На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 685
  • 852
  •   1
Отговори
# 450
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Това ще ми е първата почивка в Турция и нещо като меден месец Laughing. След много чудене и ровене из нета се спряхме на този хотел в Анталия Озкаймак Фалез. Четох назад темата, но не открих мнения. По- късно в нета намерих не толкова добри отзиви за него и сега съм притеснена.Някой да знае нещо?
http://www.ozkaymakotels.com/eng/falez_index.php

# 451
  • София
  • Мнения: 595
 Здравейте!
От Алфатур днес ми направиха оферта за два хотела в Алания  - Long Beach и Arancia. Ще бъда много благодарна, ако някой сподели отзиви. И на мен това ще ми бъде първата почивка в Турция и доста трудно се ориентирам мевду хилядите им хотели Simple Smile

# 452
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
И аз да се запиша.

# 453
  • Мнения: 3 695
Здравейте!
От Алфатур днес ми направиха оферта за два хотела в Алания  - Long Beach и Arancia. Ще бъда много благодарна, ако някой сподели отзиви. И на мен това ще ми бъде първата почивка в Турция и доста трудно се ориентирам мевду хилядите им хотели Simple Smile
не ходи в Arancia - по напред описах подробно за хотела - хотела е на ниво една звезда  Naughty

# 454
  • София
  • Мнения: 595
не ходи в Arancia - по напред описах подробно за хотела - хотела е на ниво една звезда  Naughty

Благодаря ти!

# 455
  • Ст.Загора
  • Мнения: 678
В Турция хотелите 3 звезди се равняват на нашите 1 звезда. Ако бъркам поправете ме  Mr. Green

# 456
  • Мнения: 1 243
За моя радост има такива , които си отговарят на категорията! LaughingНо принципно си права!

# 457
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не лежте на таз' кълка колко зведи са хотелите в Турция.
Има 5 звездни хотели, на които не бих дала и 1 звезда.

Надпирането чий хотел е по-по-най, не мисля, че е особено полезно. Grinning Нали идеята тук е да обменяме инфо, а не да се "надцакваме"  Wink

# 458
  • Мнения: 11 747
В Турция хотелите 3 звезди се равняват на нашите 1 звезда. Ако бъркам поправете ме  Mr. Green

Бъркаш! В България има 4* хотели, които и 1* не би трябвало да имат! Това не е критерий.
Не съм съгласна, че в Турция хотелите не отговарят на звездите си или, че в България отговарят на звездите си. По-скоро никъде по света не можеш да съдиш за един хотел само от звездите му!

# 459
  • София
  • Мнения: 572
И аз се доредих до почивка  Grinning ! На 20.09 заминаваме за Алания с "милото"  Wink ! Само двамата ще сме си, без дете. От като се е родила най-много да сме забегвали за 2 дни и това ще ни е първата почивка соло без нея. Избрахме си Club Hotel Kosdere. Нямам търпение  smile3508 . Дано всичко да е наред  Praynig !!!

# 460
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Привет! Ние се завърнахме! Laughing Искам да споделя за нашето пътуване, че беше с неудобните полети в 5:00 и в 1:00 ч. Да кажа, че все пак не се оказаха толкова неудобни - в хотела пристигнахме в 8ч сутринта и ни настаниха веднага / имаше такава възможност/. В деня на пътуването си доплатихме да останем до края, но и да не бяхме си платили само трябваше да освободим стаите, а можехме да позлзваме всичко  останало в хотела.
Иначе за хотела........ отзивите за него хич не бяха добри в интернет /направо си бяха ужасни/, но така се стекоха обстоятелствата, че не можахме да го сменим. Аз обаче съм доволна, защото едно от най-важните ни изисквания беше изпълнено - имаше идеални условия за децата - детски ресторант, детски басейн, дестки клуб с аниматори и децата се забавляваха много и наистина успяхме да си починем всички. Приятна почивка на всички, които още им предстои!

# 461
  • Мнения: 14 490
анет, кой беше хотела, да не ровя назад и да търся  bouquet

# 462
  • Варна
  • Мнения: 1 131
анет, кой беше хотела, да не ровя назад и да търся  bouquet
Ето този
http://www.teztour.bg/hotel.php?id=54
Водят го 5 звезди, но много не отговаря. По-скоро храната - почти нямаше морска храна - май само риба, фреш имаше с/у заплащане, а сладолед само слетобяд. Иначе комплекса е огромен, стаите също са много големи, чисто е горе-долу, има по цял ден анимация и игри както за възрастни, така и за децата. Бара на плажа вечер става дискотека, има 2 детски басейна по 40 см, 2 ролби - едната с 3, а другата с 4 пързалки, не е имало никога проблем с шезлонгите и чадърите - има на всякъде и за всички. В хотела има и СПА център. Абе с една дума - надмина очакванията ми - може би защото тръгнах от тук с големи резерви, но съм доволна. Пак казвам, че за мен най-важно беше децата да се чустват добре и да са щастливи.
Ето и малко снимки
http://gargova.multiply.com/photos/album/8/Kemer_-_Antaliya_-Summer_08#

# 463
  • Мнения: 927
Страхотни снимки, Анет  Hug Благодаря, че сподели  Grinning
Благодаря ви , момичета за коментарите относно разликата в цените, които се предлагат тук и в З. Европа   Grinning
Лека почивка на всички, на които им предстои да пътуват  Hug

# 464
  • Мнения: 504
Здравейте, момичета!
От известно време насам следя форума с интерес и искам да благодаря на всички, които споделят мнения и впечатления.
Тази година и ние решихме да ходим в Турция на море  Simple Smile
Избрахме Мармарис, хотел Green Nature. Ще пътуваме с Александър тур.
Ако някой има впечатления от хотела или агенцията, ще се радвам да ги чуя. Ако ли не - обещавам да споделя след като се върнем  Simple Smile
Вече чакаме с нетърпение 19.09 - тогава тръгваме от София. Laughing
Хубава и успешна седмица на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт