Операция на дискова херния - 2

  • 194 059
  • 967
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 234
Софи, ЧРД и от мен  bouquet и здраве,много-много здраве !!! Лошо с грипа, но греяната ракия или вино е по-добрия антибиотик!Кой питаше за ускитата-"Тюламор"-а е ирландско т.е. троен дестилат и е по-меко от "Даскалите", а ако е в зелено глинено шише/12г/ е АМБРОЗИЯ-не ви трябват никакви илачи-само една голяма тубичка "АНТИНАПУКОПЕТИН" Joy Joy Joy Ама, пък си струва-душевния и прочие оргазъм!    ОК,сори че си го закъсала, но ти определено сгреши със  следоперативната рехабилитация.А ,работата ти явно те товари ,дори с тези пътувания,макар да твърдиш , че не ти се отразяват.  Пази се повече,защото всички знаем,че херния се прави не само от вдигане на тежко.Дори ,май-май най-малко от това!Дано да е възпалено коренче,стискам ти палци и си вземи един петдесетак /от шотландското/ да ти отпусне нервите! А за санаториумите си 200 пъти права - НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРОПУСКА ГОДИНА-дори и да нямаме болки!!! Безболкова вечер на всички!     

# 946
  • Мнения: 803
Благодаря, Дзупо, за успокоението! Аз обаче не знам дали е много безобидно това възпалено коренче. Може и да е много сериозно. Но ще видим.
За уискито - явно много ожадняват нашите гости като ни слушат. Ама и ние се оливаме! Явно ти, Дзупо си наясно с елексирите. Да си кажа честно, аз не разбирам от марки, но и не отказвам петдесетака. Сега обаче не знам дали е добре да гаврътна едно. С тези инжекции...
Много си прав - лудите глави като мен просто страдат. Знаех си, че трябва да се пазя, но нищо не направих. Истината е, че лятото правих големи преходи пеша и бях много добре. Като застудя вече спрях разходкитеи се разболях.
Ха сега едно голямо "наздраве" за рожденничката!

# 947
  • София
  • Мнения: 2 020
Наздраве, наздраве!  cheers Благодаря на всички за хубавите пожелания!
Поне вие си пийнете, аз като не мога!  Sad Не ще да ме пуска грипът, значи! Много упорит. Записах си за утре час при УНГ, че нещо ушите ми хич не са добре.

ОК, аз от кога рекламирах балнеохотелите, ама ти се чудеше как ще идеш сама. Ей така, аз сама отидох първата година, е, добре си изкарах. Запознах се с една жена от Пловдив и сега заедно ходим по тез хубави места. И на мен ми се струва, че са можели да ти дадат лекарите повече насоки за следоперативното ти възстановяване.  Hug

# 948
  • София
  • Мнения: 2 020
ОК, намаляват ли болките?

Предлагам да те направим завеждащ секция "дискова херния" и ако имаш желание, да пуснеш една нова тема, че ще ни направят забележка модераторите. Много страници стана тази.  Hug

# 949
  • Мнения: 51
   ЧРД, Sophsan!
Здрава и усмихната бъди
и нека радости големи
ти носят идващите дни,
посрещни ги с усмивка,
бъди здрава и щастливка!

Роси,
компютърно детерминирана съм/ т.е. недостатъчно грамотна, но първото звучи по-.../ ,но ще търся начин да споделя упражненията с вас.

# 950
  • Мнения: 803
ОК, намаляват ли болките?

Предлагам да те направим завеждащ секция "дискова херния" и ако имаш желание, да пуснеш една нова тема, че ще ни направят забележка модераторите. Много страници стана тази.  Hug
ОК, още утре се захващам с новата тема. И без това издивявам в това легло! Само не знам как така скочихме от 43 на 63 страница.
Със сигурност ще си здрава, рожденничке, поне аз си сипах втора чаша за твое здраве.

