Запознанства в интернет

  • 20 494
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Хей, самотни мами! Задавали ли сте си въпроса,а и опитвали ли сте да си намерите подходящ мъж( как да го нарека,не знам- своята половинка, човека който искате да бъде до вас..........и много други подобни ),чрез обяви в сайтове за запознанства,в скайп и останалите възможни начини?
Имате ли някакъв опит в това,какво е мнението ви?
До скоро аз бях категорично невярваща и отхвърляща такава вероятност.Но вече мисля по друг начин.

# 1
  • София
  • Мнения: 17 288
Ами това си е съвсем нормален начин. Като работеща самотна майка, де да ги диря тия мъже се чудя и аз  newsm78

# 2
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
В Гугъл или Сиела, Бърди Mr. Green

# 3
  • Мнения: 113
Не са ли ви натяквали, че по този начин се запознават само комплексарите? Аз страшно се дразня от такива консервативни изказвания.Или от сорта,че там не знаеш на кого попадаш - на някой психар или извратен.....Ама то и на улицата да го срещнеш,не знаеш що за изрод е.

# 4
  • Мнения: 2 327
Благодарение на Интернет съм самотен родител... Именно там се запознах с БНД.
Хората там са същите като на живо. Проблемът е, че доста по-лесно можеш да заблудиш някого и наистина трябва да се внимава повече.
В момента това е най-ползваният начин за запознанства. Хората се отдалечават все повече и повече от реалността.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 477
Благодарение на Интернет съм самотен родител... Именно там се запознах с БНД.
Хората там са същите като на живо. Проблемът е, че доста по-лесно можеш да заблудиш някого и наистина трябва да се внимава повече.
В момента това е най-ползваният начин за запознанства. Хората се отдалечават все повече и повече от реалността.

Подкрепям те напълно! Още повече, че и моята история е точно такава! И никой никога повече няма да може да ме убеди да се запознавам с някой от Интернет!

# 6
  • Мнения: 2 327
Моргана, аз не съм против запознанствата в Интернет. Нравите се променят, това е вариант за много хора да се срещнат със себеподобни. Но всяка такава възможност крие и много опасности, които повечето не осъзнават. Нещо, което аз ви повтарям от време на време - по интернет няма анонимност. Просто внимавайте...
Виждате как се терзае и Блонди мама с такова едно познанство... Извинявам се че я давам за пример.

# 7
  • Мнения: 2 336
Аз пък се запознах с вас по интернет.  Hug Със сайтовете за запознаства нямам опит. Всъщност не знам ни един такъв.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 493
Намираш ги в Гугъла и после ги проверяваш в Сиелата - ДВ неофициален раздел  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 113
С БНД пък аз се запознах в обява за запознанства в Лична Драма- едно време нямаше интернет.После дойде ГОЛЯМОТО РАЗОЧАРОВАНИЕ. След доста дълъг период аз срещнах човек,когото познавах от дълго време- оказа се хай- големия алкохолик и истерик на света,а имах съвсем друга представа.............Сега съм с човек от Интернет -какво да ви кажа- пожелавам на всяка от вас такъв МЪЖ!

# 10
  • Мнения: 236
Примери за щастливи и излъгани от запознанства в нета, мисля има много. Аз напоследък се старая да не използвам думичката "никога" и да не се заричам, но истината е, че поне на този етап, не съм усетила нужда да търся мъж, ровейки се в сайтове за запознанства. Честно казано, общуването очи в очи ми е много по-приятно, зареждащо и вълнуващо от другото.

Но си права Sissi, това не се отнася до всички вас тук. За ва съм изключително благодарна на нета  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 1 352
Категорично нямам доверие на запознанства с мъже по интернет. По природа съм мнителна и подозрителна,
и винаги бих била с някакви съмнения относно искреността на отсрешния човек.
Водя се от принципа - око да види, ръка да пипне.
Така като се замисля, всички мои познати, които са започнали връзка чрез интернет са били в някакъв смисъл
излъгани.

# 12
  • Мнения: 113
Аз пък имам приятелка,която след запознанство в Нета се омъжи след 3 месеца и има две деца.Не съм чула някога да се оплаче....

# 13
  • Мнения: 354
За мен Интернет е също толкова рисковано място за срещи, както и един ресторант например.С бащата на моето дете се запознахме така.Е, не се получи.Но не отхвърлям категорично това като вариант за бъдещи запознанства.
И аз като Герчо съм мнителна, та и на живо трудничко ми стават запознанствата де.Особено като спомена и детето....

# 14
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз пък имам приятелка,която след запознанство в Нета се омъжи след 3 месеца и има две деца.Не съм чула някога да се оплаче....
Това, че ти не си чула, не значи че всичко и е наред.  Peace

Освен това аз не твърдя, че такива връзки не са възможни, просто аз самата съм предубедена към такива запознанства.

# 15
Мнителна съм прекалено, но както можеш да попаднеш на идиот в реалността, със същия успех можеш да уцелиш такъв и в интернет. Все пак нали ще се срещнете и реално след запознанството.  Peace

# 16
  • Мнения: 113
[quote author=anji_123 link=topic=293243.msg7481851#msg7481851 date=1210768150 но както можеш да попаднеш на идиот в реалността, със същия успех можеш да уцелиш такъв и в интернет.  Peace
[/quote]

Именно това мисля и аз- дадох пример със самата себе си.

