ССК '08 Варна - среща

  • 11 633
  • 231
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
кърмещия ми мозък е позабравил къде бяхме миналата година  newsm78 в затворената площадка ли? ако е там и на мен ми е по-удобно  Peace

Да.

# 16
  • Мнения: 2 631
Здравич, честит рожден ден!   bouquet
Всичко най-добро  Hug

# 17
  • Мнения: 663
Благодаря! Heart Eyes    bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 758
Първо - Здравич,честито!  bouquet

Второ - площадката май наистина е по-удобна...

Трето - вече не кърмя, но ректора ни казва "Който веднъж е бил студент, трябва да празнува 8-ми декември до края на живота си" и тъй като е много умна жена, и й вярвам, смятам да отбелязвам ССК, докато мога  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 595
Здравич Честит Рожден Ден!   bouquet
Бобката усилено носи бодито, което преди 2 години ти нарисува за Елито с надпис сладко кърмаче  Mr. Green

Казвайте в неделя от колко часа, че да организираме програмата

# 20
  • Мнения: 104
Дано приемате нови попълнения.  Simple Smile

На мен ми е по-удобно през седмицата, но мога и в неделя. А на кое казвате затворената площадка? Rolling Eyes

Искрено се учудих, че Варна е била спрягана за домакин на ССК?! Че аз си мислех, че кърмачки почти няма  Simple Smile. Онзи ден като ходих при педито да ми пусне изследвания, той ми подари кутия бонбони  Mr. Green Joy, защото съм била първата кърмачка, която е издържала 9 месеца в 15-годишната му практика. Толкова ми се зарадва, чак се умили. Разбрахме се, ако някоя млада мама иска съвети за кърменето, да помагам.

Ама може би точно, защото кърмещите мами покрай морето не са кой знае колко много е хубаво да се побутнат нещата.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 896
Сори за офф-а, ама Lillebi, като мине Борката една годинка, чичо доктор ще си поиска бонбоните обратно, тъй че му ги запазете  Wink   Joy

Дано да не ми се разсърди Lillebi, ама ще я издам, че е журналист от мноого сериозно издание и ще ви е супер полезна в контактите с медиите, много повече от мен.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 758
Преди три часа се опитах да публикувам следния отговор:

Ей, давайте да се стягаме - много сме несериозни!
Предлагам НЕДЕЛЯ 15-16 ч. ЗАТВОРЕНАТА ПЛОЩАДКА за да могат "залаганията" да започват.
Някой май питаше къде е това - между Летния театър и тенис-кортовете, под езерцето с водните колела. Отвсякъде е оградена с мрежа и се влиза през две или три врати. Има 2 пързалки, N люлки, катерушки и няколко пейки.

но интернета ми се скапа. Сега вече е доста късно за уговорки за тази неделя, но предложението ми остава за следващата.

Във Варна има достатъчно кърмачки - достатъчно е човек да се разходи из Морската и през 3 пейки се среща по една. Лошото е, че нямаме никаква организация. През последните три години, организиращите и изнасящи всичко на гърба си са едни и същи 7-8 лица. Останалите СМЕ пълнеж, и то несериозен - всички с добри намерения, но като се стигне до ходене по инстанции и пр. всеки има мноого важна друга работа (тук вече не говоря само за кърмаческите прояви).

# 23
  • Мнения: 3 595
Ние така или иначе като се наспи голямото сме навън ще бъда на площадката.
Пунчик изгубих ти номера клипни ми моля те утре да мога да ти звънна като изляза  Embarassed

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Привет от още една кърмачка, отскоро (но надявам се за дълго) живееща във Врана! Hug
Много ще се радвам да се присъединя към вашата сговорна дружина! Ще следя темата и се надявам да мога да се "донеса" с малката до Морската градина за реална среща. По принцип и на мен ми е най-удобно уикендите или следобед, та да можем да ползваме татенцето да ни вози.

# 25
  • Мнения: 104
Пунчик, 10х за обяснението за затворената площадка. Вече имам няколко идеи в частта, в която мисля, че мога да помогна, но като се видим живот и здраве ще говорим.  Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 632
Lillebi ще се радвам да се запознаем. Всяка помощ е добре дошла Simple Smile
Аз пък сега се прибирам, от тридневно отсъствие.  За тази неделя ли е била уговорката или за следващата?   

# 27
  • Мнения: 104
Сега вече е доста късно за уговорки за тази неделя, но предложението ми остава за следващата.


Аз разбрах, че засега предложението е за следващата неделя  Simple Smile, т.е. 28 юни

# 28
  • Варна
  • Мнения: 758
И има ли желаещи за утре?
Казвайте, да знам как да се организирам.
Или някой да предложи друг ден и час от седмицата.

# 29
  • Мнения: 663
Аз няма да съм в града. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт