До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 2

  • 120 565
  • 962
  •   1
Отговори
# 885
hazaikata mi mi kaza za Georgiev,no neznam zashto imam strah ot muj da me preglejda...purviq mi pregled beshe pri muj i chestno kazano spomenite mi sa yjasni...i zaradi tova ne iskam da hodq pri muje veche...pri Lazarova kato hodih mi se stori che e dobra,no ne moja da me izlekuva i veche nqma da stupq tam...a tq kaza che shte se opravq...neznam veche kakvo da pravq...

# 886
bqlo techenie..koeto sum chuvala che e normalno predi da ti doide malko da imash,no az go imam po mnogo i obilno prez cqloto vreme...i nai-loshoto e che naposleduk yseshtam ostur miris i tova oshte poveche me vkarva v panika...

# 887
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Георгиев е много внимателен-в 6-тия месец така ме бръкна 4е не усетих.не се плаши много е мил дори.

# 888
Добрин Иванов е мн добър!За него май още не сме чули оплаквания!

# 889
kude priema toi i kak da si zapisha chas...Georgiev?

# 890
  • Мнения: 1 280
     Опитай тогава при Ковачева  Peace 

      Само пиши моля те на кирилица

# 891
За този Георгиев...къде приема...и кога?

# 892
  • Мнения: 249
Искам и аз да се присъединя към добрите мнения за Д-р Калчева, ако не беше тази лекарка, нямаше да я има лентичката ми  Naughty Всички останали Бургаски светила - какво да ви кажа, по-добре София или Варна  Peace  Сега живот и здраве и ще раждам пак във Варна. Дано да се оправят нещата при теб и  да ти предпишат правилното лечение, но ми се струва, че който и лекар да избереш, ти трябват предварителни изследвания, за да се разбере каква е причината за това течение. Това е най-важното, което трябва да ти направи лекаря ти  Peace

# 893
Съгласна съм за изследванията,ве4е съм готова на вси4ко само и само да се оправя.Сега звънях да си запиша 4ас при Кал4ева,но ми казаха 4е ще е отпуска до 13 април.Казаха ми да звънна др. седмица в понеделник да си запиша 4ас и мисля да ида при нея...Дано само да ме излекува от това защото не се издуржа ве4е...

# 894
  • Бургас
  • Мнения: 347
Ще ти споделя 1во опита на моя приятелка, тя е със същите оплаквания, къде ли не ходи и какво ли не и предписаха да пие, и така доста време...
Лечението, обаче все е неефективно, добре е до към седмица след приемането на лекарства и след това пак същото, че и по-зле...
Та тя наскоро отиде случайно при д-р Михайлов в 3та поликниника мисля че каза, без особени надежди... и човека, след толкова много 'специалисти' най-накрая и е казал за какво става въпрос и кое е подходящото лечение...
Без да и гледа предишните лечения и изследвания, само я е прегледал и по време на прегледа и е казал всичко, което тя си мислила да му сподели за лечението до сега... всичко и е 'познал'...
Най-противопоказното от всичко са антибиотиците, казал и че при всяко приемане на такива да е готова за нова 'вълна',  а всички останали са и предписвали и доста силни антибиотици...
Освен другите лекарства разбира се, та при нея е това и тя поне за напред, знае какво да избягва да се не се предизвиква това течение...
За другите лекари мога да споделя лични впечатления, но те са свързани с бременността.
Дано съм ти помогнала. Късмет   bouquet

# 895
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Съгласна съм за изследванията,ве4е съм готова на вси4ко само и само да се оправя.Сега звънях да си запиша 4ас при Кал4ева,но ми казаха 4е ще е отпуска до 13 април.Казаха ми да звънна др. седмица в понеделник да си запиша 4ас и мисля да ида при нея...Дано само да ме излекува от това защото не се издуржа ве4е...
От началото на бременността и до края имах бяло течение и то доста, но при мен се оказа нещо нормално, с нищо не се лекувах и след като родих, то спря.

# 896
  • Бургас
  • Мнения: 890
Препоръчайте ми добър лекар при който да си следя бременноста?
Благодаря предварително!

# 897
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
renit000,преди време бях попаднала на тема за гъбичките и там пишеха момичета с хронични проблеми от това естество ,сигурно е в архива ,поразрови се из форума ,пишеше много полезни неща и за това кой как се лекува и се справя с проблема превантивно ,и за това кой как се храни ,защото доста храни също провокират този проблем  Peace

# 898
  • Burgas
  • Мнения: 214
болницата е абсолютно независима от окръжната...бебетата няма да се водят никъде....имат най-модерните кувиози
А знае ли се кои ще се детските лекари/неонатолози/които ще работят в неонатология?Бебетата при майките ли ще са или само ти ги носят през 3 часа?
Д-р Димитрова беше главен лекар в Първа Поликлиника преди 9 години и се грижеше много за децата. Много съм доволна от нея, един лев не ни взе всички други чакаха и те гледаха в ръцете.

# 899
  • Варна
  • Мнения: 522
Записвам се да следя темата

Общи условия

Активация на акаунт