# 17
  • Мнения: 2 723
Благодарение на Интернет съм самотен родител... Именно там се запознах с БНД.
Хората там са същите като на живо. Проблемът е, че доста по-лесно можеш да заблудиш някого и наистина трябва да се внимава повече.

Подкрепям те напълно! Още повече, че и моята история е точно такава! И никой никога повече няма да може да ме убеди да се запознавам с някой от Интернет!

Хоп и аз в отбора  Mr. Green

Сега съм с човек от Интернет -какво да ви кажа- пожелавам на всяка от вас такъв МЪЖ!

Искам само да ти кажа, че точно така се чувствах и аз, допреди година и половина, докато не разбрах, че той продължава да си търси в интернет едно друго...
Абеее интернет ни събра и интернет ни раздели.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
В Гугъл или Сиела, Бърди Mr. Green

Това след като се запознаеш...

В последните.... 10 години всичките ми гаджета в това число и БНД са намерени в Нет-а. Въпреки, че се срещам основно с мъже, не бъркам работата с удоволствието и никога не свалям клиенти. А да се запознавам по заведения никога не ми се е случвало.

Имам достатъчно верен усет за хора и ги 'усещам' и през Нета...

# 19
  • Мнения: 113
Ако се погледне на нещата с други очи- в нета има наистина честни и отговорни хора,които наистина нямат време или възможност да общувам в реалния живот с много хора.Лошото е ,че плявата и измамниците са много повече и това ни прави скептични.Макар,че и аз си мислех, че както в нета е намерил и общувал с мен, би могъл да си намери още много други.Но това може да се отнася и за мен, нали??

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Водя се от принципа - око да види, ръка да пипне.
Това ни е от телешката природа, шЪ знаЙш Laughing, и аз не правя изключение.
Все около работната площадка и подобна проверена среда се въртят сериозните ми връзки, здраво стъпило на земята, та чак окопало се рогато съм.
Не мога да си изкривя душата и да не призная, че благодарение на нета съм срещнала страхотни хора - тук и по други форуми обаче, не в сайтове за запознанства. Някак за нещо по-сериозно от приятелство големи резерви имам. Ако пък стигна до такава стъпка, ще пусна пипала да проверя човека, грам угризения няма да изпитам даже това последното и като професионално изкривяване може да мине при мен.

Това след като се запознаеш...
Може и преди това, я си спомнете Марая Кери как се е представила на Томи Мотола Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 17 288
Може и преди това, я си спомнете Марая Кери как се е представила на Томи Мотола Wink

Как, как?  Flutter

# 22
  • Мнения: 165
На този етап изключвам сайтовете за запознанства, като място за намиране на партнъор.
Нашето БНД отдавна е окупирало всички налични, та страхувам се да не го срещна там  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 113

Нашето БНД отдавна е окупирало всички налични, та страхувам се да не го срещна там  Mr. Green


То това е основния риск- там всеки може да е под някакъв лъжлив профил и да те омотае както си иска

# 24
  • Мнения: 463
Абе,който си е карък все тази къде ще се запознаете.Аз моето БНД го познавам от 5 годишна,и тука последните месеци се опознахме,до болка.Всеки верно може да напише каквото си иска,но и може да каже каквото си иска.Така че,печелившото билетче е важно!

# 25
  • Мнения: 2 336
Едни познати така се запознаха. Момчето беше излъгало, че е с 4 години по-голям. Като се видяха истината лъсна.  Mr. Green Но това не им попречи да се оженят.
Принципно човек, който не съм виждала и не съм общувала с него трудно би ме омотал.   Naughty Ама знае ли човек.  Thinking
Пък я ако попадна на някой от вашите бивши?  hahaha Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 352
Водя се от принципа - око да види, ръка да пипне.
Това ни е от телешката природа, шЪ знаЙш Laughing, и аз не правя изключение.
Знам аз от къде е, то е ясно.  Laughing Тая телешка природа много ни пречи, ама и много ни помага.  bowuu

# 27
  • Мнения: 277
преди време мислех да пусна тази тема,но ме досрамя.
разбира се подкрепям запознанствата по интернет,но с едно малко уточнение.
мъжете ,които са се регистрирали в такива сайтовекато ,,Елмаз,,  ,, Сладур,, и други подобни/вече им забравих имената/ в повечето случай търсят само един бърз и безплатен СЕКС.
предимно на Скайпа си контактувам за  сега ,но по малко и предпочитам live , a ne  online.
....
иначе и във фитнес клуба има готини парчета ,ама  как да се запозная ,бе хора?

# 28
  • Мнения: 113
Защо да е срамно, на мен винаги ми е било интересно жените как мислим по тази тема.В изброените сайтове цъкат все едни и същи муцуни- май именно те са комплексарите,защото от години влизам периодично и все същите образи.........А за скайпа - не знам,там не съм имала запознанства,само такива наистина които си търсят секс- дори само пред камерата.

