На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 699
  • 852
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 243
Оффф, на мен ми се изчака чакането Sad.До 4 октомври ще перкулясам. Повече никога няма да се резервирам почивката от толкова рано! Rolling Eyes

# 466
  • Мнения: 327
Момичета спешно ми трябва инфо за Ephesia holiday beach club-Кушадасъ

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Момичета спешно ми трябва инфо за Ephesia holiday beach club-Кушадасъ


Ние живот и здраве  Praynig на 29.08 заминаваме за там. Само хубави отзиви имам,  дано всичко да е ОК.

Ето сайтчето на хотела, ако не си го гледала вече  Wink  http://www.ephesiahotel.com/en/index.php

# 468
  • Мнения: 327
Nadia прочетох доста мнения за хотела наистина са добри,
но ще е добре някой който е бил тази година да сподели как е!
Казват ,че е правен ремонт на комплекса,
ни заминаваме от 19.08 със собствен транспорт,жалко ,че няма да се засечем,но като се върна веднага ще пишадано успееш да прочетеш.

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Ще ти бъда благодарна. Трябва да успея да прочета, надявам се. Моя приятелка е била там преди началото на сезона и  наистина са правили доста голям ремонт. Доколкото разбрах са строени и нови къщички, слагана е водна пързалка и други ек стри. Имало 4 басейна, единия с минерална вода, другия със солена, един детски и един с `обикновена`. Мениджърите били готови за доста силен сезон. Надявам се че ще изкараме добре.
Весело прекарване и ще чакам отзиви, като се върнете!  Hug

# 470
  • Мнения: 494
Здравейте. И аз се нареждам сред отпускарките тук. Ние сме си резервирели места за Мармарис от 26. 09. и ще сме  в хотел Пинета Парк Делукс. Някой ако е ходил ,нека да сподели?

http://www.pinetapark.com/main.html

# 471
  • Мнения: X
Здравейте. И аз се нареждам сред отпускарките тук. Ние сме си резервирели места за Мармарис от 26. 09. и ще сме  в хотел Пинета Парк Делукс. Някой ако е ходил ,нека да сподели?

http://www.pinetapark.com/main.html

Това беше първоначалния ни избор за почивката тази година. Но след негативните мнения, които четохме за този хотел по чуждите форуми се отказахме и отседнахме в отсрещния хотел Grand Pasa.
След това в трансфера до самолета, едно семейство почиващо в Пинета парк делукс, доста се оплакаха от хотела- липса на шезлонги, чадъри и тн. общо взето бяха разочаровани. Просто да имате едно на ум, въпреки, че предполагам ще си изкарате хубаво.  Ето една снимка на Пинета, която направихме от нашия хотел.

# 472
  • Мнения: 796
Момичета,имам питане,относно лекарствата,които ще нося.Знам че  не може да са в ръчния багаж,а има ли значение дали са неразпечатани,трябва ли всяко едно да има листовка ,ще има ли проблем ако нося и банка серум глюкозе?Споделете моля ви подробности,че да съм подготвена  bouquet

# 473
  • Мнения: 14 490
някой от вече ходилите в анталия ще сподели ли инфо за аквапарковете - виждам, че има три различни, кой е най-добър?

# 474
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Оффф, на мен ми се изчака чакането Sad.До 4 октомври ще перкулясам. Повече никога няма да се резервирам почивката от толкова рано! Rolling Eyes
Ти си добре, ние сме се записали от месец април за месец август. Crazy

# 475
  • Мнения: 1 243
bubica  HugТова чакане може да ни съсипе Mr. Greenвие сте на финалната права.Кога точно заминавате?

# 476
  • София
  • Мнения: 650
Ние се върнахме онзи ден от Мармарис - бяхме в хотел Арт Мари - всичко беше много хубаво. Е, хотела в никакъв случай не е 4 звезди- но беше съвсем приличен, яденето също беше хубаво, обслужването  малко им куцаше, но не фатално.
Като цяло съм много доволна (но беше много горещо, добре, че климатика работеше безотказно)

# 477
  • Мнения: 278
Маменца,как се чувстват децата по време на пътуването?Има ли и там от летните вируси-с повръщане и акане?

# 478
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Маменца,как се чувстват децата по време на пътуването?Има ли и там от летните вируси-с повръщане и акане?
Моите бяха екстра, хем и двамата / единия на 2, другия почни на 7/ бяха сополиви като тръгнахме , но там бяха непрекъснато във водата и това като че ли им помогна бързо бързо да изкарат сополите.  Течаха имо носовете непрекъснато и като се прибирахме и помен нямаше от хремата!

# 479
  • Мнения: 3 050
Момичета,имам питане,относно лекарствата,които ще нося.Знам че  не може да са в ръчния багаж,а има ли значение дали са неразпечатани,трябва ли всяко едно да има листовка ,ще има ли проблем ако нося и банка серум глюкозе?Споделете моля ви подробности,че да съм подготвена  bouquet
И аз се интересувам...

Общи условия

Активация на акаунт