До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 2

  • 120 559
  • 962
  •   1
Отговори
# 765
  • Бургас
  • Мнения: 537
Това е номера на д-р Габровска: 0888/454221, а този явно е в кабинета и в М. рудник: 853605, но ако искаш /трябва/ да излизаш още 5-тия месец в болнични, трябва да се запишеш при нея, но в "Николай Чудотворец", защото там е комисията ЛКК даваща по-дългите болнични. Peace

# 766
  • Мнения: 10
здравейте,
а има ли някой, който ходи на консултации при д-р Попов от Поморие.
и можете ли да ми дадете телефон, адрес и съответно информация кога преглежда на свободен прием.

# 767
  • Мнения: 3 621
здравейте,
а има ли някой, който ходи на консултации при д-р Попов от Поморие.
и можете ли да ми дадете телефон, адрес и съответно информация кога преглежда на свободен прием.
аз ходих при Попов, направила си много добър избор, часове се записват понеделник, сряда и събота на телефон 0596/25917 трябва да се въоръжиш с търпение, защото става малко трудничко записването

# 768
  • Мнения: 10
Благодаря Нефертити

# 769
  • Мнения: 430
Здравейте,искам да ви попитам дали знаете кои гинеколози в Бургас имат вагинални ехографи?

# 770
  • Мнения: 1 280
   Аз знам Ковачева и Георгиев  Peace

# 771
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
И аз знам за тях със сигурност

# 772
  • Бургас
  • Мнения: 130
Вагинални ехографи имат вече почти всички - Михайлов (младия), Парушева, Калчева, Шик, Ризова и т.н и т.н...

# 773
  • Мнения: 560
Вагинални ехографи имат вече почти всички - Михайлов (младия), Парушева, Калчева, Шик, Ризова и т.н и т.н...

В Света София има.

# 774
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Парушева спаси моята етърва от уж извънмато4на бременност.Добрева я е пратила на операция а не е било нужно,заради късен цикъл бременност не се е видяла

# 775
  • Бургас
  • Мнения: 130
Парушева ми следи бременността и съм много доволна, но не съм сигурна че още работи, защото ще ражда през март-април мисля... , но това разбира се трябва да се провери!

# 776
  • Мнения: 5
Търся доктор Мърмърова, но ми дава свободно само. Някой да има представа работи ли в момента? Няма значение дали по ЗК или на частно. Благодаря предварително

# 777
  • Burgas
  • Мнения: 214
Д-р Мърмърова може да е в отпуск. Имам този тел: 0889809310 успех Peace

# 778
  • Мнения: 5 539
Мърмърова работи, в сряда бях при нея.

# 779
  • Мнения: 65
Момичета много Ви моля препоръчайте ми гинеколог който да разбира от хормонални проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт