На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 684
  • 852
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 550
ами...ако не ги мързи, нищо не им пречи да го добавят и да го пратят наново
в крайна сметка вие не правите чейндж на дати или хотели, та да чакате да ви потвърждават стая отново или нещо от сорта
ама по вероятно да ви накарат на рецепцията да си кажете  Simple Smile
с коя фирма пътувате?

# 76
  • Мнения: 142
Аква тур

# 77
  • Мнения: 2 550
жалко, ако беше с тез или емералд, можех да помогна...ама тези не ги познавам
обади се и питай, нищо не ти коства
успех

# 78
  • Мнения: 272
Егейско море е много по- студено. Края на септември водата е не повече от 22, 23 максимум. Въздухът е топъл, но зависи от конкретния залив може да духа по-силен вятър.
Да, в Бодрум е по-скъпо, комплексите не са така пищни. Но например Риксос си е все така луксозен като на другите места. Идеята е, че там имаш забавления и извън хотела и не е нужно да те затварят вътре. Не случайно Бодрум е пълен с англичани, французи и холандци. За да ти е хубаво в Бодрум трябва да обичаш Турция и хората й. Там са много по-културни и интелегентни в сравнение с Анталия, където ги събират от кол и въже из цяла Източна Турция. В Бодрум се събира хай-лайфа на страната, яхти, частни вили и т.н. Плащаш за атмосфера.

# 79
  • Мнения: 1 417
Привет и от мен!
От вчера се е загнездила в главата ми идеята да почивам в Турция за 1седм. ама само с детето..., на таткото такива почивки не му се нравят много, но ще видиме какво ще се произнесе - още не съм му `сервирала`идеята си.
Някоя друга ентусиазтка, като мен има ли? Wink
Мин. година малкия беше много доволен, бяхме точно в средата на август в Анталия и трябва да ви кажа, че не беше по-топло от бг, а пък и не се притеснявах от кисненето на малкия в басейна, че ще замръзне и ще се разболее.
Ще следя вашите отзиви, че хич не ми рови по офертите и там хотелите са станали толкова много  Rolling Eyes

# 80
  • Варна
  • Мнения: 428
mi6i: аз също обмислям да отида сама с детето, че моя мъж не е ентусиазиран много за Турция. Но ще видим...

# 81
  • Мнения: 142
жалко, ако беше с тез или емералд, можех да помогна...ама тези не ги познавам
обади се и питай, нищо не ти коства
успех

Ураааааааааааааааааа!!!!! Пуснали са ни като младоженци още тогава!!! (Нещо съвсем съм изкукала, ей! Това сватбите са много изтощаващи мероприятия!)

Благодарности на Вяра от Аква Тур! И на всички пътешественички тук, естествено!  newsm44 newsm44 newsm44 Ей, много съм щастлива!

# 82
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А може и мен да се ме налъгали с тази земетръсна зона, знам ли.
Като цяло турските екскурзоводи с български език са много зле.

# 83
  • София, България
  • Мнения: 5 597
жалко, ако беше с тез или емералд, можех да помогна...ама тези не ги познавам
обади се и питай, нищо не ти коства
успех

Ураааааааааааааааааа!!!!! Пуснали са ни като младоженци още тогава!!! (Нещо съвсем съм изкукала, ей! Това сватбите са много изтощаващи мероприятия!)

Благодарности на Вяра от Аква Тур! И на всички пътешественички тук, естествено!  newsm44 newsm44 newsm44 Ей, много съм щастлива!
Много се радвам за теб  Peace
Пожелавам ти прекрасен меден месец  Hug
вие последно къде резервирахте?

# 84
  • Мнения: 142
жалко, ако беше с тез или емералд, можех да помогна...ама тези не ги познавам
обади се и питай, нищо не ти коства
успех

Ураааааааааааааааааа!!!!! Пуснали са ни като младоженци още тогава!!! (Нещо съвсем съм изкукала, ей! Това сватбите са много изтощаващи мероприятия!)

Благодарности на Вяра от Аква Тур! И на всички пътешественички тук, естествено!  newsm44 newsm44 newsm44 Ей, много съм щастлива!
Много се радвам за теб  Peace
Пожелавам ти прекрасен меден месец  Hug
вие последно къде резервирахте?

Благодаря много!  bouquet

Най-последно - Simena Sun Club.

След като минахме през варианта Алантур, после Ботаник, после Делфин Делукс, после още няколко десетки хиляди, на които не им помня името и аз започнах редовно да се успивам за работа от среднощно стоене пред компютъра, взех съдбовното решение - оставих младоженеца да реши!

Той каза Симена - след което, като един типичен представител на задия рак, още две седмици се мятах като риба на сухо, можех да рецитирам по памет рейтингите на хотелите в holidaycheck и руските сайтове и се чудех дали пък да не вземем идем за по-лесно в Тунис или в Италия - си остана Симена. Не е с кой знае какъв рейтинг в holidaycheck и има руснаци, НО пък за такава гледка ще изтрая някак рускинчетата! Peace

# 85
  • Мнения: 138
Ето няколко снимки от Омер:

А на питането на Мона Лиза за храната......Аз лично не съм особено доволна. Най-вече пилешко, един -единствен път имаше риба и то сготвена като яхния,  всички ястия с кайма , въобще не бяха вкусни. За салатите....разбира се, пресни зеленчуци, където няма какво да се коментира, но другите , също не мога да кажа, че бяха хубави. Много малко имаше тиквички и патладжан / на който те са царе в приготвянето!/. Плодовете, които се сервираха бяха портокали, ябълки и зелени джанки, а няколко вечери и диня. Виж обаче....сладкаря очевидно им беше доста добър. Сладкишите бяха хубави, разнообразни и вкусни.
За пиенето се знае......алкохол турско производство, бира Ефес, безалкохолните, бяха продукти на Пепси.

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 14:55 от Liuliu

# 86
  • Мнения: X
Не се отварят снимките.

# 87
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Не се отварят снимките.
да, не се отворят  Cry


Liuliu   Hug
много ти благодаря за пояснението  Peace
наистина, преди беше по-хубаво  Tired

# 88
  • Мнения: 4 406
Здравейте,

колко дни преди заминаването Ви дадоха билетите, застраховка и т.н. документи за пътуването.
Трябваше днес да ми се обадят и да са готови, е разбира се не звъннаха и аз им се обадих - не били готови. Трябвало да станат 5 дни преди заминаването.
Хич май не ги е грижа

# 89
  • Мнения: X
Здравейте,

колко дни преди заминаването Ви дадоха билетите, застраховка и т.н. документи за пътуването.
Трябваше днес да ми се обадят и да са готови, е разбира се не звъннаха и аз им се обадих - не били готови. Трябвало да станат 5 дни преди заминаването.
Хич май не ги е грижа


И нашите бяха готови няколко дни преди да заминем.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт