На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 653
  • 852
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 315
Благодаря на Kyky и Scorpion за отговорите. Hug
А при пристигане закуска имаме ли ( принципно Тез тур пишат, че има и за мен не е много важно, но сме група приятели и валят въпроси различни Wink) или ако не ни настанят до 12 ч. нямаме. И има ли къде да си оставим нещата в хотела до настаняването или стоим и чакаме във фоайето до настаняването. Питам принципно ясно е, че в различните хотели политиката е различн.
  bouquet

# 376
  • Мнения: 1 243
Всички хотели имат стая за багажа.Ако в договорите ви пише , че имате закуска от първия ден-значи я имате, независимо дали са успели да ви настанят или не! Ние винаги сме имале късмет до сега и не сме чакали повече от 1 час за настаняване!Дано и при вас да е така.В най-лошия случай оставяте багажа за съхранение на рецепцията или в стаичката ,вземате душ в Спа центъра или на басейна отвън и хоп на шезлонгчето!Весела почивка!

# 377
  • Sofia
  • Мнения: 503
Благодаря на Kyky и Scorpion за отговорите. Hug
А при пристигане закуска имаме ли ( принципно Тез тур пишат, че има и за мен не е много важно, но сме група приятели и валят въпроси различни Wink) или ако не ни настанят до 12 ч. нямаме. И има ли къде да си оставим нещата в хотела до настаняването или стоим и чакаме във фоайето до настаняването. Питам принципно ясно е, че в различните хотели политиката е различн.
  bouquet

Има къде да си оставите багажа и може да отидете на басейна или на плажа или където си поискате Simple Smile.За закуската пак зависи от хотела, на нас ол инклузива ни почно в 12 на обяд, в други хотели - от самото пристигане.

# 378
  • Варна
  • Мнения: 315
Пак благодаря много tsve_te и Kyky_. Понеделник отиваме да резервираме и се очертава голяма компанийка.  grinning039  Nature Sunny

# 379
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ами хайде да се похваля и аz  Sunglasses
Днес реzервирахме след дъъъъъъъълго умуване, на 9.9. Ще летим zа 1 седмица, Ще бъдем в хотел Барут Лара Риzорт & Спа в Лара, реzервирахме един суит с отделна спалня  Sunglasses Ще пиШа после как сме иzкарали  Peace

това е може би най-хубавия хотел в който съм била  Peace
ще си изкарате прекрасно!
Някъде по-напред бях дала снимки от нова година, май в предишната тема.

# 380
  • Мнения: 2 922
Днес реzервирахме след дъъъъъъъълго умуване, на 9.9. Ще летим zа 1 седмица, Ще бъдем в хотел Барут Лара Риzорт & Спа

Много добре изглежда  Peace

Аз след още по-дълго умуване сведох избора до 3 хотела.
Дано не измисля нещо друго до понеделник  Crazy
- Amara Club Marina
- Kervansaray Lara
- Paloma Grida Village

# 381
  • Мнения: 7 605
Мона Лиzа, супер, Ще отида да търся снимките  Sunglasses

БейбиДолл, zа Палома Грида Вилъдж се 4удихме и ние, 4етох 4е много туристи се оплакват от Шума от дискотеката. Не zнам дали сте с деца, ако сте беz, вероятно няма да е проблем zа вас. А немските туристи се оплакваха, 4е 80% от гостите в хотела били руснаци  Wink

# 382
# 383
  • Мнения: 2 575

Кофти, но не се казва кой е хотела?
И все пак инциденти стават навсякъде по света, така че тази новина не казва много..............

# 384
  • Мнения: 2 922
БейбиДолл, zа Палома Грида Вилъдж се 4удихме и ние, 4етох 4е много туристи се оплакват от Шума от дискотеката. Не zнам дали сте с деца, ако сте беz, вероятно няма да е проблем zа вас. А немските туристи се оплакваха, 4е 80% от гостите в хотела били руснаци  Wink

Без децата ще сме  Peace

# 385
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Охо, Татяна, супер избор, браво Simple Smile
Весело изкарване (в това не се съмнявам) Hug

# 386
  • Мнения: 327
Здравеите,момичета!
След дълго чудене и търсене се спряхме на Cristal Admiral Resort-Side
моля за мнения докато е на промоция.
Мисля ,че някой беше ходил.
Търсих,но темата стана много голяма а и излиза само едно мнение.
Проверих в холанския форум там отзивите са доста добри,но знам ,че по точна информация ще получа от вас.
Благодаря ви и приятна почивка на всички  bouquet

# 387
  • Мнения: 3 695
Здравеите,момичета!
След дълго чудене и търсене се спряхме на Cristal Admiral Resort-Side
от нашта група имаше 8 човека отседнали в хотела и бяха доволни - чисто било  Peace

# 388
Здравейте! Hug Виждам че всички вече имате планове за лятото.Не видях обаче никои да споменава Кустур Клуб аз бях тма миналата година много сам доволна отворих тема но ме посаветваха да пиша тук.Незнайно защо специално за този хотел качиха цените и единствено средата на септември цените са по поносими сега обимислям дали да не отида там но пък се притеснявма да не би пък септември да е съвсем извън сезона и да не е толкова приянто колкото през другото време.А и някои ако е ходил по това време би ли споделил как е,дали всичко си работи както обикновено и така.БЛагодаря ви предварително.

# 389
  • Sofia
  • Мнения: 503
Здравейте! Hug Виждам че всички вече имате планове за лятото.Не видях обаче никои да споменава Кустур Клуб аз бях тма миналата година много сам доволна отворих тема но ме посаветваха да пиша тук.Незнайно защо специално за този хотел качиха цените и единствено средата на септември цените са по поносими сега обимислям дали да не отида там но пък се притеснявма да не би пък септември да е съвсем извън сезона и да не е толкова приянто колкото през другото време.А и някои ако е ходил по това време би ли споделил как е,дали всичко си работи както обикновено и така.БЛагодаря ви предварително.
Здравей, миналата година бях там(Кущур клуб) от 7-ми до 14-ти септември, времето беше супер.Дори горещо!Всичко работи Simple Smile, там сезона е до края на октомври.  Peace
Да питам пак Embarassed, някой да знае, колко време е полета София- Измир?

Общи условия

Активация на акаунт