Как изглежда банята Ви - 3

  • 65 258
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 294
Така най- накрая да кача прословутите снимки на банята , но пак да си кажа , че още не е съвсем готова Rolling Eyes . Липсвам лампи и аксесоари но ... на по късен етап ще я покажа съвсем завършена.
Започва от тук  Peace http://www.snimka.bg/album.php?album_id=262697&pid=6452760&lp=30
Много е хубава , изчистена  Peace

# 61
  • Мнения: X
mrancho, Честито! Много ми харесаха цветовете, които сте избрали за банята, страхотно се е получило. Peace

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 806
hrisska, Mindi Благодаря ви много   bouquet Притеснявах се много да не стане много скучна с тези цветове  Rolling Eyes, но на мен си ми хареса накрая  Blush.

# 63
  • Мнения: X
mrancho, Напротив- не се притеснявай. Получило се е много хубаво. Дори в момента съжалявам донякъде, че с мъжа ми се спряхме на сини плочки за банята. Много ми се искаше да е нещо подобно на твоето, или нещо в розово, но нищо не се знае- може пък и да ми хареса като я довършим Simple Smile

# 64
  • Мнения: 269
Здравейте момичета, присъединявам се и аз към клуба на правещите нова баня. Ние още сме на етап планиране и проучване, та в тази връзка бих искала да се допитам до професионалното ви мнение на препатили Simple Smile : Някой поръчвал ли е душ-кабина или параван в тази фирма http://neobathroom.hit.bg/Yglova_dushkabina4.html#anchor_menu0.
Както често се случва и ние си имаме стандартно малка баня, за която ни трябват нестандартни решения и търся овален параван по поръчка, т.е. с нестандартни размери. В "Емир" не правели овали с различни размери, в друг магазин ми казаха, че нямало такива по поръчка, а тези твърдят, че правят newsm78 та така.... Ще съм много благодарна ако някой има опит с тях и го сподели!

# 65
  • Мнения: 35
ХИДРОИЗОЛАЦИОННА ЛЕНТА, както и цялата система-грунд и обмазна хидроизолация за баня на CERESIT - има в една фирма - Деником - намира се в квартал Дружба.
Аmaretto, виж координатите в интернет ги има, че не ги пазя. Днес най-накрая намерихме там след едноседми4но търсене из цяла София.

# 66
  • Мнения: 1 381
hrisska, Mindi Благодаря ви много   bouquet Притеснявах се много да не стане много скучна с тези цветове  Rolling Eyes, но на мен си ми хареса накрая  Blush.
искам да те питам за дъската биде. Как сте вкарали меката връзка от страни в тоалетната чиния/конзола. Сега точно това правят майсторите ни.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Eva Бидето си е на самата тоалетна , не е на дъската и си е фабричен отвора  Peace.

# 68
  • Враца
  • Мнения: 876
mrancho честито за банята...много е хубава...

момичета аз да ви попитам, значи банята ни е готова (или поне така се казва май само)...с налепени плочки, но за да нацелят специфичното зелено на долната част добавиха незнам каква си боя и като започнах да мия банята погледнах че фугомасата пада ...отделно на места не е фугирано като хората...та въпросът ми е за ъглите знам специален силикон за бани, а за самите фуги бях чела някъде че има нещо с което се мажат и се запечатвало и било доста стабилно само че тук ме гледат като извънземно като попитам...или варианта със свалянето на фугите и наново което грам не ми се ще...
има ли подобно нещо и ако някой е ползвал ако може поне да каже как се нарича, че аман от майстори вече

# 69
  • Мнения: 723
Здравейте момичета  Hug

Как вървят ремонтите на баните ви? Ние тази седмица купихме плочките и част от материалите, и живот и здраве в края на другата седмица започваме Simple Smile Искам да ви попитам дали някоя от вас може да ми препоръча хубави мебели за баня. Трябват ми шкафче за под мивката (120 см.), висок и тесен шкаф (35x180 см.), както и параван с вратички за отделението за къпане (дължина 155см. ).  Благодаря ви предварително  Heart Eyes

Хубав уийкенд ви желая   bouquet

# 70
# 71
  • Мнения: 723
Spoonman, благодаря ти много за линковете  Hug

# 72
# 73
  • Мнения: X
susikata, Браво. Много ми хареса синята. Страхотно свежа е и много ми допадна   bouquet

# 74
  • Мнения: 529
 SUNNYTA, благодаря! Фирмата не е ли Еником. Една висока 9 етажна нова сграда. Всъщност сега пуснах
търсачката и показа че 2те фирни са на една и съща улица през няколко номера.
 susikata, и на мен ми хареса синята най-много. Много интересно са наредени плочките.
 buggy-->  ние поръчахме плочките, дотам сме.

Общи условия

Активация на акаунт