На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 692
  • 852
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 346

[/quote]

..... след като пристигнахме в хотела към 8,30 попълнихме разни бланки и ни казаха - стаи - чак в 14 часа, оставяйте тука багажа.....дори и гривни не дадоха.....

[/quote]

Ние бяхме предупредени за късното настаняване още от тук и си бяхме сложили банските и др. неща най отгоре в багажа.Но виж,гривните ни сложиха веднага...и слава богу,де!А наистина,колкото и хавлии да мятаха още от вечерта или в ранни зори към 8.00,когато отивахме да си запазим шезлонгите,докато закусим наистина имаше винаги свободни!

# 151
  • Мнения: 399
Stela,опиши .моля те,градчето.Някои го оприличават с нашия Несебър newsm78 има ли нещо вярно?Хотелите как са разположени -в самото градче или извън него?Има ли клубове,ресторанчета и дискотеки или е тип семеен курорт?Ще е супер ако пуснеш и снимки!Предварително ти благодаря  bouquet
Хотела беше на няколко км от града. Така и не стигнахме до самият Сиде. Никой от агенцията не ни предложи каквито и да било екскурзии, но и не съжалявам  Laughing Синът ми се забавляваше чудесно киснейки във водата по цял ден  Laughing
Хотела беше приличен. Стаите се чистеха всеки ден, като всеки ден сменяха кърпите, а чаршафите през 2-3 дни. Ресторанта беше огромен и места имаше без проблем. Храната също беше доста вкусна и разнообразна. На плажа имаше дюнери, сандвичи и още доста неща за хапване. В градината имаше нещо, като ресторант пак, в който на обяд предлагаха пица, хамбургери и пиле тип KFC. Пак там след обяд предлагаха тостове, от тези вкусните огромни печени картофи и страхотни мекички. Оххх дойдох си с 2кг отгоре.  Cry
През деня имаше много забавления за дечицата - игри на мини голф и разни други забавления. Всеки ден имаше разни игри в басейна, аква аеробика, степ аеробика.
Всяка вечер имаше различни програми в амфитеатъра, но моят син предпочиташе да харчи пари на електронните игри и боулинга  Close
С две думи всичко беше ОК, само ако нямаше толкова много руснаци в хотела #2gunfire
Края на Септември мислим пак да отидем, но на друго място. Иска ми се да отидем в Белек.
Малко по-късно ще пусна и снимки Simple Smile

# 152
  • Мнения: 1 073
Stela,опиши .моля те,градчето.Някои го оприличават с нашия Несебър newsm78 има ли нещо вярно?Хотелите как са разположени -в самото градче или извън него?Има ли клубове,ресторанчета и дискотеки или е тип семеен курорт?Ще е супер ако пуснеш и снимки!Предварително ти благодаря  bouquet
Хотела беше на няколко км от града. Така и не стигнахме до самият Сиде. Никой от агенцията не ни предложи каквито и да било екскурзии, но и не съжалявам  Laughing ..................
С две думи всичко беше ОК, само ако нямаше толкова много руснаци в хотела #2gunfire
Градът Сиде е наистина много красив, говорим за стария град. Има втория по големина амфитеатър запазен в Турция. Усеща се античността и спокойствието...наистина наподобява Несебър, а и има много повече останки от Римско време. Заливът е красив и е с хубави заведения. За новия град , няма какво да кажа...с нищо особено не ме впечатли. Градът се намир от хотела на около 30 км. грубо. По близко до хотела е гр. Манвгад, на около 15-20км.

# 153
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
stela78откога те чакам миличка Joy, разказвай още и показвай.
И ние ще се печем на "руски" огън. Grinning
няколко снимчици ако може  bouquet

# 154
  • Мнения: 399
stela78откога те чакам миличка Joy, разказвай още и показвай.
И ние ще се печем на "руски" огън. Grinning
няколко снимчици ако може  bouquet
Заповядай Wink http://picasaweb.google.bg/s.ianakieva/Turkey2008/

# 155
  • Мнения: 399
stela78откога те чакам миличка Joy, разказвай още и показвай.
И ние ще се печем на "руски" огън. Grinning
няколко снимчици ако може  bouquet
Вие кога заминавате за там?

