Моля за съвет - Майчин дом Варна

  • 4 841
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 265
Никъде все още не съм раждала,дано и това да стане Praynig,и аз се двоумя ,къде да раждам,много мисля по въпроса и още нямам отговор newsm78.Най интереснотое,че когато попитах един мой близък лекар,който работи и в Майин дом,какво му е мнението,той каза-АГ  Thinking

# 61
  • Мнения: 1 312
Най интереснотое,че когато попитах един мой близък лекар,който работи и в Майин дом,какво му е мнението,той каза-АГ  Thinking
Не е странно поне за мен.
Аз също подхвърлих на моя позната акушерка/от МД/,че ще отида да раждам при тях и тя ми отговори по този начин.

# 62
  • Мнения: 342
Никъде все още не съм раждала,дано и това да стане Praynig,и аз се двоумя ,къде да раждам,много мисля по въпроса и още нямам отговор newsm78.Най интереснотое,че когато попитах един мой близък лекар,който работи и в Майин дом,какво му е мнението,той каза-АГ  Thinking
Мила, ей сега ме зачовърка любопитството Simple Smile В петък съм на ЖК в МД и ще попитам моята лекарка. Интвересно ми е и нейното мнение ( тя работи в Св.Анна и МД евновременно)

# 63
  • Мнения: 265
Никъде все още не съм раждала,дано и това да стане Praynig,и аз се двоумя ,къде да раждам,много мисля по въпроса и още нямам отговор newsm78.Най интереснотое,че когато попитах един мой близък лекар,който работи и в Майин дом,какво му е мнението,той каза-АГ  Thinking
Мила, ей сега ме зачовърка любопитството Simple Smile В петък съм на ЖК в МД и ще попитам моята лекарка. Интвересно ми е и нейното мнение ( тя работи в Св.Анна и МД евновременно)
Ооооо ,няма да ти каже искрено мнението си,ако не ти е много близка.Този лекар,който аз съм питала,ми е много,много близък Naughtyи няма да ме подведе.Аз пак ще го питам по-подробно,защо така мисли и ще пиша.

# 64
  • Мнения: 69
Честно да ви питам-не ви ли омръзна да го хулите тоз Майчин дом??? На мен лично ми е втръснало като пусне някой тема за там и се изреждат всички дето не са им стъпвали краката там да обясняват колко е лошо, колко е страшно, какви шарлатани са лекарите, какви обирджии и прочие! Момичето иска мнение за МД, а не за АГ-то или за Окръжна-има достатъчно теми и за останалите болници-моля, пишете си там и там си ги хвалете! А тук да пишат хора само с лични впечатления за МД-като ме например  Mr. Green!

Направо ми взе думите от устата!

Аз като не съм раждала в АГ или Окръжна- не пиша коментари  в темите за там.

По темата- и аз раждах при Боян Георгиев в Майчин дом. Доволна съм от него и от целия персонал там!

galadrielka- леко доизносване на бебчо и здраво бебе на финала! Simple Smile

# 65
  • Мнения: 101
Нека и аз да се включа по темата, че вече минах по този път и знам колко много се двоумих МД или АГ ВИП. Избрах МД и не съжалявам!

1. За всички, които се колебаят МД или Окръжна, нека да знаят, че 1/2 от лекарите, работят и на двете места, така че остава да сравняват само условията.
2. От АГ ВИП съм много разочарована от отношението, още докато ходих да се интересувам за условията на раждане и лекарите. За сравнение, в МД се интересуваха от мен, дори специалисти, които нямат отношение към моята бременност. И не двете места си плащаш и разликата е само 50 лв. за нормално раждане.
3. Самото раждане: Родих нормално с епидорална. През цялото време в предродилна, до мен имаше 2 акушерки, през 2 мин. идваше моят лекар, анестезиолога, дежурният лекар и старшата акушерка..... абе който беше в болницата на работа, мина да види как съм. В родилна зала беше по същия начин. Имах чувството, че цялата болница се беше събрала да помага Simple Smile На края докторът взе от таткото фотоапарата и направи снимки на малката още в родилна зала Simple Smile
4. Престоят: Изключително приятен. Не се чувстваш в болница. Бебето е при теб, изнасят го само през ноща и за свижданията. Акушерки, санитари, лекари - всички са на разположение денонощно и не те карат да се чувстваш виновен, че си им позвънил посред нощ.
5. Изисквания за приемане - носиш си 2 ношници, чехли за отделението, тоалетни принадлежности, 1 чифт ръкавички за бебето и залъгалка. Последните са по желание, но дори и да забравите, ще ви дадат.

Това е от мен. Надявам се да съм помогнала на всички, на които им предстои да направят своя избор.  Стискам палци за леко раждане.

# 66
  • Мнения: 728
Аз съм много доволна от Майчин дом...всичко е чисто,имаш внимание от лекари и санитари,питаш и ти обясняват,държат се добре с теб...плащаш,но знаеш за какво и че насреща получаваш нещо! Peace

Общи условия

Активация на акаунт