# 951
  • Мнения: 803
ОК, аз от кога рекламирах балнеохотелите, ама ти се чудеше как ще идеш сама. Ей така, аз сама отидох първата година, е, добре си изкарах. Запознах се с една жена от Пловдив и сега заедно ходим по тез хубави места. И на мен ми се струва, че са можели да ти дадат лекарите повече насоки за следоперативното ти възстановяване.  Hug

Много се изкушавах, Софи да се запиша и аз когато ти организираше, но лекарите ми бяха казали 6 месеца след операцията да не ходя никъде. След това дойде лятото и така стана. Така ми било писано. И аз имам много добра приятелка от посещението ми преди 8 години на Павел Баня. Даже всяка година ни идват семейно на гости във Варна. Е, пак ще стане, ще отида, но само веднъж да мине.

# 952
  • Мнения: 803
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351547.new#new



Отворих новата тема "операция от дискова херния - 3".

Хайде, дано в новата тема да има само хвалби за здраве!

# 953
  • Мнения: 669
Ок ,с удоволствие бих дошла с теб на почивка,но вече ме е срам след всичките разходи по моето лечение,да искам и "курорт".Аз ходя сама.Мъжът ми не иска да идва с мен,а и децата няма къде да оставим.Имах една съседка-разведена\само да не обидя някой\казвам го за шега ,ходеше на почивка сама и като се прибереше, с пълни чанти и пари да си внесе в банката.И аз понякога се шегувам по този повод.Тя не прескачаше година да не отиде на почивка.Сигурно добре си е изкарвала жената.

# 954
  • Мнения: 309
ОК,и аз бих дошла на почивка ,но предпочитам да се позатопли малко,че тези процедури във вода в това студено време-оу може да се разболеем и тогава лошо.Аз също ходих сама на Карловските бани,там се запознах с други хора, е,не бяха с хернии но си изкарахме добре.Ходихме на басеин ,на походи и така минаха 10 дни. ОК,знеш ли нещо за д-р Константинов във Варна,който прилага озонотерапия?Чета ,че много хора са доволни от него

# 955
  • Мнения: 13
здравейте на всички от мен. незнам дали точно тук трябва да попитам: някой познава ли д-р Тошева, която работи в пловдив и е специалист при заболявания свързани с гръбначния стълб, изкривявания, срастване на прешлени и т.н.? спешно се нуждая от тази информация и какви са отзивите за този доктор. предварително благодаря   bouquet

# 956
  • Мнения: 803
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351547.new#new

отново изпращам линка на третото продължение на темата. Пишете и четете там

# 957
  • Мнения: 202
Много ви моля някой преди беше написал адреса на Петър Сърбина в Бургас който го знае нека ми го даде!

# 958
Здравейте,прочетох всичко от което се оплаквате и най-вече че сте на 25 год. Ще ви кажа че непременно трябва да се оперирате от дискова херния. В противен случай нещата ще се задълбочат още повече и рискувате вече увредения нерв повече да не се възстанови. Санаториумите ще ви помогнат до едно време и след това няма да има полза от тях. Повярвайте ми. Аз го преживях същото. Но след като се оперирах всичко се промени в положителна посока. МНого съм доволна. Вече 5 год. нямам проблеми. Ако не бях се оперирала навреме, сега щях да съм изкривена и инвалид. Няма нищо страшно при тази операция. Сега й казват "апандесита на Неврохирургията". Само след няколко дена като усетих облекчение  си казах: защо не съм дошла по-рано, а трябваше да изтърпя всичките тези кризи, болка и мъка. Само че в продължение на около 2 год. трябва де не се вдига нищо тежко. Така че, зарежи всичко, така се губи време и направо тичкай към Неврохирургия. Било то в София или Пловдив. Желая ти успех!

# 959
  • Мнения: 661
 beky62 , като медицинско лице , не съм съгласна , че няма нищо страшно ! В противен случай нито неврологът ми , нито физиотерапевтър ми ( завеждащ отделение ) щяха да ми казват " Не се оперирай ! " " Апендицит на неврохирургията "? Друг път ! Успеваемостта на тези операции е едва 60 % , а за мен това е незадоволителен резултат .

Общи условия

Активация на акаунт