# 29
  • Мнения: 446
И аз мисля като Онира, че и на живо и в нета нямаш ли късмет, това си е...
А иначе от нета имам доста познати и приятели даже Laughing

# 30
  • Мнения: 2 336
Нямам, Онира.  newsm45 Като просякиня се моля, ама повечето са скръндзи. Само Иса, Бърди и Киара се смилиха над моята любопитна същност.  Crazy Който прати няма да откажа.  smile3508 Ламя съм.  Mr. Green
Айде пак оспамих чуждата тема.
Поне малко да бъда в духа на коментираното ще кажа, че като не се запознах с ЕРД-то в нета, резултатът пак същия.  ooooh!

# 31
  • Мнения: 651
И аз мисля като Онира, че и на живо и в нета нямаш ли късмет, това си е...
А иначе от нета имам доста познати и приятели даже Laughing

И аз така.
Само ако може бих перефразирала... който си има късмет- и наживо и в нета-все ще си го има  Grinning
Имам страхотни познанства от нета- но не от сайтове за запознанства а от Yahoo Messanger ако не ме лъже паметта- 2 от тях продължават с години ( с не-БГ мъже), виждали сме се наживо, когато съм пътувала по работа до съответната страна, единия ми беше мнооооого навит,идва тук надва пъти навремето, но по това време вече се бях набъркала с БНД-то и отече.... Странното е че сега след 5 години изчезване от моя страна, си възобновихме контактите....чувствам тези хора като приятели. Имала съм 2-3 "бързи" срещи с разни младежи на "местна" почва -определено не е за мене, та се пазя от подобен род контакти....имам предвид "бързите' контакти, не произхода на младежите  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 911
В Гугъл или Сиела, Бърди Mr. Green

АПИС също е добра компилацийка с полезна информация  Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 911
когато съм се регистрирала в такива сайтове за запознанства, винаги съм си мислела, че и да има малоумници, не може пък да няма и нормални...като мен, например Mr. Green, които нямат възможност в момента за кой знае какъв социален живот - та, къде да се запознаеш с някого? по телевизора ли?!!! естествено, че в Интернет.
първият ми опит беше в едно място match.com...и като повлякох крак - от трън, та на глог, та на...абе, разберете, един нормален не видях! Кой от кой по-по-най! Страхотия ви казвам!
Ето на - искаше ми се да съм модерна и цивилизована, ама ще си остана и аз на телешкия ни принцип така добре обоснован по-горе: Око да види!!!

Иначе познавам две щастливи семейства с дечица - интернет запознанства - ама, който си е късмет...

# 34
  • Мнения: 604
Подкрепям мнението на част от момичетата, че и в нет-а и в реалния живот може да налетиш на какво ли не.
Имах два брака: първия-със съученик, втория-интернет запознанство... и последваха два развода  newsm78
Не съжалявам, че съм опитала, но е истина, че в интернет "Никой не знае, че си куче" - това е текст под една карикатура  Joy
Иса е много права относно интуицията!
Според мен важното е хората да си дадат шанс да срещат нови хора /в случай, че търсят връзка/, а по какъв начин всеки решава за себе си. Четох скоро някакво проучване сред мъжете как биха реагирали, ако жена се запознае с тях, т.е. един вид тя започне свалката. Голям процент от отговорилите приветстват подобно отношение. Не си спомням коя мацка беше писала за сладури във фитнеса, така, че СМЕЛО да атакува, е и интелигентно разбира се  Peace Hug  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 6 999
...Иса е много права относно интуицията!...

Е, то не е само интуиция...

Ако някой ми започне разговор със следния въпрос на лат. 'Zdrasti ot kAde si?'
Ами не очаквайте титан на мисълта... Само след 5 минутен общ разговор можете да разбере до къде е стигнал в образованието си събеседникът ви... С хора правещи правописни грешки не пиша повече от 5 мин. С такива правещи пунктуационни, стилистични, граматически - всичко това са неща, за които никой не може да излъже.
Като ми напишат 'имай Впредвид" и свалям 20 точки...

И-нет е добро място да опознаеш някой достатъчно добре преди да го срещнеш.

# 36
  • Мнения: 277
оооооох Иса,посмях се !.
ми то човек няма да остане да си чати с тебе.
естествено ,че ПОЧТИ ВСИЧКИ пишат с правописни грешки.
все пак това е чат,а не дипломна работа.
може и да се заблуждавам,ама си мисля ,че това е забавление по скоро и затова търсят само СЕКС.
а във фитнеса мъже бол,ама ....срам ме е .как да стане работата?
освен да му лепна една бележка на колата,, let s date!,,

# 37
  • София
  • Мнения: 6 999
...естествено ,че ПОЧТИ ВСИЧКИ пишат с правописни грешки...

Е, аз си говоря с тези, които не го правят Wink И може и за това да не съм разочарована от И-нетските си гаджета  Whistling

# 38
  • Мнения: X
Мдам, за правописа си много, много права - за мен той е цедка.  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 6 999
... за мен той е цедка.  Laughing

Още колко цедки мога да ви кажа... но... Money Money Money

# 40
  • Мнения: 277
Исе,я ни осветли и за другите цедки,ако може baby_neutral

# 41
  • Мнения: 113
Правилно,Иса! Щом една жена уважава себе си,трябва да е взискателна!естествено,че ще пращам да пасат трева всички неграмотници и такива дето започват раговора с въпроси от рода на "Ти с какво се занимаваш" и прочие изтъркани неща.Мен би ме впечатлил друг подход.

