На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 666
  • 852
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 922
Не съм писала тук да споделя за нервероятната почивка, която изкарахме в Amara Club Marine  Flutter
Страхотно място, чудесни условия, перфектно обслужване. Храната - изключително добра. Наред с всичко останало, имаше специален диетичен щанд, както и прясно приготвена храна за бебета и малки деца.
Няма да пропусна да похваля и анимацията.
Изключително доволна съм, нямам нито една забележка и определено ще бъдем там отново.
Малко снимки
Съжалявам за качеството, но съм ги правила с мобилния си телефон, тъй като си забравихме фотоапарата  ooooh!
 

# 796
  • Мнения: 3 695
baby_doll , много хубави снимки и мястото изглежда страхотно  Peace

# 797
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Не съм писала тук да споделя за нервероятната почивка, която изкарахме в Amara Club Marine  Flutter
Страхотно място, чудесни условия, перфектно обслужване. Храната - изключително добра. Наред с всичко останало, имаше специален диетичен щанд, както и прясно приготвена храна за бебета и малки деца.
Няма да пропусна да похваля и анимацията.
Изключително доволна съм, нямам нито една забележка и определено ще бъдем там отново.
Малко снимки
Съжалявам за качеството, но съм ги правила с мобилния си телефон, тъй като си забравихме фотоапарата  ooooh!
 

Местенцето наистина изглежда страхотно  Peace
Много ме впечатли зеленината  Heart Eyes Вие с коя агенция пътувахте?

А и още нещо - какъв е този телефон бе жена  Blush снимките са с чудесно качество, нямаше да разбера ако не беше казала  Peace

# 798
  • София
  • Мнения: 4 294
Мона Лиза ме изпревари, как така с телефон, та тези снимки са перфектни, поне за мен  Laughing
Като гледам и аз се сещам за нашето моренце, от сега си говорим с мъжо за догодина - пак на Турция ще да ходим  Mr. Green

# 799
  • Мнения: 2 922
Наистина е много красиво  Peace
мона лиза, пътувахме с Алфатур.
А телефонът е сони-ериксон с непретенциозна 2МР камера, но се получиха нелоши снимки.
Следващият път, по-хубави  Laughing 

# 800
  • Мнения: 1 440
Ние вчера пристигнахме в Кемер, хотел Комфорт Флора бийч. Хотелът се състои от малки къщички на 3 етажа и е заобиколен от иглолистна растителност...разбира се зъберите на планината са фона отзад Joy Сутринта беше разкошно топло, т и сега е, но....вали вече 6 часа и май и утре ще е така Sad Нищо, за сметка  на това смятаме да посетим 2 от търг.центрове в Анталия утре и времето ще е предразполагащо. Снимки ще кача като се приберем. Наистина е много обаятелно и спокойно...красота Simple Smile

# 801
  • Мнения: 494
Привет и от мен !Ето че и ние се завърнахме от Мармарис. Страхотно място ,очарована съм и ако имам възможност ,пак бих отишла там .Хотела също беше на ниво ,е имаше и какво още да се желае, но в крайна сметка не бяхме там за да си стоим в стаите. Толкова много зеленина не бях виждала от доста време. Тук по нашите курорти това вече липсва .А там цветя палми ...красота ,нямам думи !

# 802
  • Мнения: X
baby doll ,поразена съм!!Вие в РАЯ ли сте били??Нямам думи.А какви са цените,че нещо не мога да намеря инфо?Ние бяхме тази година в"Делфин-Марина" Варна,но не ни хареса. За немски пенсионери става.Та сме решили другата година да хванем към Турция,а това което видях от снимките на baby doll съм очарована.Чакам малко инфо да ми даде Grinning

# 803
  • Мнения: 1 243
baby doll Peace  Невероятни снимки Peace

# 804
  • Мнения: 676
Ние бяхме в Симена Сън Клуб-Кемер, много красив парк точно както си е описан в сайта на хотела, но в никакъв случай не си отговаряше на звездите 5, според мен 3+, иначе си изкарахме много добре - храната беше хубава,имаше голям детски кът и открит и закрит, както вече казах изключително красив парк за разходка, хванахме страхотно време - всеки ден ставаше за плаж - ами май това е от мен.

# 805
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И ние се завърнахме от ваканцията......за хотела мого да кажа само добри неща,отговаряше на звездите по чистота,храна и обслужване.Нямам никакви оплаквания от тези неща.Само куцаше откъм зеленина,за която мисля,че е твърде малко,но все пак хотела е на 1 год.и предполагам това е причината.Забавленията също не са кой знае какво,като правя съпоставка с хотела от миналата година......там имаше всяка сутрин водна гимнастика,после пилатес,следобяд аеробика или различни по народност танци на които се учиш.....тук нямаше такива неща,и общо взето само на фитнес ходихме и на екскурзии Heart EyesЛипсваше ми това,понеже е свързано с доста емоции,без които не мога да живея Mr. Green
Та така,хубаво беше,но си мисля,че на всеки такъв затворен комплекс не може всичко да е на 6.Този пък миналогодишния ,храната не беше така добра както сега,но пък имаше повече забавления и емоции,този пък храната.......думи нямам,превъзходна и класна,но пък забавления.... Sick
Еми това е от мен,догодина пак в Турция,и пак в Белек Heart Eyes
Да кажа,че стана  на въпрос с представителката на Астрал,за друг хотел в Белек,питахме я той по добър ли е от нашия/да си направим сметка за другото лято ,да отседнем там/,и нейния отговор беше,че в Белек лош хотел няма PeaceТака,че догодина пак сме там Party

