На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 662
  • 852
  •   1
Отговори
# 210
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ох,много моля тези,които са запознати да ми помогнат, след толкова търсене и ровене избрах два хотела.
Колебая се между "Miracle resort" Лара, и "Delphine Deluxe resort" Алания  Tired
Ще пътуваме с детето-6г. и ми се иска и плажа да е подходящ и пясъчен  newsm78

здрасти,
за пясъчен плаж и страхотен хотел по-добре се ориентирай към Delphin Palace - Antalia, Lara

http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/summer2008/hotel.html?hid=24 … 18&ohid=26745
 
от групата на Делфините е.
по рейтинг е 2ри в Анталия Лара от 155 хотела в областта.

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d616817-Reviews- … ranean_Coast.html

Колкото до Миракъла - напоследък чувам много лоши неща за храната и чистотата.

Тук можеш да видиш че е на 55 място от 155
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d507978-Reviews- … ranean_Coast.html

Аз лично за Делфина гарантирам. И пак е на 20 мин от летището.

# 211
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Блонди е била  в Кристал Адмирал Сюит Спа в Сиде(Анталия), запомних, защото са избрали този хотел, в който ще ходим и ние. Дано разкаже  и тя нещо.

# 212
  • Мнения: 487
Запис,че нещо все немога да открия темата! Simple Smile

# 213
  • София, България
  • Мнения: 5 597
ох мимилчката ми тема  Heart Eyes
добре че я върнаха  Peace

И така... има ли някай снимчици под ръка от Кристал Адмирал Сиде?

# 214
  • Мнения: 399
Аз бях пуснала малко по-назад.
Ето пак http://picasaweb.google.bg/s.ianakieva/Turkey2008

# 215
  • София, България
  • Мнения: 5 597

stela  Hug
вярно, че беше пуснала снимки  Mr. Green

Аз ги изгледах всичките при това на голям екран  Peace
Много сте сладки!
Ама толкова се бях заплеснала по снимките, че ми изкочи от главата,че са от Кристал Адмирал  ooooh!
Малкият страшно сладко се усмихва  Heart Eyes

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Да ви разкажа и аз за почивката ни в Гранд Ефе, намира се на около 36км от Кушадасъ. Хотелът не е помнозен, но обслужването и всичко което предлага е на много добро ниво. Пристигнахме рано сутринта и още от момента на пристигането ни бяхме гости на хотела с всички права, същото беше и с отпътуването ни което беше в 22ч. Освободихме стаите в 12 и си ползвахме всичко останало както до тогава. Хотела има 4 басейна от които два детски, единият с 2 пързалки и 2 големи с още две пързалки. Градина до басейните с големи дървета, там има и детски кът с пързалки и люлки. От градината се излиза  на плажа. Плажът е чакълест, самостоятелен за хотела, няма навалица и водата е кристална. Аниматорите от 10 до 23ч се стараят да те развличат. Храната е в изобилие. Пилешко, телешко и риба всеки ден на обяд и вечеря. Всякакви зеленчуци приготвени по различен начин. Диня, пъпеш, кайсии сливи, грейпфрут всеки ден по 2-3 пъти, а  десерти- сиропирани, пасти, желе, парфе.....и др., не искам да си спомням, че едва им устоявах.Храненето е три основни, две междинни и кейк и бисквити м/у 17-18ч. Бирата е Туборг,вино бяло и червено, местен алкохол, продукти на кока-кола, сокове, кафе-шварц и автомати на нескафе,чай на пакетчета и техен който приготвят на място, пр. мляко сутрин  студено и топло, през деня от кутии. Стаите са прилични с всичко което е необходимо, хладилник, климатик, телевизор, тераса с маса и столове, простр и баня с вана. Чистят всеки ден, не те притесняват, сменят хавлии..... обслужването е на ниво. Около басейна, Таверната и в лоби бара постоянно сноват и отсервират. Качвахме си кафе в стаята, защото сутрин ми е много трудно да отворя очи без кафе. Екскурзиите бяха стандартните: Ефес, турска баня, Памук Кале, шопинг, турска вечер в Кушадасъ, разходка с яхта и гмуркане. Много сме доволни и от сега вече планираме следващата година. Толкова евтина и спокойна почивка с добро обслужване едва ли може да се намери по нашето Черноморие.

# 217
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
мели, а с какво пътувахте до Кушадасъ?
С коя тур. агенция пътувахте и доволни ли сте от качеството на предлаганите услуги?
Колко ви струваше пакетът?

