Добра новина за всички "арестувани" в БГ деца!

  • 30 050
  • 339
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 6 234
Нямам актуална информация засега, но другата седмица ще се разтърся.
А иначе - Виоланте ми изпрати съдебните си решения, които смятам да използвам в моите битки с властите, плюс вестникарската публикация.

# 136
Нямам актуална информация засега, но другата седмица ще се разтърся.
А иначе - Виоланте ми изпрати съдебните си решения, които смятам да използвам в моите битки с властите, плюс вестникарската публикация.
...днес се опитах да пиша на email (посочен в интернет)на София Разбойникова, но не се получава нещо...

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 6 234
Кремс, не я познавам, защото не съм от София. Но сигурно има и друг начин да се свържеш, телефони например. Или питай в адвокатската колегия.

# 138
Здравейте...пак подхващам тази тема ама много ми е дотегнало вече...Tintina, Violante.....знаете ли нещо ново....

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Креми аз също се опитвам да проуча има ли някакво развитие, но разбрах, че Разбойникова е в отпуска и народното събрание също да 10 септември. Така, че информация може да очакваме най-рано средата на септември.

# 140
Благодаря ти Джейнеър, на 30.06.08 бях изпратила запитване по mail-a на адв.Разбойникова, тя ми отговори, че в момента "топката"е в ръцете на депутатите, и че сега те трябва да проумеят колко безмислено е това ограничение и как то в никакъв случай не пази правата на децата, а напротив!
Аз се опитвам ежедневно да извлека инфо. от интернет или да разчитам новия проектозакон за МВР, но не успявам да намеря нищо.......

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Kremi пиши ми на лични за да си обменим повече информация- да не се окаже, че тормозим едни и същи хора с нашите въпроси.

# 142
С удоволствие, само ме насочи как да открия "лични'Wink

# 143
  • Мнения: 5 299
С удоволствие, само ме насочи как да открия "лични'Wink
Като използваш ето това; Или като влезеш в профила на потребителя, който те интересува, най-отдолу си пише : Изпрати лично съобщение.

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 6 234
Аз също следя темата, но кремс е права - засега само застой. Но лично аз стартирах две съдебни дела, както ме посъветва Виоланте. Едно в административния - обжалване отказа на полицията да издаде паспорт и едно в районния - за заместване липсващото съгласие на другия родител. Щото не мога да чакам Народното събрание - я стане бързо, я не. Пък ако стане - още по-добре - просто прекратявам делата.
Успех и на всички останали!

# 145
Джейнеър не мога да изпратя на л.с.,(пълна поща)...но иначе предложението беше или промяна на чл.79 т.6 в закона за МВР (това обаче не се случи) или промяна на чл.45 от правилника за издаване на докум. за самоличност на бълг. граждани ...ето това трябва да разберем кога се предвижда.....Изполвам друго име понеже имам проблем с изпращането на съобщението...

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 274
Креми извинявай. Изтрих всички в бързината и сега не мога да ти пратя съобщение.
За този чл.45 в правилника пише, че е отменен в ДВ № 15 от 2004г.

# 147
  • Мнения: 393
  Значи още няма развитие....А така горещо се надявам Praynig
А иначе бившия ми разписа документите за паспорт след като 3 седмици документите стояха в полицията и от там му бяха звънели да го питат-те уж подадени,ама не съвсем и смята ли да ги подписва.Тогава,на 4-тата седмица намери 5 мин да иде...А сега като си представя каква заигравка ще ми наложи с пълномощните ooooh!

# 148
  • Мнения: 45
След развода само единият родител може да упражнява родителски права. За другият остава определеният от съда режим на лични отношения. Това са гражданскоправните отношения. За мен е абсурдно държавата да ограничи основното право на свободно придвижване заради евентуалнотонарушаване на режима на лимни отношения. По същество това ограничаване е наказание, а наказанията се присъждат само по реда на наказателния процес. Искам да живея в държава, която да не ми прилича толкова много на концлагер. Желая добро на всички.

# 149
  • Мнения: 4
Така е Ziun, като затворници сме в БГ, и зависим от "благоволението" на не дотам заинтересованите бащи....Още малко сладурки, надявам се  депутатите да променят чл.45 от правилника за издаване на док.за самоличност, в интерес на децата ни....

Общи условия

Активация на акаунт