# 156
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Много , много ти благодаря.  bouquet
Чудесни снимки, супер сте.
Чак на 23.08. пътуваме, записахме се още април, с ранните записвания.

# 157
имали някой да лети на 12,07 за анталия с тез тур

# 158
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
stela78, само още един въпрос - как стои положението с кърпите, носихте ли си ги от тук? Там дават ли ако не носиш?

# 159
  • София
  • Мнения: 750
Обещах снимки от Kustur club
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256929

# 160
  • Мнения: 117
Привет, на всички
Аз (макар вече да съм позакъсняла  Blush ) също реших да почиваме в Турция. Не съм успяла да изчета всички теми тук, но продължавам усилено. Проблемът при нас е, че сме с по-скромен бюджет и се опитвам да намеря оферта около 1000лв. за 2-ма човека. 
Засега това, което ми се стори доста прилично е тази оферта за хотел Сесин (Sesin) в Мармарис http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/summer2008/hotel.html?hid=27 … 25&ohid=36055 Търсих и други оферти за него, но намерих на едно място и то агенция, която не бях чувала.
Тук открих само едно мнение от една дама, която е била там с ОнТравел миналата година и според нея всичко е било много добре.
В www.hollidaycheck.com намерих 2 мнения на немски туристи, които бяха добри, а те мисля оценяват сравнително стриктно ....но все пак  реших да питам дали има и други почивали там и какви са ви впечатленията от хотела.

Разбира се, ще се радвам и на други предложения .

Забравих да спомена, че търся оферти със самолет и за към края на септември

Благодаря предварително Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 11:32 от Светлуша

# 161
  • Мнения: 399
stela78, само още един въпрос - как стои положението с кърпите, носихте ли си ги от тук? Там дават ли ако не носиш?
Ние си носихме кърпи от БГ, тъй като и аз не знаех как стои въпроса с кърпите, но още при настаняването ти дават карти с/у които получаваш всеки ден чиста кърпа за плаж Simple Smile

# 162
  • Габрово
  • Мнения: 336
елфаHug , благодаря за препоръките! Извинявай, че така късно, ама вчера се върнах от морето. Ако ни понесе жегата, може би ще отидем на разходка из Сиде, въпреки че се съмнявам, че дъщеря ни ще може да се откъсне от пързалките в хотела  Grinning
Благодаря и на stela78 за споделените впечатления и снимки   bouquet
Колкото до руснаците, смятам да следвам съветите на alpha_beta и мона лиза  Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 00:00 от Nusha

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 358
Да се запиша и аз да следя темата,че ние мислим нещо за септември.... Понеже доста страници в двете теми сте изписали, и ми е трудно да намеря- чувала съм за хотели с аква паркове вътре. В смисъл,че мойте гамени са по-голями на 14 и на 8, и само с басейните няма да се разминат, и ще ме тормозят ooooh! А, ако има разните му пързалки и др.....ехе...

# 164
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Да се запиша и аз да следя темата,че ние мислим нещо за септември.... Понеже доста страници в двете теми сте изписали, и ми е трудно да намеря- чувала съм за хотели с аква паркове вътре. В смисъл,че мойте гамени са по-голями на 14 и на 8, и само с басейните няма да се разминат, и ще ме тормозят ooooh! А, ако има разните му пързалки и др.....ехе...
Ако искаш разгледай хотел Pine bay в Кушадасъ. Ние сме били там миналата година, в цената имаше вкл безплатно посещение всеки ден на Аква парк. Настина си заслужава, ако децата са по - големи.
stela78  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт