ЮЛСКИ мами тръпнат вече, час по час се ражда бебче (тема 69)

  • 12 654
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 62
Аз ще пусна нова тема, но ще ми трябва малко време за да оправя първа страничка. Дано Сакси не ми се ръзсърди.

# 286
  • Мнения: 9 903
като звъннах на данибон, само разбрах, че е родила бързо/от сутринта почнали контракции, но не така силни и редовни/, мисля, че  естигнала до Сливен, но бебето ревна и предпочетох да прекъснем разговора. Един юначен рев, силен и ясен  Joy щом е при нея, значи е добре, пък и тя звучеше доста свежо.

и на джули звъннах, и тя супер свежо звучеше, засмяна до ушите  Hug

Попи - честита ти Ива! Какво хубаво име!

ние ходихме на пазар с малчо - голям кеф, само двамата се шматкахме по улиците, купих едно боди за бебето, на Деян сандали, на мене пола на ластик с пайети - става и на сегашния ми корем, и после ще прикрива гънки, паласки и увиснали меса. Доволна съм.

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 9 719
Ей, супер, честити принцеси на Попи и Джули newsm44

Направо като влизам вече се чудя дали не изпускам някой с пожеланията, толкова много бебчета имаме Rolling Eyes

Донка
, извинявай, ти беше писала за продавалника, ама аз сутринта така се бях шашнала с тия болки, че забравих Embarassed Регистрираха ли те или да пиша? С кой ник си се регистрирала?

Аз ударих един сън и сега съм пушка Mr. Green Снощи ходихме на заведение и се бях размрънкала как вече ще ходя да ме режат, че да раждам, че в тая жега не издържам вече и бебо явно е решил да ми покаже кой командва парада и решава кога ще се появява. Днес му се извиних, ясно е че той е шефа и вече не ме боли Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 12:13 от NBM

# 288
  • Мнения: 58
Танита не пише ако е ок да си каже Hug
Здравейте момичета, при мен всичко е наред,Иви мерси че попита,  но не ми стига времето и едва успявам да изчета за да съм в час.
Честито и от мен на всички майчета, всичко да е наред с бебоците!
Стискам палци за тези, на които момента предстои.

Аз да се похваля- имам количка със столче за кола , много ме кефи, сглобена кошарка, слинг на Premaxx и дата за секцио!!!!! Друго нищо нямам, трябва да наваксам.
Последно ще раждам на 17 юли в Окръжна болница.
Освен годините нямам други показания, но реших да послушам докторите, и без това не съм от най смелите, а от операцията не ме е страх.

# 289
  • Мнения: 142
Прекрасни бебешки новини  newsm44
Честито на Данибон, Попи, Джули и да са им живи и здрави сладките бебчета  1crib
Лиана, вчера така се заплеснах, че забравих да ти отговоря на СМСа Embarassed Разкажи как мина раждането, да добием малко смелост и ние  Whistling

# 290
  • Мнения: 66
Танита,а при избран лекар ли ще раждаш там?

# 291
  • Мнения: 62
Момичета заповядайте в новата тема

# 292
  • Мнения: 58
Танита,а при избран лекар ли ще раждаш там?
Да, ходих при Скочев на преглед и се уговорих с него

Общи условия

Активация на акаунт