Книги за бременни.

  • 4 572
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 900
Това са книгите които съм прочела по време на бременноста си и след раждането:
Бременността седмица по седмица - Джейн МагДугъл
Д-р Спок - Грижи за бебето и детето
Детски болести - д-р Гизела Зомер
Аз отглеждам детето - Лоранс Перну
Позитивното възпитание през първите три години
Здравето на вашето дете - Хилари Джоунс
Бременността - Вики Айовин
Първата година на бебето - седмица по седмица
Изкуството да бъдеш родител - д-р Фицхю Додсън
Книга за кърменето - Хана Лотроп
Детото и ние - д-р Хаим Гънът
Моето първо бебе- Ан Бакйс
Магическо начало, вълшебен живот - Дийпак Чопра
Аз съм бременна- Мари-Клод Дьолае
Най-важното за бременността - Д-р Спок
Книга за майката - Христо Михов
Хранене на бебето - проф. р-р Лиляна Трифонова
Освен това много списания са ми били от голяма полза. И разбира се не на последно място интернет - едно от най-приятните места където си прекарвам времето Grinning.
Радвам се, че съм прочела повечето от нещата още като бременна защото сега нямам нито сили нито време да ги чета. В много от тях съм намерила и не толкова правилни неща/според мен/, но ми е достатъчно от всяка една да науча по едно ново и полезно  нещо. Peace

# 16
  • Мнения: X
Моето първо бебе на Ан Бакюс.Това чета ,но вече ми доскуча защото стигнах глави където става въпрос за по големи бебчета а ние все още не сме се появили  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 367
Аз се информирах предимно от интернет,списания,приятелки с опит.Прочетох "Аз съм бременна",много е полезна и я препоръчвам.Четох и Спок,но поне моето издание е доста старо и някои неща вече не се практикуват.Освен това не съм съгласна с част от препоръките му за гледане на дете.Но като обща информация и тя е полезна.Но най-вече ти препоръчвам интернет,и по-специално този форум.Тук винаги можеш да попиташ за всичко и ще чуеш много мнения на опитни майки.Лека бременност!

# 18
  • Мнения: 666
... четох "Аз съм бременна". Много е хубава - всичко е описано седмица по седмица. Препоръчвам ти я.   smile3529

 newsm10

Препоръчвам ти също книгата на известния педиатър Др. Harvey Karp"The Happiest Baby On The Block", също много полезна има и ДВД към нея.

Общи условия

Активация на акаунт