Плодове и чай с мед - 28 част

  • 18 385
  • 389
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 759
                        Почти добро утро и от мен (щото не е утро  Mr. Green ). Трети ден ми е на мен, мисля че ми няма едно кило, ама няма да си го търся  Whistling... Доволна съм, никакъв глад, на праскови съм днес.

# 376
  • София
  • Мнения: 1 252
Сутринта любимия ми направи фреш от морков и ябълка и си го нагънах с чиста съвест, но след това ме загрезе съвестта дали е било редно да пия морковен сок  newsm78. Днес видях сметката на един грейпфрут за разнообразие. Все още не знам с какво ще продължа. Но чая е сигурен  Mr. Green
Като стана дума за чай - да взема да почерпя:

# 377
  • Мнения: 2 759
                       От мен прасковки  Mr. Green

# 378
  • Мнения: 22 435
Така, финиширам и третият ден. Малко ми е кофти сега накрая, но аз по това време винаги огладнявам зверски, демек време ми е за лягане. )))))

Лека нощ момичета. )

# 379
  • Мнения: 31
Здравейте и от мен!

Чета ви редовно, но нямам възможност да пиша.
И аз 4-ти ден съм на плодове и чай. Целта е да се избавя от кожен проблем, а междувременно свалям и някой и друг килограм (че и такива имам доста за махане).
Чувствам се добре, спазвам всичко стриктно. Запали ме една колежка, която е излекувала супер сериозен кожен проблем с такова лечение преди години и ме нави да пробвам.
От снощи обаче имам болки в двата крака, мускулите. Особено от колената надолу.
Чудя се дали има нещо общо с гладуването?
Ако някой има опит с подобно нещо ще се радвам да сподели.
Благодаря Ви и Ви желая успешен ден!

# 380
  • Мнения: 338
Не мисля, че болките в краката са предизвикани от гладуването  newsm78. Или ако по принцип имаш проблеми с краката, сега избива. В смисъл, че когато нещо започне да се лекува, първоначално болката или проблемът се изостря и после вече започва лекуването Peace. Поне по наблюдение при мен е така и мисля, че съм чела някъде. Веднага давам пример. Когато се започне такова плодово гладуване , първите дни по лицето избиват пъпки и след няколко дни лицето ти се избистря и става гладко като на бебе.
Аз лично преди да започна да плодувам имах страшни болки в глезените и в едното коляно(писала съм го вече), а в момента се чувствам прекрасно Peace. Никакви болки, нищо...
А колкото до кожен проблем, при мен също много добре се повлия. По тялото си имах много бенки(не точно бенки, но приличат на такива). Стоят като много малки корички на ранички, цветът е много тъмно кафяв. Когато за пръв път ми се появиха, много се притесних и ходих на лекар. Личната се поуплаши и ме изпрати при специалист в Онкологията. Оказа се, че това са спукани малки капиляри или поне така ми обясниха. Трябваше да ги мажа със салицилов спирт и пиех витамини. След време изчезват, но после пак се появяват.
Но тогава бяха единици. Сега преди да започна да гладувам, имах мнооого  #Cussing out. Отдавам го и на това, че бях качила доста килограми и така капилярите се пукат по-лесно. Или аз поне така си го обяснявам newsm78. Без да ги мажа, без да правя нищо, просто изчезнаха, останаха 2-3.  С една дума - плодуването наистина е вълшебно лекарство, но трябва много да се внимава.
Аз направих голям гаф преди дни  Sick, но сега съм много стриктна и ще доведа започнатото до край.
Лек и успешен ден на всички Heart Eyes

# 381
  • Мнения: 68
Добро утро, и от мен.
Доста време не съм писала,но това не означава,че съм се отказала.Днес ми е 15 ден,но свалям доста по-бавно от другите,а имам доста за махане.
А по вапроса за болките в краката и аз имах в началото и доста се бях притеснила,не мойех да спя вечер,но ги мазах с лиотон 1000 и за няколко дни жсичко се оправи.И при теб ще отшуми,не се притесняваи.
Пожелавам ви един динамичен и изпълнен с хубави мигове ден !!! smile3525