# 42
  • Мнения: 130
здравейте, майчета. малко нахлувам в темата, но ще използвам и повода да се представя, защото отдавна почитам тука. на 34 години съм, ожених са на 17 и на 18 родих дъщеря си. бракът ми изтрая цели 13 години благодарение на телешкия инат от моя страна. ама то през всичките години си бях самотна мама, щото той много не се вястваше у дома. та от 4 години сме официално разведени. живеем двете с мойта почти 16-годишна госпожица.
та по темата, след като се разведох прекарвах дълго време в интернет и се запознах със сума ти мъже и жени. но не от сайтове, регистрирах се 1-2 пъти, но там нивото е ужасно. имам много добре приятелки от разни форуми, а с мъже говерх по айсекюто. от него произлязоха и 1-2 не много трайни връзки, а и последната със сегашния ми годеник, с когото вече 2 години сме заедно. когато го срещнах вече мислех, че в интернет наистина има само мъже, които искат секс и започнах контакта ей-така без никакви очаквания, още повече, че той е грък от атина и просто се бъзиках да си практикувам гръцкия. но, живота какво ли не ни поднася...
мисля, че наистина в днешно време стават все по-трудни реалните контакти между хората, и все повече общуването в мрежата.
е, представих се Simple Smile

# 43
  • Мнения: 30
Ами айде нека и аз си кажа за нет-запознанствата.Вярно е,че повечето мъже в тия сайтове са незадоволени идиоти с почти отрицателно IQ.Има обаче някои наистина ценни находки и точно заради тях все още си шетам в един такъв сайт.Честно казано на мен не ми е необходима реална връзка с мъж,по-скоро някаква емоционална тръпка.Между другото думите също топлят,а всички търсим топлина,нали?
Много е лесно да отсееш хората в нета,личи по много неща кой какъв е.Говоря си с един човек от миналата година по това време и ми е адски интересен.Всичко обаче е само и единствено на ниво разговори,това ме устройва напълно.Разненяме си по 10-тина смс-а на ден.Луда работа!Обаче по тоя начин хем не ощетявам сина си поради липса на внимание при една реална връзка,хем си имам вътрешно усещане,че не съм сама и че някой мисли за мен ежедневно.
Та така де,исках да кажа че не всички в тия сайтове са комплексирани неудачници.А най-голямото ми доказателство за това е,че и аз съм там.

# 44
  • Мнения: 623
оооооох Иса,посмях се !.
ми то човек няма да остане да си чати с тебе.
естествено ,че ПОЧТИ ВСИЧКИ пишат с правописни грешки.
все пак това е чат,а не дипломна работа.
може и да се заблуждавам,ама си мисля ,че това е забавление по скоро и затова търсят само СЕКС.
а във фитнеса мъже бол,ама ....срам ме е .как да стане работата?
освен да му лепна една бележка на колата,, let s date!,,

А той, какво ли ще ти лепне  hahaha

# 45
  • Мнения: 277
е Дани,стига де!
остави ме да си помечтая...

# 46
  • София
  • Мнения: 6 999
Исе,я ни осветли и за другите цедки,ако може baby_neutral

Цедките са според човека. Аз не бих излязла с някой неграмотник - това за мен е цедка...
Другите са си пак мои.
Не бих излязла и с мъж, който носи бели чорапи, или не си подстригва косата, или не е кавалер или....

Мали, Иса, колко си била взискателна. 

Миличка, съветвам те и да станеш такава... вече си на 26 Wink

# 47
  • Мнения: 2 723
има много скрити лимонки, да знаете...
уж го гледаш всичко му е наред и хоп той вади някой коз от ръкава  ooooh!
и сред грамотните, подстригани кавалери с черни чорапи има боклуци  Naughty

# 48
  • София
  • Мнения: 6 999
...и сред грамотните, подстригани кавалери с черни чорапи има боклуци  Naughty

Е...ти нищо не каза ooooh!
Естествено, че има боклуци...Но ако ще излизам с 'боклук' предпочитам грамотен такъв Wink

# 49
  • Мнения: 2 723
Но ако ще излизам с 'боклук' предпочитам грамотен такъв Wink

Много ясно Mr. Green
Лошо е, че по нета няма как да му видиш чорапите и има шанс да налетиш на боклук с бели чорапи и рунтав врат  hahaha

# 50
  • София
  • Мнения: 6 999
Лошо е, че по нета няма как да му видиш чорапите и има шанс да налетиш на боклук с бели чорапи и рунтав врат  hahaha

Те за това си ползвам усета Wink За последните 10 години не съм излизала с ни един с бели чорапи и рунтав врат  Whistling

# 51
  • Мнения: 2 723
Аз налетях преди години на такъв...
Не беше по интернет, той ме харесал, намерил ми от познати телефона и ... но за мен си беше блайнд дейт.
Като отидох на срещата щях да се гътна  ooooh!
Той беше с бели хавлиени чорапи, черни цвички тип Майкък Джексън и бяла тениска с гумено делфинче, запасана в черни дънки  Mr. Green
Заведох го на кафе в Симеоново, за да не ме види някой познат  hahaha

Сега сме приятели повече от 10 години, но той продължава да изглежда така абсурдно  hahaha

Значи при мен усет нема Sick

# 52
  • Мнения: 2 336
Аз пък съм решила, че ще си търся мъж, който да носи часовник. Като гледам все по-рядко се среща такова нещо. Та искам мъж с часовник. Иса, как да го усетя през нета?

