Вашите смели комбинации

  • 18 158
  • 131
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 024
момичета можете ли да ми помогнете с малко информация как се връзват онези шалове на главата, който отзад стоят като че е направен кок, но не високо на главата, а зад тила. под шала не се вижда коса, защото цялата е прибрана. сещате се, носят ги много хора, (виждала съм дженифър лопес стакъв например), но предимно негърките ги носят. не можах да намеря обаче снимки в нета, за да ви покажа нагледно, макар че доста търсих, но съм сигурна че ще ме разберете за какво говоря. интересно ми е също трябва ли да е триъгълен или квадратен шала?! надявам се да ми помогнете  Hug

Формата на шала няма значение, но трябва да е достатъчно голям. Аз връзвам косата си ниско на тила, след това шала като кърпа през челото и връзвам възел под опашката, после краищата омотавам около опашката и прибирам отдолу. Важен е първият възел, за да стане стегнато. Пробвала съм с директно омотаване, но не се получава. Ако мога ще пусна снимки, но утре.

# 61
  • Мнения: 31 181
Поздравления за хубавата тема! Peace
Аз съм за експериментирането и различността в облеклото,но не и за безразборното смесване на стилове и елементи,което граничи вече със смешното и абсурдното.Много обичам ретрото(стил 50-те) и често вмъквам нещо такова.Смесвам всякакви цветове и обичам ярките,защото ми създават много настроение.Колкото до най-смелите ми комбинации..за този тоалет са ми казвали,че е такъв,въпреки,че аз лично не го намирам за чак толкова: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202574&photo=2
Къси кожени ръкавици с елегантна рокля ми е любима комбинация(а и не само с рокли по принцип)Шапки с широка периферия обичам много и не се притеснявам да ги нося.Харесвам и дрехи на дупки и на пластове също.Най-смелото може би е било супер оскъдно облекло,което съм носила преди години и въобще не ми е пукало.Сега си се чудя на ъкъла как съм могла без никакво притеснние да се разхождам в такъв вид. WinkВ настоящия момент съм доволна,обличам се точно по начина по който искам.Макар,че се случва от време на време да правя глупави и необмислени покупки.За цените-не ми е проблем да комбинирам скъпо с евтино.Чантата и обувките обикновено са ми различни,но като цяло гледам да си пасват или да има един цвят,който да присъства и в двете.Дрехите на Енита например са доста разчупени и оригинални,макар,че някои от идеите им понякога ми идват малко в повече.Но ето тези бих носила с удоволствие:
1
2
3
4
5
6
7
Ау, Ла Перла страхотно си го написала. Мисля като теб. Да не си Водолей? Heart EyesСнимките ти са перфектни.Имам същата прическа като модела на Енита, само че руса и също бих носила тези дрехи. Hug

# 62
  • Мнения: 1 289
На всякакви комбинации съм навита (макар че рядко съм много "смела"), стига е нещо стилно, а не кич или просто нещата да не си отиват по между си.

# 63
  • Мнения: 735
Kalitea мерси мила  Hug и аз си го представях горе долу така, само че директно с намотаване като на кокче. ако се върже ще се получи  Peace сега остава да си намеря хубав шал, защото отивам на море и искам да си опазя косата от слънцето. винаги ходя с шапки, ама сега ми се носи нещо по-различно  Wink 10x
аз намерих снимка за шала, който исках да питам, че и цяла такава тема имало  Mr. Green

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 17:43 от nanndi

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
аз намерих снимка за шала, който исках да питам, че и цяла такава тема имало  Mr. Green
а може ли линк към темата  Praynig

# 65
  • Мнения: X
аз намерих снимка за шала, който исках да питам, че и цяла такава тема имало  Mr. Green
а може ли линк към темата  Praynig

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=307867.0

# 66
  • Мнения: 735
за шала разбрах още, че ако е триъгълен ще стане по-богат кок, отколкото ако е квадратен  Peace надявам се на Kalitea да й се занимава и да покаже някоя друга снимчица  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 024
Сега се сетих за още една комбинация, която много харесвам, въпреки че не е от най-смелите. Бял спортен потник с черен елек като този http://www.viewsofia.com/upload/fck_editor/Image/kostiumi/554-pirtrotri-4asti.jpg. Надолу може със скъсани дънки и високи обувки, а на главата бомбенце за разкош.
Черните поли с висока талия също харесвам само с бял потник. Черното сако пък нося със блузки с надписи, много ми харесва да са по-дълги и да се подават отдолу. Всъшност така разнообразявам офис гардероба си. За щастие моята фирма го позволява.
....и като съм си направила тема, да си попиша на воля.... Laughing
Ей този парцалив винтидж, хипи, или както искате го наричайте, стил много ми допада, но рядко се осмелявам.
http://www.eg-shumen.psit35.net/mka_boho_chic.jpg

# 68
  • Мнения: 3 447
Най-смелата ми комбинация май е използването на един метален патрондаш като аксесоар (без патроните, разбира се) Simple Smile

# 69
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Най-смелата ми комбинация май е използването на един метален патрондаш като аксесоар (без патроните, разбира се) Simple Smile
Да не отваряме тема за бурната си младост, викам аз.  Joy Joy Joy
П.П. На мен не ми е минало да се кича с каквото ми падне пред очите. Миналата година се бях загледала в един бръмбар и си мислех, колко красив е тоз бръмбар, ех, да можех да си го сложа на косата или като обици, ех, ех.
После Диор ми откраднаха идеята, плагиати такива.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 406
Да, харесвам смелите, провокативни комбинации.
Аз обичам да се заигравам с аксесоарите.
Шалове, гердани, обувки, чанти, ръкавици и шапки.
Напоследък късите панталони, с различни вариации ризи са най-смелото, което си спомням да съм комбинирала.

# 71
  • Мнения: 5 877
Хм, обеците, с които съм в момента, комбинация на кристал и плъст.
Ама харесвам си ги де, сама си ги правих.

# 72
  • На морето!
  • Мнения: 5 756

Ей този парцалив винтидж, хипи, или както искате го наричайте, стил много ми допада, но рядко се осмелявам.
http://www.eg-shumen.psit35.net/mka_boho_chic.jpg
И на мен най-много ми допада този стил. Удобно, широко и позволява доста творчество.

# 73
  • София
  • Мнения: 8 932
Най-смелите ми комбинации са свързани с комбинирането на цветове. И понеже сега са модерни ярките цветове, а аз много ги харесвам, често се отпускам. Пример: Преди два дена бях със цикламено бюстие и яркожълт 7/8 панталон. Много добре се чувствах. Съчетавам и скъпи с евтини дрехи.

# 74
  • Мнения: 880
densi,мерси(за зодията-Дева съм Wink )
Ето още комбинации,които са много мой тип:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20

Общи условия

Активация на акаунт