На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 673
  • 852
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 107
За Гранд-Ефе все ми е било и на мен странно какво толкова намират хората в него,че ходят и за втори и трети път.Аз лично не съм почивала там,но като бяхме преди две години в Егерия бийч-Кушадасъ,на отиване и връщане минахме през този хотел и имахме възможност да го разгледаме.Явно е въпрос на вкус-на мен лично хич ама хич не ми хареса.Подтискащ даже ми се видя,може би ако не си видял други,този би ти харесал!

# 631
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В Кушадасъ сме спали в Батихан и останахме много доволни

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 620
В Кушадасъ сме били няколко пъти в Куштур Клуб много спокоино място Peace

# 633
  • Мнения: 1 006
в петък се завърнахме от Top Kapi Palace-много много сме доволни!

# 634
  • София, България
  • Мнения: 5 597
в петък се завърнахме от Top Kapi Palace-много много сме доволни!
е дай по-подробно де  Laughing

Интересува ме какво е настоящото положение, защото последните години критиките бяха унищожителни.

# 635
  • Мнения: 1 006
Храната определено беше на ниво, била съм и в Риксос и храната е на това ниво. Много е чисто, всяка нощ сменят дюшеците на шезлонгите с изпрани;много безплатни услуги в цената-водни ски, които бяха супер преживяване; банан, сърф, катамаран;Всеки ден имаше водна аеробика-много готино, имаше много добри аниматир и ако искаш цял ден могат да те забаляват. В морето имаше гумени замъци, лодки и т.н., които можеш да използавш безплатно. Амфитеатъра също беше на ниво, всяка вечер имаше дискотека и отделно караоке.24 часа има храна включена в цената.Аквапарк и много други забавления за деца. Хамаци на плажа с дюшеци. Много сме доволни  Laughing

# 636
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Храната определено беше на ниво, била съм и в Риксос и храната е на това ниво. Много е чисто, всяка нощ сменят дюшеците на шезлонгите с изпрани;много безплатни услуги в цената-водни ски, които бяха супер преживяване; банан, сърф, катамаран;Всеки ден имаше водна аеробика-много готино, имаше много добри аниматир и ако искаш цял ден могат да те забаляват. В морето имаше гумени замъци, лодки и т.н., които можеш да използавш безплатно. Амфитеатъра също беше на ниво, всяка вечер имаше дискотека и отделно караоке.24 часа има храна включена в цената.Аквапарк и много други забавления за деца. Хамаци на плажа с дюшеци. Много сме доволни  Laughing
благодаря ти много за инфото  Hug

# 637
  • Мнения: 1 544
Здравейте, ние също се завърнахме от Кушадасъ преди няколко часа и направо ми се реве  Sad беше СТРАХОТНО
Бяхме в Егерия, много от хората се оплакваха ,но аз за втори път съм там в този хотел и нямам база за сравнение така ,че пак си останах много доволна и всичките им оплаквания ми се струваха глупави ,но всеки си има гледна точка и изисквания. За мен най важното беше да има собствен пясъчен плаж и да е удобно за деца ,а това определено беше така. Храната ни хареса, чистеха между 2-4 точно когато децата спят ,но след като ги помолихме идваха сутрин и това вече не беше проблем. Чаршафите не ги сменяха всеки ден ,но това не ме притеснява защото аз и в нас не ги сменям непрекъснато  Mr. Green та сме свикнали по няколко дни да спиме на едни и същи .
Пътувахме с автобус и нямахме никъкви проблеми, децата се държаха много добре спаха си ,намериха си компания и си окопираха 4 седалки и с часове се занимаваха там.
определено другата година пак сме в Турция ,идеално е за деца. Може би хотела ще смениме малко за разнообразие  Grinning
На всички които им предстои почивка пожелавам приятно изкарване.

# 638
  • Мнения: 1 183
silvyy за дрехите-си приготви летни.Вземи си една връхна дреха-сако, пуловер или анорак и едни дълги дънки.Всичко останало според мен трябва да е лятно.Миналата година се бях запасила с панталони, анцунзи.... ,а всъщност използвах само едно тънко пуловерче да се наметна като се разхождахме късно вечер.Вярно, че в Анталия е малко по-топло , но и в Мармарис ,октомври, лятото продължава Mr. Green

Благодаря ти за отговора   bouquet
Аз сега особено като промени времето ми е съвсем притеснено какво ще бъде там. Даже днес гледах прогнозата за времето за следващите десет дни, температурата между Варна и Алания беше с разлика повече от 10 градуса.