# 53
  • София
  • Мнения: 6 999
Никси,  Joy Joy Joy
Умори ме от смях...
Аз съм излизала два пъти на 'сляпа среща' и в двата случая уредена от семейство мои приятели.  

# 54
  • София
  • Мнения: 6 999
Сиси, питай Simple Smile
Идея нямаш колко много неща можеш да научиш за някой като го...попиташ Wink

# 55
  • Мнения: 2 723
Идея нямаш колко много неща можеш да научиш за някой като го...попиташ Wink

А как можеш да разбереш дали си налетяла на някой мизерен лъжец?


Абе хич не ми беше смешно тогава.
Аз бях много вървелна мацка и не можех да си представя да се покажа с тоя момък.
Естествено, че налетях на познати в най-скришното симеоновско кръчме  Sick
Още ме бъзикат... мдам ooooh!

# 56
  • Мнения: 2 336
Ей, много хитро... Не съм се сетила.  Crazy
Като ми дойде времето ще се регистрирам може би. Сега нямам време за това. Трябва да пиша във форума.  Naughty

# 57
  • София
  • Мнения: 6 999
За 'мизерен лъжец' ли?
Мога да ти кажа как хванах БНД примерно Wink  Whistling още докато си чатехме...

# 58
  • Мнения: 2 723
За 'мизерен лъжец' ли?
Мога да ти кажа как хванах БНД примерно Wink  Whistling още докато си чатехме...

Даааааа?

# 59
  • София
  • Мнения: 6 999
Като се видим, Никси  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 113
Аз съм имала пък случаи,когато заради запознанства из такива сайтове,ми се е случвало из града да ме спира някой и да ми вика "абе аз не те ли познавам тебе от нета..........???" Щото навремето и снимчици си бях пръкнала там.И то такива са най- големите мухльовци,дето денонощно цъкат ли,цъкат #Crazy.....

# 61
  • Мнения: 277
наи-големите мухльовци дето денонощно цъкат ли,цъкат.
нашето БНД 100% е от тях.
вече 2-3 седмици не ме канил на вечеря в ресторант,спря и да изпраща еротични смс-си.
почти съм сигурна ,че е ,,наковал,, накоя от скайпа.халал да му е.
само да не нападне някоя от вас!
той и бели чорапи носи,
а гвоздея в програмата е ,че идва на среща с АНЦУГ.
а слипове само.така и не успях да ,,въведа ,,боксерките,, и късите чорапи за сникерс,ризите.
а за потник под ризата да не говорим.ако облече риза,тя е  с тениска отдолу. Mr. Green
2003 докато беше управител в магазина,ходеше само с чехли .навсякъде.
манталитет ,какво да го правиш.

затова пък обещах ,че синът ни ще ходи предимно с ризи и боксерки.тия слипове и анцузи така съм ги намразила от него...
by the way  в Ди С има готина темичка за мъжете около 30 ,живеещи с родителите си.
позволявам си да копирам от там един линк .
изказването е на един Николай,журналист от вестник ,,Марица,, който имам честа да познавам.
като че ли той обяснява  корените на ,,явлението БНД,,

# 62
# 63
  • Мнения: 1 425
И както писах и в другата тема:
Мислете какви синове възпитавате.

# 64
  • София
  • Мнения: 17 288
Лелеее, Деси, извинявай, ама няма толкова противна статия, съжалявам, че говоря така за твой познат, ама тоя е е*ати комплексаря с е*ати презрителното шовинистично отношение към жените  Sick

- А на мъжете няма ли да вменим поне мъничко вина?

- Мъжете не са виновни. Те са така възпитани. А никой не бяга от хубавото.

- Според вас къде крие корените си този процес?

- Той се корени в 40-те и 50-те години на миналия век, когато изчезват многодетните семейства. А в България майката е примитив и не може сама да си обясни нещата, да търси решение. . . За нея основната роля е да се омъжи за милионер, който да осигури безоблачно бъдеще за лайното, което тя ще роди. Ценността е това – да е богат!


Особено от това болднатото, ми иде да ида и да му извия врата. Отдавна не съм се дразнила така  #2gunfire

# 65
  • София
  • Мнения: 6 999
Бърди, гадна може да е статията... ма е вярна.  Naughty
Наскоро имаше тема в 'нашите деца' кой до кога е хранил децата си... Ами имаше поне 10-тина 5 годишни младежа хранени в устата от майките си, щото ги 'мързи' или 'няма нищо да хапнат'... Като го прочетох и ми се догади...
Аз вече съм забравила кога хранех Дариа в устата.