# 382
  • Мнения: 31
Благодаря Ви за отговорите, момичета!
В момента вече ме поотпуснаха даже сякаш.
Просто от кръста надолу ме болеше.
Иначе да, имам проблеми по принцип, когато ще се разваля временцето, го усещам.
Килограмите ми са -3 за 3 дни и се чувствам поолекнала. Кожата сякаш се поизчиства, но е още рано да се каже. Ще видим.
Всъщност имам екземка на 2 места - на левите ръка и ухо.
Мисля като начало да направя 10 дни+ 10 дни захранване, че ми е за пръв път и се притеснявам от по-дълъг срок.
Като чета тук и си споделяме наистина минава по-леко.
И наистина най-тежко ми е вечер преди лягане, през деня на работа е песен, аз и без това на работа почти нищо не ям.
Лек ден на всички!

# 383
  • Мнения: 3 066
Здравейте момичета!Дори и пьрвият ден не уздьржах,не знам защо така се получава.След 3 часа полудявам и ям сладолед,макарони и сметанови сосове с руска салата и прочие. Никога досега не ми е било толкова трудно ! CryНе знам какво да правя,само знам че качвам и нищо освен пижамите не ми става и от  месеци живея в тях,а вече от 2 месеца сьм родила и нямам оправдание!Не се чувствам изобщо добре така!Вие как се мотивирате пьрвите седмици?
Успех на всички! Simple Smile :

# 384
  • Мнения: 22 435
Здравейте и от мен за днес.
Резултата е -600гр от вчера, общо за 3дни имам -2.6кг.

gulbenur, за да оправиш кожният проблем трябва да напавиш поне 15дни, след 10тият ден организмът вече се е пречистил и започва да се лекува. Аз също имах много суха кожа и в резултат на това крайно неприятен обрив, направих 15дни, после 2седмици захранване и отново 5дни плодуване.

На всички пожелавам успех. Ч))))

# 385
  • Мнения: 31
Mirama, благодаря за споделеното, но сега от позицията на 4-те дни 15 дни ми се виждат адски много. Нека да дойде 10-тия, пък тогава ще преценя.
Пък и ще наблюдавам какво се случва.
Моята колежка, за която споменах, е правила ударно 10 дни-захранване, почивка, 15 дни-захранване, почивка, 20 дни-захранване и по този начин се е излекувала напълно. Но казва, че още след първото гладуване ефектът е бил поразителен.
Надявам се и аз да е така!
Той проблемът ми е не е чак толкова сериозен, но е дразнещо, пък и може да се задълбочи, знам ли...
Успех на всички с плодовете и чайчетата!

# 386
  • Мнения: 338
Днес на обяд ядох едни сливи. После пих вода иии... WC-то постоянно ме зове. Ама и аз съм една шматка Joy . Но от друга страна това е добре, тъкмо ще се прочистя Mr. Green
Иначе май няма да се налага да променям лентичката си назад със свалените килца. Днес сутринта се престраших и се качих на кантара и въпреки зверското ми прегрешение, няма големи поражения с качването на килограми.
Утре, ако издържа, ще се опитам да бъда само на чай и вода, понеже е Новолуние.

# 387
  • Мнения: 2 759
Днес на обяд ядох едни сливи. После пих вода иии...
                       hahaha... Смешно ми е, щото два поредни дни си купувам сливи и така и не стигам до тях... Днес съм на каисийки и смокини, много яко... То не може само на диня, де... Довечера или утре сутрин ще видя какво ще каже кантарчето, надявам се да съм махнала още едно килце... Днес гледах на пазара боровинки, но ме достраша да карам цял ден на такова ситно нищо  Blush. Успех от мен, и да знаете че ви наглеждам  Hug!

# 388
  • Мнения: 6 958
Момичета разбрахте ли, че ще пускам нова тема?  newsm78

Мерки ми е дала само Мирама  Peace

Дано в новата тема се присъединя и аз към Вас  Embarassed

# 389

Общи условия

Активация на акаунт