Припича слънце от небето-навън е на ПАЗАРДЖИК детето!(22)

  • 14 464
  • 298
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 181
Лелеееееее какво небе и какво море и какво маце ...Лайкучка супер си  Hug
Да се похваля имаме още 3 нови зъбчета   Grinning  Какво ли е било на малката да ги изкара последните 3 наведнъж   #Crazy #Crazy #Crazy  а аз нищо не съм и усетила. Погледнах я предишния ден и още ги нямаше, а днес като погледнах новите 3 се бяха белнали всички. А през нощта си е спала добре, само по някое време проплака и аз й дадох мляко и пак заспа. Та общо имаме цели 4, като първото беше от преди 1 месец и вече стърчи над останалите. Вече не сме Беззъбанковци, а Зайчета!

# 211
Здравейте!
Най-напред да благодаря за инфото относно бебешките магазини на Луда Яна и на soniamari  Hug
С риск да стана досадна (ама като няма кой да питам),знаете ли къде се продава дунапрен?
Приятен ден желая на всички!

# 212
  • Мнения: 227
 Луда Яна,аз съм си нашенче от село,големият гьол за мен е Черно море,като не съм учила чужди езици,как ще си думаме с онез от Карибите,а? Grinning

Лелеееееее какво небе и какво море и какво маце ...Лайкучка супер си  Hug
...нали  Mr. Green
Все така безпроблемно да никнат на зайко и останалите нови зъбчета. Peace

# 213
  • Мнения: 1 163
 elly24 ,дунапрен си купихме от търговията-бон марше,от дясно на входа е склада Simple Smile

# 214
  • Мнения: 1 938
Нели, децата от вашето уч-ще къде отиват масово след 4-ти клас?

В І ОУ "Св. Климент Охридски". Peace

# 215
  • Мнения: 319
Нели, децата от вашето уч-ще къде отиват масово след 4-ти клас?

В І ОУ "Св. Климент Охридски". Peace
Пристрастна си Mr. Green
Божеее в тези жеги се чудя кога да го извеждам това дете ooooh!
А да ви питам - кога започнахте да давате храна от Детска кухня?
Ние мислим да почиваме на море - живи и здрави - барабар с бабите и дЕдовците да помагат за дребуса Mr. Green

# 216
  • Мнения: 2 577
утре го дават още по-горещо ooooh!

Честити ви зъбки, Lady_Sunny smile3541

Лайкучка, ама вие сега ли ще ходите на море? Много мъдра тактика. И ние ходим извън"сезона" - ранна есен.



# 217
  • Мнения: 227
Да,Яна ходим малко преди активния сезон,средата на юни,че после е такава лудница,а с малки деца знаете как е,убедих се,че за нас това е най подходящото време за що годе някаква почивка,по скоро е емоция и разнообразие де.Ще си почиваме,когато станем "пенсии",ако не ни връчат внуците разбира се  Mr. Green

# 218
  • Мнения: 163
 StopЗдравейте Пазарджишки мами !Приемате ли нови ? Днес случайно ви открих надявам се ,че ще има интересни теми за обсъждане.

# 219
  • Мнения: 227
 Утрото,добро да е!

nadinka83, welcome !

# 220
  • Мнения: 941
Привет и от мен на новата мама, добре дошла   bouquet

# 221
  • Мнения: 413
Добър ден! Grinning

И ние така сме намислили за морето тази година.Ще ходим началото на септември.Ама още не знам къде.Миналата година бяхме август месец, но Вики още не беше проходила и беше лесно.Е, не че си починах, но това е друг въпрос. Wink Сега не се наемам да ходим в активния сезон.
Mari_Pz, ние записахме Вики на кухня като беше горе-долу на вашата възраст.Аз взимам от частната кухня и съм много доволна, Вики си изяжда всичко.
Nadinka83, добре дошла!

# 222
  • Мнения: 2 577
nadinka83, здравей!

Да ви кажа честно и тази година не възнамеряваме да ходим с малчо на море. Все още съм на мнение, че децата там повече боледуват, отколкото да има ефект слънцето, ние не си почиваме, въобще лудница. Ако ще ходим на ПОЧИВКА без човечко. Той ще си почине при баба, ние на морето. Понякога и децата имат нужда да си починат от нас и  това е идеалната възможност Mr. Green
Намислила съм да го водим за сефте на планина тази година да потича на воля из ливадите и да не се притеснявам от хора и болести. Сами и на спокойствие. И без това той е доста палав и обича да тича и да лудее, та ще се чувства добре.

Живот и здраве догодина ще го водим на море.

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 14:18 от Луда Яна

# 223
  • Мнения: 343
Здравейте
Да се похвалим и ние ,имаме си вече зъбче  newsm44
Lady_Sunny Честити ви зъбчета и на вас
Аз мисля да запиша Боби за часната кухня другия месец , казаха ми че разнасяли храна по домовете
Искам да питам Вие кога започнахте да слагате мънъците на гърне ?
Аз мисля вече да почнем с опитите , гледам по магазините продават гърнета за по-големи деца , някои да знае от къде да намерим по малко?
 

# 224
  • Мнения: 2 336
Честито на всички озъбили се newsm47
Добре дошла на новата мама   bouquet
Мечтание аз започнах да слагам Младен на гърне от 7-8месеца от време на време на най-обикновено гърне. Не знам какво имаш предвид за малки и за големи newsm78
Но свикна и сега след всяко ставане от сън сме на гърнето пред тв-то и си вършим работата, е пикането е в памперса ама поне акането хващаме  Wink
За почивка не смея и да помисля все си мисля че сме още малки.

Общи условия

Активация на акаунт