Това е истината, другарки... аз от БГ мъжете отдавна съм се отказала - още като се отказах от БНД-то.


Деси, аз пък мразя потник под ризата  - личи си. Sick А и не е по етикет. Под ризата се носи тениска /бяла/. Даже и в офиса ги научих мъжете да спрат с тези потници.

# 66
  • Мнения: 113
Оф,тои нашето БНД като барна компютър в ръцете си- вече отдавна не бяхме заедно- взе много да се отваря и стана малък компютърен гении в свалките.После чак ми се хвали,колко (дали мога да го цитирам в прав текс тук в сайта,или ще ми резнат главичката...) "пичета бил изчукал от интернета".Тъп като налъъъъъъъъм!

# 67
  • Мнения: 113
[quote author



и прозират косми извиращи от деколтето на потника... бляк
[/quote]


Ами косми под мишниците.........и на други места????Гнусотия,ама все още се среща.Налага се и на това да ги учим.

# 68
  • Мнения: 1 425
Ами косми под мишниците.........и на други места????Гнусотия,ама все още се среща.Налага се и на това да ги учим.
Това ли ти е главния критерий за избор на мъж? Дали има косми или няма?
Имаш ли баща? Той бръсне ли си тялото?

# 69
  • София
  • Мнения: 6 999
Имаш ли баща? Той бръсне ли си тялото?

Имам и поддържа идеална хигиена. Не си бръсне тялото, но не правя секс с него...

При всички положения обаче 57 годишния ми баща има гладък корем за разлика от 50% от 30 годишните мъже със шкембета.
И изобщо Пантер не скачай в тази вода... От към поддръжка БГ мъжете са картинка за оплакване. Не само че не се подстригват, не се бръснат, не се обезкомяват, не се къпят... ами и на зъболекар даже не ходят  Sick Sick Sick огромна част от тях...

И да - това ми е един от ПЪРВИТЕ критерии за мъжа, с който излизам. На това ниво близо 90% са аут.

Не се сдържах - А мръсните дънки? А смачканите, олющени и неподдържани обувки? А ....

# 70
  • Мнения: 113
Иса е напълно права.Да,това ми е критерия- косми, развалени зъби,бели чорапи.Голяяяяяяма ми е цедката - 90% от БГ мъже не са научени да се потдържат.

# 71
  • Мнения: 1 425
Имам и поддържа идеална хигиена. Не си бръсне тялото, но не правя секс с него...

При всички положения обаче 57 годишния ми баща има гладък корем за разлика от 50% от 30 годишните мъже със шкембета.
И изобщо Пантер не скачай в тази вода... От към поддръжка БГ мъжете са картинка за оплакване. Не само че не се подстригват, не се бръснат, не се обезкомяват, не се къпят... ами и на зъболекар даже не ходят  Sick Sick Sick огромна част от тях...

И да - това ми е един от ПЪРВИТЕ критерии за мъжа, с който излизам. На това ниво близо 90% са аут.

Не се сдържах - А мръсните дънки? А смачканите, олющени и неподдържани обувки? А ....

Ами добре че майка ти се е прежалила че иначе нямаше да те има.
Бръсненето на тялото, гърди, гениталии подмишници ецт има изцяло естетически цели и няма нищо общо с хигиената. Идеята на хигиената е да те предпази от болести. Бръсненето на тялото по-скоро може да ти доката проблеми отколкото да те предпази.
Бръсненето на лицето и подстригването са по избор на човека. Някои мъже обичат да ходят с брада - набола или по-сериозна. На някои жени също им харесва това.
Къпането и ходенето на зъболекар са друго нещо - това вече трябва да се прави.

Бих си поговорил с теб Иса по въпроса за мъжете в чужбина, ама знам че си нагласяш фактите както ти хареса така че не виждам смисъл.
Бръсненето на тялото е мода в момента - преди само 20 години, почти никой не го е правил - та на хората който това им е гнусно би трябвало на почти всички да са им гнусни бащите. Така ли е?

# 72
  • Мнения: X
Лелеее, Деси, извинявай, ама няма толкова противна статия, съжалявам, че говоря така за твой познат, ама тоя е е*ати комплексаря с е*ати презрителното шовинистично отношение към жените  Sick

- А на мъжете няма ли да вменим поне мъничко вина?

- Мъжете не са виновни. Те са така възпитани. А никой не бяга от хубавото.

- Според вас къде крие корените си този процес?

- Той се корени в 40-те и 50-те години на миналия век, когато изчезват многодетните семейства. А в България майката е примитив и не може сама да си обясни нещата, да търси решение. . . За нея основната роля е да се омъжи за милионер, който да осигури безоблачно бъдеще за лайното, което тя ще роди. Ценността е това – да е богат!