# 639
ХОРА НЕ СЕ ПРЕЦАКВАЙТЕ ДА ХОДИТЕ В ХОТЕЛ СЕСИН В МАРМАРИС!!!!
ХОТЕЛА УЖ Е ЧЕТИРИ ЗВЕЗДИ, НО АЗ НЕ БИХ МУ ДАЛ И ДВЕ ВЧЕРА СЕ ВЪРНАХ ОТ ТАМ И ИМАХ НЕПРИЯТНОТО "УДОВОЛСТВИЕ" ДА БЪДА НАСТАНЕН В ТОЗИ "****" ХОТЕЛ КОИТО ДОРИ НЯМА И ПЛАЖНА ИВИЦА, НАПИТКИТЕ - БИРА, ВОДКА, ДЖИН, БЕЗАЛКОХОЛНИ СА МНОГО РАЗРЕДЕНИ И ПО ВКУС ПРИЛИЧАТ НА ВОДА, НО ВОДАТА Е ДОСТА ПО ПРИЯТНА ЗА ПИЕНЕ. ЗА ПЕРСОНАЛА КАКВО ДА ГОВОРИМЕ БАРМАНА ПО ЦЯЛ ДЕН ОБИКАЛЯ И ВДИГА НАПИТКИТЕ НА ХОРАТА НОИТО ЕДВА ЛИ СА ОТПИЛИ И ПО ЕДИН ПЪТ, А ПЪК ВЕЧЕР ХОРАТА ЗА ВЕЧЕРЯ БИВАТ УВЕДОМЯВАНИ, ЧЕ Е ВРЕМЕ ЗА ВЕЧЕРЯ СЪС СЪДИЙСКА СВИРКА КАТО НА КАУБОЯ. АКО ВСЕ ПАК НЯКОЙ ИСКА ДА ХОДИ В МАРМАРИС БИХ МУ ПРЕПОРЪЧАЛ ХОТЕЛ ЕМРЕ ИЛИ ЕМРЕ БИЙЧ КОИТО Е *** АЗ СЪМ БИЛ В НЕГО ТОЙ Е ПО ЕВТИН И МНОГО ПО ДОБЪР ОТ ХОТЕЛ СЕСИН. bowuu

# 640
  • Мнения: 327
Здравейте,съфорумки
завиждам благородно на тез от вас който им предстой да почиват.
Нашата почивка свърши Cryбяхме в Ephesia holiday beach club-Кушадасъ препоръчвам ви ги останах ме много доволни
а сега зимата ще ни топлят спомените,ако за нова год. не отскочим до някъде.
Приятна почивка на всички който им предстой!!!

# 641
  • Мнения: 189
Здравейте,съфорумки
завиждам благородно на тез от вас който им предстой да почиват.
Нашата почивка свърши Cryбяхме в Ephesia holiday beach club-Кушадасъ препоръчвам ви ги останах ме много доволни
а сега зимата ще ни топлят спомените,ако за нова год. не отскочим до някъде.
Приятна почивка на всички който им предстой!!!

Ейми,

ние заминаваме сега в петък за същия хотел,кажи нещо повече за времето.Аз вече толкова се панирах,че нямам думи,с тези дъждове и студ.А дано там ни посрещне едно усмихнато слънце!
Ако ми кажеш и кой са най хубавите стаи и каде са,цена няма да имаш!

  bouquet

# 642
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ние заминаваме рано сутринта. В 4ч ни е полета. Времето ще е хубаво - много слънце към 30 градуса  Grinning

# 643
  • София
  • Мнения: 1 155
момичета, как може да се притеснявате за времето в Турция! Из нета има толкова сайтове за прогнози, нали не четете само бг-мамма?
ето за времето в Кушадасъ:
http://www.wunderground.com/global/stations/17232.html
ето и за Анталия:
http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?quer … ;wuSelect=WEATHERhttps://

# 644
  • Мнения: 189
момичета, как може да се притеснявате за времето в Турция! Из нета има толкова сайтове за прогнози, нали не четете само бг-мамма?
ето за времето в Кушадасъ:
http://www.wunderground.com/global/stations/17232.html
ето и за Анталия:
http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?quer … ;wuSelect=WEATHERhttps://


Разбира се че не четем само бг-мама,но ако провериш времето за след 19.09,ще видиш че е само дъжд,затова става на въпрос!А ние заминаваме както съм написала на 19,а това означава че на 20 ще сме там.
Аз лично съм проверила над 7 сайта с прогнози, и за мое най-голямо съжаление е навсякъде почити еднаква прогнозата,ДЪЖД1

Общи условия

Активация на акаунт