LaRedoute - Кодове - 5

  • 68 552
  • 908
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 345
Само да ви покажа чантите , които се поръчват с кодове 21040 и 21059 ( налични вече )

# 601
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Здравейте Simple Smile
Простете че ще питам ,ако вече е обсъждано но прочетох последната тема и не разбрах  Embarassed Сега си правя карта ,други ден трябва да е готова,за да мога вече сама да си поръчвам Laughing.Напълнила съм си кошницата и реших да пробвам някой кодове.Първо да питам мислите ли че е възможно да ми откажат поръчката защото още никакъв код не съм получила,а и това че ми е първа поръчка дали да рискувам.
И второ пробвах 10-на кода и този с чантите 34770 ми го прие,сега значи ли че няма как да го върна и дали ще мога да сложа още нещо в кошницата.......оф простете май станаха много въпроси  Embarassed

# 602
  • Мнения: 2 231
Здравейте Simple Smile
Простете че ще питам ,ако вече е обсъждано но прочетох последната тема и не разбрах  Embarassed Сега си правя карта ,други ден трябва да е готова,за да мога вече сама да си поръчвам Laughing.Напълнила съм си кошницата и реших да пробвам някой кодове.Първо да питам мислите ли че е възможно да ми откажат поръчката защото още никакъв код не съм получила,а и това че ми е първа поръчка дали да рискувам.
И второ пробвах 10-на кода и този с чантите 34770 ми го прие,сега значи ли че няма как да го върна и дали ще мога да сложа още нещо в кошницата.......оф простете май станаха много въпроси  Embarassed
Аз никога не съм пускала поръчка без код, дори и първите си, когато още не бях получавала такива.
Можеш да пробваш различни кодове и това, че ти го е приело, не означава, че не можеш да се върнеш в кошницата и да добваиш или изтриеш нещо. А може и кода да смениш. и така докато не поръчаш и потвърдиш окончателно с плащането. Дотогава може да правиш всичко с кошницата си. Май трябва да прочетеш и първия пост на другата тема.
Чантите с 34770 са хубави и ги пращат на всички, не би трябвало да имаш проблеми.

# 603
  • София
  • Мнения: 1 078
Moже и да откажат, а може и не - никой не знае.
В кошницата, долу, под полето, където въвеждаш кода, има надпис да анулираш кода с "ок" - просто го натисни  Peace

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Moже и да откажат, а може и не - никой не знае.
В кошницата, долу, под полето, където въвеждаш кода, има надпис да анулираш кода с "ок" - просто го натисни  Peace
Здравейте Simple Smile
Простете че ще питам ,ако вече е обсъждано но прочетох последната тема и не разбрах  Embarassed Сега си правя карта ,други ден трябва да е готова,за да мога вече сама да си поръчвам Laughing.Напълнила съм си кошницата и реших да пробвам някой кодове.Първо да питам мислите ли че е възможно да ми откажат поръчката защото още никакъв код не съм получила,а и това че ми е първа поръчка дали да рискувам.
И второ пробвах 10-на кода и този с чантите 34770 ми го прие,сега значи ли че няма как да го върна и дали ще мога да сложа още нещо в кошницата.......оф простете май станаха много въпроси  Embarassed
Аз никога не съм пускала поръчка без код, дори и първите си, когато още не бях получавала такива.
Можеш да пробваш различни кодове и това, че ти го е приело, не означава, че не можеш да се върнеш в кошницата и да добваиш или изтриеш нещо. А може и кода да смениш. и така докато не поръчаш и потвърдиш окончателно с плащането. Дотогава може да правиш всичко с кошницата си. Май трябва да прочетеш и първия пост на другата тема.
Чантите с 34770 са хубави и ги пращат на всички, не би трябвало да имаш проблеми.
Много Ви благодаря !
ЧЕтох и нея,то така се регистрирах, че бъкел не отбирам от този френски ,а тоя преводач му взех акъла.......сега се престраших и пробвах с анулирането на кода.
Дано не сгафя нещо ,ще карам на метода проба-грешка.
Още веднъж Благодаря   bouquet

# 605
  • София
  • Мнения: 1 078
Докато не си вкараш данните на картата, няма какво да сгафиш - пробвай си разни кодове, слагай-вади каквото искаш Peace

# 606
  • Мнения: 1 674
да споделя и аз -получих прахосмукачката
много е сладка ,само да кажа че с едни бикини и бански тежеше-5,730 кг
сега ще огледам какво е ситуацията с филтъра

Може ли подробни снимки  Praynig Peace
http://www.kefche.com/vikinka_98?q=img_mybrw&id=1776944
http://www.kefche.com/vikinka_98?q=img_mybrw&id=1776937
http://www.kefche.com/vikinka_98?q=img_mybrw&id=1776934
извинявам се , но батериите се изтощиха и неможах повечко да направя-изпробвах я вече,много е шумна ама върши работа
Мерси за снимките.  bouquet
Кажи моля те мощна ли е прахосмукачката? Поръчах три, за всички роднини и сега се притеснявам заслужаваше ли си да си напрвавя толкова нови акаунта Confused

# 607
  • Мнения: 144


Мерси за снимките.  bouquet
Кажи моля те мощна ли е прахосмукачката? Поръчах три, за всички роднини и сега се притеснявам заслужаваше ли си да си напрвавя толкова нови акаунта Confused
[/quote]
ами така както бучи изглежда мощна -1200 вата е май
за 20 лв не си сгрешила според мен  Peace

# 608
Моля  да ми кажете какво поръчахте ,та ви намали прахосмукачката на 10 е. на мен ми я държи на 49

# 609
  • Мнения: 345
Моля  да ми кажете какво поръчахте ,та ви намали прахосмукачката на 10 е. на мен ми я държи на 49

Пробвай първо няколко пъти , ако не подейства си направи два-три нови акаунта и може да подейства. Аз имам 4 акаунта при което само на един подейства, въпреки че 3 са нови. И то подейства не от първия път. Така че дерзай!

# 610
  • Мнения: 368
незнам къде съм спала като съм поръчала чантата с код 78298 но е доста малка и не ми хареса Rolling Eyes

# 611
  • Мнения: 200
Момичета току що този код 57428 ми даде БД. Направо не мога да повчрвам!
 Някой имал ли е проблем с него, в смисъл отказана поръчка или нещо такова? Благодаря предварително!

# 612
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 453
Момичета току що този код 57428 ми даде БД. Направо не мога да повчрвам!
 Някой имал ли е проблем с него, в смисъл отказана поръчка или нещо такова? Благодаря предварително!

И на мен ми дава БД. Ами я кажете също, ако сега направя поръчката, а утре вкарам пари в картата, ще си получа ли дрешките?

# 613
  • Враца
  • Мнения: 876
Жилетката от първа страница също вече е налична...

# 614
  • Мнения: 2 159
Момичета току що този код 57428 ми даде БД. Направо не мога да повчрвам!
 Някой имал ли е проблем с него, в смисъл отказана поръчка или нещо такова? Благодаря предварително!

И на мен ми дава БД. Ами я кажете също, ако сега направя поръчката, а утре вкарам пари в картата, ще си получа ли дрешките?
при мен пък не става, явно сте късметлийки newsm78
аз пробвах всичките кодове за БД, но никой не ми прие, само тези с подаръците Sad
за БД кодовете ми изписва "Attention, le code offre spéciale 57428 n'existe pas.
Merci de modifier votre saisie ou de revoir les conditions d'attribution de cette offre." не знам френски, но не ми звучи добре...

Общи условия

Активация на акаунт