LaRedoute.fr - 70 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 94 673
  • 1 660
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 232
Момичета поръчвали ли сте си от тези дънки TIPSTER ?Дали си отговарят на номерата? Peace
http://www.laredoute.fr/vente-jean-tipster.aspx?productid=324132 … e&pagesize=16
И ако да хубавили са , плътни ли са или стават за лятото
Благодаря предварително Hug

Плътни са, определено не стават за лятото, на мен лично ми харесват много

# 751
  • Мнения: 585
Явно нещо пропускам, напълних кошницата с чаршафи , три комплекта от детските и два комплекта от форумските чаршафи , което значи по два долни чаршафа , два горни и четири калъфки и сега не мога да валидирам поръчката КЪДЕ ГРЕША  ? Изписа ми че не мога да купувам повече от три артикула, но на мен само възглавниците ми са четири, разделих ги на две места по две , но пак не ме пуска ! ПОМАГАЙТЕ!!! Praynig

# 752
  • into the blue
  • Мнения: 771
desita1234,доколкото разбрах от преводача е ексфолиант  Peace

# 753
  • София
  • Мнения: 423
Manolo Blahnik , този бански и аз го чакам. Отговаря ли си на номера, че се притеснявам . Преди си бях поръчала 38 номер , друг модел, но чашките ми бяха огромни.
На този ми се видяха по-изрязани чашките и пак пуснах 38. И се чудя как ще мие Thinking


Аз съм 75 Б и ми е добре

# 754
  • Мнения: 3 640
http://www.laredoute.fr/vente-savon-noir-eclat-so-home.aspx?prod … b&prodcolor=1
някой може ли да ми каже какво е това от преводача нищо не разбрах ooooh!

Пилинг с растителен екстракт, изцяло натурален на базата на черна маслина. Не предизвиква дразнения, идеален за чувствителна кожа, има успокояващи и омекотяващи свойства. Подходящ за тяло и лице.

# 755
  • София
  • Мнения: 346
Явно нещо пропускам, напълних кошницата с чаршафи , три комплекта от детските и два комплекта от форумските чаршафи , което значи по два долни чаршафа , два горни и четири калъфки и сега не мога да валидирам поръчката КЪДЕ ГРЕША  ? Изписа ми че не мога да купувам повече от три артикула, но на мен само възглавниците ми са четири, разделих ги на две места по две , но пак не ме пуска ! ПОМАГАЙТЕ!!! Praynig


А дали не си сменяла на някои артикули примерно цвета или размера по няколко пъти?Провери дали имаш 3 продукта в кошницата, под които пише Article personalise. Махни ги, добави ги отново и си валидирай кошницата.

# 756
  • Мнения: 454
Зная че това вече е коментирано, но ще питам с риск да ме скастрите, защото както се казва страх лозе пази, а ако огелпя нещо няма да мога да се оправая с тоя френски. Та днес правих поръчка, трета подред, но на плащането нещо не ми се получи май, доколкото имам спомен от предните поръчки. Хвана ме страх да пробвам пак, за да не дублирам поръчката, защото знам, че има такива случаи. Сега кошницата ми е още пълна (5 часа по-късно), а в суивито ми са само старите работи, което предполага, че нищо не съм направила, но има ли някакъв по-сигурен начин да разбера.
Малеее, аз съм много зле. Сега чак се усетих, че не съм написала последните 4 цифри от номера на картата и вече се притесних защо нищо не става. Явно тази жега ми е сварила мозъка. Благодаря на всички които ми отговориха на въпросите днеска. Приятно пазаруване.

# 757
Момичета поръчвали ли сте си от тези дънки TIPSTER ?Дали си отговарят на номерата? Peace
http://www.laredoute.fr/vente-jean-tipster.aspx?productid=324132 … e&pagesize=16
И ако да хубавили са , плътни ли са или стават за лятото
Благодаря предварително Hug

Плътни са, определено не стават за лятото, на мен лично ми харесват много

Благодаря!  bouquet

# 758
# 759
  • Мнения: 585
Явно нещо пропускам, напълних кошницата с чаршафи , три комплекта от детските и два комплекта от форумските чаршафи , което значи по два долни чаршафа , два горни и четири калъфки и сега не мога да валидирам поръчката КЪДЕ ГРЕША  ? Изписа ми че не мога да купувам повече от три артикула, но на мен само възглавниците ми са четири, разделих ги на две места по две , но пак не ме пуска ! ПОМАГАЙТЕ!!! Praynig


А дали не си сменяла на някои артикули примерно цвета или размера по няколко пъти?Провери дали имаш 3 продукта в кошницата, под които пише Article personalise. Махни ги, добави ги отново и си валидирай кошницата.


Благодаря ти  bouquet Изтрих и наново напълних кошницата и се получи Peace

# 760
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Нещо ме разочароваха тея намаления  Confused Май след центовите цени всичко ми се види скъпо,а смотано  Blush
Нещо чак загубих интерес...

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 4 701
Нещо ме разочароваха тея намаления  Confused Май след центовите цени всичко ми се види скъпо,а смотано  Blush
Нещо чак загубих интерес...

А на мен ми напомнят на мотото на big brother 3 - очаквай неочакваното  Joy

# 762
  • Мнения: 368

някакви отзиви за това

# 763
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
дрехите им винаги ли се шият в държави с по-евтина работна ръка?на детето повечето са шити в бангладеш, има и в китай!

# 764
  • Мнения: 368
тия от намаленията които получавам всичките са от Бангладеш

Общи условия

Активация на акаунт