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Пътувахме с автобус на Он Травел. Пакета е 360лв на човек с ранни записвания. Качихме се от Хасково в 17ч и в 7  бяхме на хотела- 14ч. пътувахме и в двете посоки. Аз доста се двоумях дали с кола или автобус, но съм доволна, не го усетихме пътя. Имаше почивки на около 2ч 30мин., на ферибота бяхме навън по палубата. Имаше два телевизора в автобуса, пускаха филми, музика.Водача ни разказваше интересни факти за местата  през които минавахме Имаше си климатик. Не предлагат закуски или напитки, но ни спираха на такива места където може да си купиш ако не си носиш. В хотела ни посрещнаха на чист български език от посрещащата агенция мисля че беше тез тур Simple Smile 

# 219
  • Мнения: 399

stela  Hug
вярно, че беше пуснала снимки  Mr. Green

Аз ги изгледах всичките при това на голям екран  Peace
Много сте сладки!
Ама толкова се бях заплеснала по снимките, че ми изкочи от главата,че са от Кристал Адмирал  ooooh!
Малкият страшно сладко се усмихва  Heart Eyes
Мерси Мона Лиза  bouquet Искам да те питам за Делфин в Анталия - бях чела някъде, че имаш добри отзиви за него.
Кажи ми дали е подходящ за деца. Мислим там да отидем каря на Септември.

# 220
  • Мнения: 133
Нека ако някой има някаква информация за хотел Gloria Golf в Белек, Анталия сподели впечатленията си. Другия месец ще пътуваме за там и ме интересуват по специално услугите в спа центъра. Благодаря на всички и весело лято.

# 221
  • София, България
  • Мнения: 5 597

stela  Hug
вярно, че беше пуснала снимки  Mr. Green

Аз ги изгледах всичките при това на голям екран  Peace
Много сте сладки!
Ама толкова се бях заплеснала по снимките, че ми изкочи от главата,че са от Кристал Адмирал  ooooh!
Малкият страшно сладко се усмихва  Heart Eyes
Мерси Мона Лиза  bouquet Искам да те питам за Делфин в Анталия - бях чела някъде, че имаш добри отзиви за него.
Кажи ми дали е подходящ за деца. Мислим там да отидем каря на Септември.

stela  Hug
Делфинът в Анталия е страхотен за деца! Няма за сгрешите!
Има лунапарк и вечер пукат пуканки и правят захарен памук за децата. Много е готино!
Иначе редовните неща си ги има разбира се - детски клуб, мини диско, рисуват разни работи...
Само за детското меню нищо незнам, нямам още деца  Mr. Green

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d616817-Reviews- … ranean_Coast.html

ето линка, който бях дала в предишен пост  Peace
Надявам се да ви хареса  Mr. Green

# 222
  • Мнения: 1 417
Вчера се върнахме от Анталия, Белек - хотел Кая Селект.
Почивката с полета и лет. такси за четирима  ни излезе точно 1800 евро, но за тия пари може да се почива и на по-добро място.
Ние миналата год. бяхме в Кая Белек мисля, че беше съседния - предпочетохме го заради мини аква парка. Като цяло сме доволни от почивката, но тя ни струваше 1100 -1200 евро, т.е за тази цена беше екстра. Според много е важно да се споделя и цената, защото не може да очакваш за почивка от 300 лв. /без да обиждам някого/ чудеса, както и за ~ 1800 евро може да имаш доста по-големи очаквания. Сега заради детето май пак ще направиме една Турция, /после ние с тати ще си почиваме Wink/ако някой има впечатления от 5* с много зеленина и водни пързалки за около 1200 евро да казва, че хич не ми се рови из офертите.

# 223
  • Мнения: 1 006
Риксос Премиум в Белек-има цял аквапарк, детски клуб с малка водна пързалка, много интерестни неща за деца. Глория Голф е съседен комплекс на Риксос и е на съвсем малко по-ниско ниво, но пък има голямо голф игрище за любителите на този скучен според мен спорт  Simple Smile

# 224
  • Мнения: 2 575
Риксос Премиум в Белек-има цял аквапарк, детски клуб с малка водна пързалка, много интерестни неща за деца. Глория Голф е съседен комплекс на Риксос и е на съвсем малко по-ниско ниво, но пък има голямо голф игрище за любителите на този скучен според мен спорт  Simple Smile

Ако това е в отговор на въпроса на mi6i за водните пързалки - ОК, но все пак цената , която се търси е около 1200 Евро общо, а в Риксос извън сезона през Април беше толкова на човек - сега е около 4000 Евро за 3-ма с дете. Иначе няма спор - Аквапаркът е невероятен, а и всичко останало. Също подобни цени са и Глориите около него.

Общи условия

Активация на акаунт