аз пък мисля, че е прав
бъкана съм от 'приятелки' дето си мислят, че като забременеят, и ще го вържат
а за парите да не коментирам - там е ясно мисля
техният няма да е като моя, разбира се, така че трябва да се забременее
и да се ходи по екскурзии в чужбина, иначе ... 'такъв закво ми е' - то верно, ако не й свърши някоя работа, за кво й е
и ти на твоя какво му хареса, глей го къв е грозен - опс, само от конкурси за красота да се избира.. и т.н. и т.н.
абе вече не са ми приятелки тези де, ай сиктир - да си търсят някой да им удовлетворява капризите, ма без мене
ама аз съм общоизвестна с наивността си

а за космите, ай стига с тия модернизми вече, айде и полички да си сложат ако искате, нещо като някъв белег на пола не трябва ли да остане???

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 12:26 от Анонимен

# 73
  • Мнения: X
мъжът ми - бившия - си бръснеше мишниците
и? какво?
ма детето не си гледа
коя го иска? няма косми - моля  - сигурно и на краката вече е почнал да маха - заповядайте....

# 74
  • Мнения: 2 274
Бръсненето на тялото по-скоро може да ти доката проблеми отколкото да те предпази.
Да, всъщност идеята на окосмяването на някои места е точно хигиенична: срещу проникване на бактерии и т.н.
Вие сериозно ли оценявате мъжете по това дали се бръснат някъде си или не?  #Crazy

# 75
  • Мнения: 2 274
Пък преди няколко дни говорихме за феромони....А какъв по-добър тест за съвместимост от това естествените миризми и вкусове на човека да ти допадат! hahaha

# 76
  • София
  • Мнения: 17 288
Ми не знам, не мога да я приема статията. Вие гледате от гледна точка мамините синчета, аз гледам от гледната точка на майка на синче. Еми извинявайте, ама не мога да приема някой да ме нарича примитив, който иска да се ожени за милионер, за да осигури какво беше там на л**ното, което ражда.

# 77
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте!

След 5-годишна връзка с едно ЕРД се запознах със съпруга ми в Интернет. Вече 4 години сме заедно, синът ни е на 1 година и 10 месеца. Всъщност мъжът ми е най-хубавото нещо, което ми се е случвало. Вярно е, че има много идиоти, нерези и прочие кретени в нета, но има и свестни мъже. Е, мъжът ми не си бръсне гърдите, но го преглътнах  Wink
А иначе с ЕРД-то, за което и за загубата, която преживях заради него направо не ми се говори, се запознах по "старомодния" начин. И пак се оказа плащач на обществено мнение.
Та, така...

Възхищавам се на всяка от вас за силата и куража, за смелостта и ината да се бори с простотията и ограничеността.   bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 6 999
Пантер, мерси, че ми изброи азбучни истини.  Mr. Green
Ако искаш да ми кажеш как мъжете в чужбина също не се поддържат - Мда - прав си. Няма да споря за това. Навсякъде има всякакви хора. Въпросът е за конкретната социална група. Говоря за средна класа, Пантер.

А що се отнася до избора на майка ми - той си е неин. Моят е друг. Мисля че имам право да имам свободен избор за мъжа, с който съм... или не? Това включва както с какви чорапи ходи и дали се подстригва или не така и колко е умен и какъв секс прави...
Мисля, че всеки може да си избира - аз харесвам гладко избръснати мъже - някои харесва косясали и брадясали - моля... да заповяда.

Годзила, по всичко ги оценявам мъжете. По това как изглеждат, по това как мислят, по всичко... Всъщност до какво следва да се огранича?  newsm78

# 79
  • Мнения: 623
Пантер, мерси, че ми изброи азбучни истини.  Mr. Green
Ако искаш да ми кажеш как мъжете в чужбина също не се поддържат - Мда - прав си. Няма да споря за това. Навсякъде има всякакви хора. Въпросът е за конкретната социална група. Говоря за средна класа, Пантер.

А що се отнася до избора на майка ми - той си е неин. Моят е друг. Мисля че имам право да имам свободен избор за мъжа, с който съм... или не? Това включва както с какви чорапи ходи и дали се подстригва или не така и колко е умен и какъв секс прави...
Мисля, че всеки може да си избира - аз харесвам гладко избръснати мъже - някои харесва косясали и брадясали - моля... да заповяда.

Годзила, по всичко ги оценявам мъжете. По това как изглеждат, по това как мислят, по всичко... Всъщност до какво следва да се огранича?  newsm78

Ама и секс ли трябва да може да прави? newsm78

# 80
  • София
  • Мнения: 6 999
Ама и секс ли трябва да може да прави? newsm78

Повече от можене е нужно, душице  Joy Joy

И да допълня, че представете си - има такива мъже - намират се... Или поне аз намирам Wink
Не ходят с бели чорапи, подстригани и избръснати, дрехите им са чисти и изгладени, обувките лъснати, зъбите поддържани...
Външния вид обаче е програма минимум Wink

# 81
  • Мнения: 623
Ама и секс ли трябва да може да прави? newsm78

Повече от можене е нужно, душице  Joy Joy


Знаех сииии, знаех сиии smile3511, отивам да тренирам  smile3508

# 82
  • София
  • Мнения: 6 999
Знаех сииии, знаех сиии smile3511, отивам да тренирам  smile3508

Само внимавай къде го правиш, че.... после не искам оправдания в стил: "Ма на мен Иса ми каза..."  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 54
Глупости на търкалета! Simple Smile Калпавия човек си е калпав. Моя ЕРД като е израснал без майка (майка му е починала когато е бил на 7 и баща му го е възпитавал, строг и суров човек) та какво?! Боклук по душа, че и злобен. Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 6 999
Ми не знам, не мога да я приема статията. Вие гледате от гледна точка мамините синчета, аз гледам от гледната точка на майка на синче. Еми извинявайте, ама не мога да приема някой да ме нарича примитив, който иска да се ожени за милионер, за да осигури какво беше там на л**ното, което ражда.


