La Redoute - Кодове - 4

  • 54 006
  • 509
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 403
Момичета,  този сак на Lafuma с код 61751, дали някоя от вас го е получавала?

Имам смътен спомен, че май вместо него пращаха друго, но дали не бъркам нещо  Thinking

Аз го поръчах и от двата си акаунта и ми пратиха този сак  и тази раничка преди 20-ина дена, като се извиняваха, че се бил изчерпал.  Confused

# 76
  • София
  • Мнения: 3 787
Ето едно кодче и от мен от днес сутринта:
27081

Барче,виждам,че и на теб са го пратили.
Аз сложих стоки за 55 евро в кошницата-прикс мини,ненамалени-и ми намали 20 евро от тях.
Ако имаш повече стоки и след намалението останат 45 евро,маха и доставката.

С други цени още не съм пробвала.

# 77
  • varna
  • Мнения: 1 012
ето работещ код за комплект за пикник-райран-72982

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ето код за БД - пратили са ми го на имейла - 57 444
При мене действа Joy
и при мен

# 79
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Добре де, на мен също никакви кодове не са ми пращали на мейла досега. Имам 2 акаунта  #Cussing out Пращат ми само някакви оферти за намаления, които така или иначе виждам после в сайта  Cry
Наближава голямото намаление, а арсеналът ми е почти празен...

# 80
  • Мнения: 305
Мацки,може ли някой код,който да ми намали Prix Mini.Благодаря предварително.

# 81
  • Мнения: 22 436
Ето един код, пратиха ми го персонално, но може и да работи при други.
27081, 20Е от 55Е и БД

# 82
  • Мнения: 119
ками , пробвах да сложа в кошницата само прикс мини- ненамалени и над 55е ми дава само БД ????
Някаква идея, как да го накарам да работи.
Някой ползвал код 18465 може ли да ми обясни при какви условия действа.Чета на фактурата -40% текстил, -30% бельо, -25% мебели, но каквото и да сложа не го намаля.
 Praynig

# 83
  • Мнения: 777
Тъман се оплаках на предната страница, че не получавам имейли и ето, че са ми пуснали със код 57738 .  Пише, че ми го изпращат като извенение, затова че съм имала затруднения със сайта поради технически проблеми. Пише също и че е персонален - появява се подарък в кошницата, но незнам какъв...  newsm78

За закупуване на минимум ? 43,42 на laredoute.fr. Офертата е валидна само веднъж на 3 седмици от датата на изпращането на тази електронна поща за всеки ред, поставени в Redoute колекции Есен Зима 2007 и пролет лято 2008. Ако няма достъп, Вие ще получите една статия на подобна търговска стойност. Не може да бъде комбиниран с друга оферта.

# 84
  • Мнения: 639
 неРАХОВА - това е код зарибявка...един вид че ти обръщат специално внимание.Доста хора сме го получавали,а подаръка е поднос за сервиране.Затова го има и в първия пост .Аз лично още не съм си го ползвала-кода де, и не мога да ти кажа как точно изглежда

# 85
  • Мнения: 777
Благодаря за информацията Simple Smile То аз като не знам какво е - така и нямаше да го ползвам...  Naughty

# 86
  • Мнения: 129
момичета някой ползвал ли е скоро код 34886/червените чанти/ дали действа при мен сложи подараците но напоследак се оплакват че като не е изпратен персонално не се получава дали важи и за този код
Аз използвах код за червените чанти. Бях пуснала поръчка преди седмица и чак днес в електронното банкиране видях, че парите са изтеглени на 16.06.

# 87
  • Мнения: 160
Ето един код от мене-18465-беше на фактурата ми от днес.Пише 40% от лято 2008,пробвайте,може и да стане на някой.

# 88
  • Мнения: 129
 Praynig Моля за помощ. Исках да ползвам кода с подарък раничка за момче 62863, обаче при мен не действа. Моля някой да го пробва или пък да каже има ли друг със същия подарък. Продуктите ми са намалени от мини и талисиме. Предварително благодаря  Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 3 787
ками , пробвах да сложа в кошницата само прикс мини- ненамалени и над 55е ми дава само БД ????
Някаква идея, как да го накарам да работи.

На мен над 55 евро/без доставката/ ми намаля стойността на всеки артикул/общо 20 евро/.Като ги направя над 45 евро след намалението,ми дава и БД.


Не знам.Да нямаш някоя намалена прикс мини newsm78

Общи условия

Активация на акаунт