреди е да не даваме храна, която не е яла, т.е. да я храня с това което си яде по принцип.
За слънцето ясно - само сутрин и късно следобед и то под чадър.Аз не обичам да се "пържа" на слънце така или иначе и ми беше добре.
Вики не се разболя, беше си спокойна и много и хареса водата.
...

И аз заведох Тано на море,когато беше на 11 месеца. Без проблеми. И оттогава по няколко пъти даже през летата ходехме. Ама мъжът ми работеше във Варна и имахме възможност да ходим по няколко пъти. Пък сега вече си имаме къща в Созопол и нямам търпение да минат още 2 седмици и да заминаваме.
Сутрешният въздух е невероятен за всички,особено за децата.

На мен докторът ми каза,че обикновено децата на море се продрискват от прекаленото киснене във вода.

# 233
  • Мнения: 2 577
Луда Яна,  лъжешшшшшшш вчера бяхте с бабата от Велинград ние с Младен ви хванахме в крачка Mr. Green
ха оправила си поста си сетила си се за бабата   hahaha

Теди, ако щеш вярвай, забравих за бабата ooooh!Ама тя на визита за 20 минути, то и толкова беше кротък Божидар и после си намери много работа Mr. Green

Гвен, издаде се, чакай гости лятото  bouquet

# 234
  • София
  • Мнения: 1 511
...

Гвен, издаде се, чакай гости лятото  bouquet

Ама моля ви се,заповядайте!
  bouquet

# 235
  • Мнения: 319
Ееееееееееех Созопол, любимият ми морски град Heart Eyes
Ние пък ще сме на Китен, че мъжО от работата имат бунгала там Whistling

# 236
  • Мнения: 413
И на мен ми е любимия град, миналата година бяхме пак там.Ама нещо много пренаселено взе да става.
Gwen, благородно ви завиждам. Simple Smile
Луда Яна, аз таковата, няма вече. Mr. Green

Лека нощ!

# 237
  • Мнения: 1 938
Ване, губиш се нещо... Thinking Обещавам ти в петък или събота да ти се обадя, че нещо напоследък... Tired! Heart Eyes


Nellina, много тъжен ти аватарът,що така?!

 Cry Cry Cry

# 238
  • Мнения: 181
Аз да попитам  Gwen и Ember относно воденето на деца на морето... ако може  Blush  Явно ще ми трябва малко опит, но най - напред искам да попитам относно пътя. Как заведохте вашите бебета на море, че пътя е доста. На колко време правихте почивка по пътя и използвахте ли детски столчета за кола? Че ни е си имаме детско столче и Ивка много обича да се вози, ама се притиснявам, че от толкова път ще се схване... А не зная на колко време да си правим почивка, ако случайно я заведем на морето. Ако зависи от мен ще спираме на всеки час, ама така ще трябва да пътуваме един ден...

# 239
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ване, губиш се нещо... Thinking Обещавам ти в петък или събота да ти се обадя, че нещо напоследък... Tired! Heart Eyes

Тук съм ...
Вчера водих маймуняка на фетална и видяха, че лявото му бъбрече задържа урина  Tired ...

Нелка, що така тъжно бре  Sad - какво станало ?
Ще чакам да се обадиш - аз пак съм сама ...

Добре дошла на новата мама   bouquet

Честити нови зъби на придобилите  Peace .

Общи условия

Активация на акаунт