Аааааааа - то статията не се отнася до всички майки. Виждала съм те с твоя младеж - не си такава - вЕрвай ми.
Обаче съм виждала много, много, много майки и баби - баш като от статията.  Sick Обсебващи, обгрижващи...

# 85
  • Мнения: 623
Само внимавай къде го правиш, че.... после не искам оправдания в стил: "Ма на мен Иса ми каза..."  Rolling Eyes

Иса, обърни внимание, че съм пуснал тази smile3508 емотикона...


 newsm62 newsm62 newsm62

# 86
  • София
  • Мнения: 6 999
Дани, обърни внимание, че отхвърлих отговорността за твоите действия от себе си...  Mr. Green Mr. Green

# 87
  • Мнения: 623
Дани, обърни внимание, че отхвърлих отговорността за твоите действия от себе си...  Mr. Green Mr. Green

А бе, ти си адвокат, ще се оправиш...  hahaha

Май е време и аз да се включа по темата, а не само да спамя...
И аз съм се запознавал в интернет...един път...и още сме заедно...  bowuu

# 88
  • Мнения: 405
 Искам и аз свестен, ама да е МЪЖ, а не блуднясал, обичащ да причинява болка идиот #2gunfire

# 89
  • Мнения: 354
Искам и аз свестен, ама да е МЪЖ, а не блуднясал, обичащ да причинява болка идиот #2gunfire
Не само ти имаш такова желание.

# 90
  • Мнения: 277
може да съм за някои старомодна,ама.това да си бръсне космите на гърдите или да се епилира по тялото един мъж ми се вижда гадно.
само под мишниците съм съгласна да се ,,почиства,,за да не задържа пот.и по интимните части може леко да се ,,барне,, като прическа ,ама такива с епилирани крака като видя и желанието ми се изпарява не с 20 пункта ,а със 100.
...
някъде  четох мъж/или момче беше/ задаваше на жените въпрос във форум,,Защо жените носите високи обувки?,,
и ми стана и смешно и жално.дотолкоз ли някой са им промили мозъците тая масова култура ,че си мислят ,че мъжете и жените са едно и също?
бляк.
против съм унисекса.
против съм и това мъжете да се гримират,епилират ,педюкюрират и какво ли още не от женската област.
загубят ли се разликите между 2 та пола-изчезва и привличането.
в Япония например е забранено жените да ходят на работа с панталон.
дори полицайките им са с поли.и повярвайте ,отнасят се с тях като с жени.

# 91
  • Мнения: 671
Видяхте ли това...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254193.0

То бива ,бива ама чак толкова.Искрено се забавлявах в ДиС. smile3555

# 92
  • София
  • Мнения: 6 999
Omofris, темата е от Януари, някои дори сме писали в нея Wink

# 93
  • Мнения: 671
Е сега е на първа страница в ДиС.
Не се сдържах просто,ние ли сме прекалено мнителни,те ли прекалено тъпи. ooooh!

# 94
  • София
  • Мнения: 6 999
Различни разбирания за 'семейство' и 'щастие', мила...
Виж ми на последната страница отговора - в този дух е  Peace

# 95
  • Мнения: 671
Различни разбирания за 'семейство' и 'щастие', мила...
Виж ми на последната страница отговора - в този дух е  Peace

Прочетох те,както винаги ме изкефи напълно. Hug

# 96
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз лично откакто имАх неблагоразумието преди известен брой години да проспя началото не на виртуална, а на съвсем реална връзка, предпочитам да съм мнителна. С това отвреме-навреме си вгорчавам ежедневието и понякога виждам призраци, които вече ги няма - по-добре 2-3 дни така обаче, отколкото още години в нов ад Confused

Имам и колега, който беше на принципа с 'незатормозяването', обясняваше на дълго и широко как те с жена му си имали един вид договор Sick, дете отглеждали все пак, такива сътресения като моите тогавашни на него нямало как да му се случат... да казвам ли как завърши всичко и на кого и какво му дойде като 'гръм от ясно небе'?

IsiHug

# 97
  • Мнения: 408
Не ставаше ли въпрос, за самотни, а не за изневяра?  newsm78

# 98
  • Мнения: 113
Темата наистина беше за самотните,а не за изневеряващите...

А някой прецакан или направо измамен от псевдо- интернет представящи се ,има ли? Лично на мен никога не ми се е случвало,но съм чувала какви ли не истории за хора,доверяващи се на личности от противоположния пол, представящи се за нещо съвсем различно,от това което са.Дори и мъже,представящи се за жени и обратното.

Общи условия

Активация на акаунт