# 806
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Danidji,
доколкото разбирам в Белек някой определен хотел ви е хванал окото  Mr. Green
Можеш ли да споделиш точно за кой става въпрос и как изглеждаше?  Flutter

# 807
  • Мнения: 1 243
pina в Мармарис не ми хареса това , че хотелите са буквално залепени един за друг.Няма пространство,нямат собствена територитория или ако я имат тя е изпълнена от басейн и външни барове,докато в Кемер всички хотелчета, които видях са освен с външен/и басейни и с прекрасни градини с цветя и палми.Ние в Анталия бяме в самото градче Кемер и не се чувтахме като затворници в някой комплекс.По тези критерии си избрахме и хотелчето в Мармарис, но там нещата много ми напомнят на тук-всеки  милиметър свободна земя земя е застроен, а и в Кемер всички сгради-хотели,барове,заведение, магазини са по-нови,по-приветливи.Плажната ивица, макар и с камъчета беше по-широка и водата беше по-чиста и топла.В мармарис пясък е кал и това създава впечатлението, че водата в морето е мръсна.
Сега се сещам и че чистотата по улиците е под всякаква критика.В Кемер един фас не видях на земята, улиците се миеха постоянно, а витрините на магазините всяка нощ сле 1 часа.А в Мармарис навсякъде се търкаляха празни шишета и угарки.Плажът беше доста зле поддържан.Това видях,това споделям.На човек веднъж нещо като му хване окото и няма как да ми хареса повече нищо друго.Ако първо бях почивала в Мармарис и после в Анталия-щях да имам възможност да степенувам възходящо  LaughingА сега съм леко разочарована.Но не съжелявм-трябваше и нещо друго да видим.
И за да не звуча много критично, все пак мога да посоча и плюсовете на Мармарис:
Близка дестинация-сравнително по-евтина почивка в сравнение с Анталия;
Възможност за много екскурзии, на по-ниски цени;
Цените в заведенията и магазините са по-приемливи,отколкото в Кемер;
Преобладаващи туристи-англичани
-осноен плюс!
Някой ходил ли е във Фетие?От няколко места вече чувам прекрасни отзиви за там.Било доста симпатично курортче.

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 16:21 от tsve_te

# 808
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Мона Лиза ,ние специално попитахме за Риксос,не сме го виждали,той беше след нашия хотел,просто хората с които пътувахме на екскурзиите бяха отседнали там и много им е харесал хотела.Затова и попитахме представителката......но по принцип и Риксос бе по скъп от нашия с около 250 лв. на човек,така,че предполага и повече лукс.
Искам да кажа и за новия хотел Адам и Ева......той беше до нашия.
Решихме с мъжа ми да откочим да го разгледаме отвътре,понеже ни го предлагаха.Въпреки,че имаше охрана на плажа,ние се направихме на разсеяни и много влюбени и така се промъкнахме Mr. GreenИначе не пускат в никакъв случай,само ако си платиш вход и искаш примерно да ходиш на нощен бар или дискотека Peace
Та така,влизаме с мъжа ми и първото което видях, е 1 мацка пияна ли,дрогирана ли ,лежи на кожените бели легла около басейна,главата и виси от леглото/сега се извинявам/но всичко около нея в повърня, #Crazy,сложили и едно глинено гърне пред устата ooooh!Ужасна гледка ви казвам.....Влизаме във фоайето и ..... Sickвсичко бяло,ама бяло и с огледала навсякъде.Няма стени ,а огледални подове,тавани,и бял под и то лъскав.Прозрачни столове и стъкло....Аз харесвам огледала,но повярвайте ми почувствах се отвратително.Направо загубих ориентация,не знаех накъде е ляво,дясно....абе кошмар.Хотела е пълен само с млади хора,разбирайте до 26-27 год.поне това видях,може и да е имало и по възрастни,но определено това е контингента.....и странно защо всички ми изглеждаха много страннни.Незнам дали това момиче което видях първо ми повлия така,но бях адски щастлива,че  не сме в този хотел.А да си кажа,че и бях малко сърдита на съпруга ми,че не избрахме този хотел,щото си представях бяло,огледала,простор, а в действителност никак ,ама никак не ми хареса,многа странно чувство имах докато се разхождахме....едно тревожно,гадно,не знам що така ,а и не мога да обясня какво изпитвах....объркване някакво .Музиката само хаос,което затвърждава мнението ми ,че е само за младежи,което пък ме радва,че и те има къде да отидат и да им е кеф.Tired
И понеже нашата стая гледаше точно към този хотел,направи ми впечатление,че нито една стая не светеше с нормална светлина.Всичко е неон,червено зелено,бяло-розово,като може и само един цвят да свети,може и да се редуват като всеки цвят се задържаше за по 2-3 секунди е се сменя със следващия.
Аби луд хотел ви казвам.Написах така подробно,да се знае какво представлява,че ние без малко да се подлъжем.....аз бих изтрещяла от такава обстановка.Стаите  също са изцяло в огледални стени и с плазми.Иначе агенциите го предлагат едва ли не като най-луксозния,аз и затова исках да сме там,но сега съм много доволна,че послушах мъжа ми.
И да кажа,да не си мислите,че съм някоя бабичка и да говоря така, Mr. Green,просто наистина е за хора под 30 год. Crazy

# 809
  • Мнения: 1 243
И  аз се почувствах леко замаяна и объркана от разказа ти #CrazyЗвучи ми като някоя тайна сграда на богати и отчаяни откачалки.Много лукс и шантава обстановка.Фантастика с елементи на драма.егати лудия хотел.Отивам да се поровя в нета, че ми стана любопитно

Общи условия

Активация на акаунт