КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ. - 25

  • 19 960
  • 592
  •   1
Отговори
# 495
  • Видин
  • Мнения: 961
Аз хапнах две принцески с шунка и кашкавал и дръннах една биричка и сега съм - пей сърце Crazy
Довечера ще правя кекс... Mr. Green да отхвърля от калорийте luvbed белким този месец стане момата, която съм си поръчала от толкова време Mr. GreenМоят мъж вика като не стане този месец, другия опитите продължават Joy
Мастерче, и мен хич ме няма, едно ми е заспало... Tired

# 496
  • Мнения: 5 001
Малей Набореееееее  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
ФУЛ ПРОГРАМА имаш за днес  Peace Peace Peace
Успех с правенето на госпоЙцата....

# 497
  • Мнения: 7 391
                                Здравейте,момичета! Ето ме и мен ...от кабинета на докторката.Кръвното дето хич ми го няма за втори път ми прави номер и сега съм у дома. Laughing
                                 Лек ден ви желая макар ,че е ужасно топло  Sick
                                 На Жаки пожелавам хладна вечер и успех. EFP

# 498
  • Видин
  • Мнения: 961
Диде, ама високо ли е или много ниско? Пази се в тия жеги Peace

Къде е Жабчето днес? newsm78Нещо се губи от картинката Thinking

Ако от опитите няма резултат поне ще е приятно Mr. Green

# 499
  • Мнения: 23
Жаки, добре оформен ден! Късмет довечера! Всички ще стискаме палци! Дано! smile3525
Аз се разходих малко - то вече доста топличко и сега си хапвам киселото мляко(това обядвам напоследък). Ама да не си помислите, че ще взема да смъкна някой грам?! Неееееееее, желязна съм! И лунната съм пробвала - верно смъквам 1кг за 24 часа , ама после веднага ги наваксвам. Непробиваема съм! smile3514

# 500
  • Мнения: 5 001
Диде пак ли ти е ниско?

# 501
  • Мнения: 7 391
                           Ами и аз вече се чудя какво е  #Crazy newsm78 Отново е 140/92 ама точно същото като миналия път.След това си върнах моето 60-70/100.А това за някой е ниско ,за друг високо , а мен ме болеше адски глава,събудих се в 5 ч и повръщах до 8 ч когато отидох на лекар.След като ми даде болничен и излязох вече нищо ми нямаше или поне болките не бяха толкова силни.Докторката рече,че е от преумора и май не е далеч от истината ,но чакам отпуск след 10-тина дена.За сега ще дремя пред компа и в преносен и в буквален смисъл.

# 502
  • Мнения: 263
Ето ме и мен. Не мога да се добера днес до компа, станах късно, нали съм изморена от копането, /поне сега имам оправдание/, хванала ме е мускулна треска чак на д...то. Готвих до сега - направих супа топчета, чистих с прахосмукачка, перални зареждах и сега чакам ученика да се върне от училище, та да обядваме. На Тайна да и е честито новото диванче, аз съм за малко по-тъмнички цветове от практична гледна точка, иначе, каквото и да си избере все ще е хубаво, светлите цветове пък повече отварят стаята.
На Зиче да им е честито момиченцето в рода, да е живо и здраво!
На всички много поздрави и целувки! Лек ден!

# 503
  • Мнения: 5 001
                           .Докторката рече,че е от преумора и май не е далеч от истината ,.
Добро утро колежке  hahaha hahaha hahaha (майтап де)
И аз съм същата картинка,ама с високото кръвно......Почивай сега и дай на организъмчето си каквото си поиска......  bouquet  bouquet  bouquet

# 504
  • Мнения: 7 391
                        Мастърче, то аз и за това взех болничен ,защото реших ,че ще е добре поне в жегите да не тичам подир 27.Вероятно колежките ме псуват защото няма заместници,но пък и знаят,че излизам отпуск само когато трудно мърдам. Mr. Green

# 505
  • Мнения: 5 001
Ти пак добре,че можеш да ползваш болничен.......Аз не мога ,защото сме само двама и школата не може да се води само от един(ще стане разноглед....).Даже сега карам на крак нещо....де да го знам какво е...май някакво вирусче(гърло,нос......)

# 506
  • София
  • Мнения: 15 467
Момичета, върнах сее! Намерих при единия тапицер същата дамаска, но много скъпо  иска. След обяд ще ходя до един магазин за дамаски, там били по евтини. А от дума на дума с комшийките на пейката си намерих и тапицер ,който ще дойде да ми ги направи направо в къщи и евтино. Щом стане пак ще се хваля.

Жаки, довечера ще стискам всички палци дето ги имам да стане реалност розовата мечта. newsm10

Дидиа, почивай щом може и щом е от преумора!

Марси, аз и ти сме железни ,май само Освиенцим ще ни оправи нас? newsm78

Мастерче, дръж се не му се давай на вируса!

Диди, и аз съм по малко по-тъмничкото, но който не чете така става. Оказва се, че в друг магазин можело да си поръчам същото като си избера и цвета, но след дъжд качулка.

# 507
  • Мнения: 7 391
                          Аз вероятно за това стигнах до тук.Миналата седмица изкарах "на крак".В петък след обяд ме втресе,съботата с Т цял ден в леглото в полу сънно състояние и в понеделник на работа.Та цяла седмица,ама тази седмица я докарах до днес  Mr. Green При нас е гадно болничен защото сливат след обяд групите и като имаш25-27 и ти дадат от съседите още10-12 и става ад.Ама няма как.

# 508
  • Мнения: 7 391
                           Тайна,има един магазин за дамаски на "Хр.Ботев" и са доста по поносими на цени и има почти всичко.Провери там.№ беше 30 и няколко  newsm78 35 или 37. Peace

# 509
  • София
  • Мнения: 15 467
Дидиа, първо ще ходя тук до нас в един склад, че е близо, ако няма там ще отида утре и до този,който ми казваш.Мерси! Hug

Общи условия

Активация на акаунт