Кефи ме.......

  • 12 409
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Видях снимката в подписа на Михалко и се изкефих.

Мноооого са готини! Да са й живи и здрави!

# 31
  • Мнения: 4 138
хехе, не са на михалко. тя води проекта мулти мама. но в българия през последната година се родиха бая тризнаци.
михалко е засега еднодетна Wink
ако става дума за същата михалко де.

# 32
  • Мнения: 3 715
От сряда мъжО няма да работи нощем, сменя длъжността.

# 33
  • Мнения: 1 325
Кефи ме, че си имам най-чудесната дъщеричка на света. Е, поне за мен си е такава. Кефи ме, че се обичаме много и че сме си заедно. И тоя ми "кеф" ще продължи докато съм жива...Кеф!

# 34
  • Мнения: 1 652
Кефи ме, че имам вече кухня и след едномесечно хранене по заведенията, ядохме снощи у дома. newsm64  Кефи ме, че имаме и климатици, и детенцето ми спи  на топличко, а прогнозата е застудяване. Колко навреме! Кефи ме, че имаме осветление по стълбището / нищо че асансьорът не е пуснат/ и не се качваме до 5 етаж с фенерче или GSM. Кефи ме, че вече имам и врати, и постепенно базовия лагер  newsm41в който живеехме, заприлича на дом.  newsm75 newsm28 hang newsm55Кефи ме,че молитвата ми беше чута : Praynig
....
Пак Те Моля ,  и пак, заради детето
Искам дом да има под небето.

Да расте синът ми, в него да се връща .
Да не пита – „Где е нашта къща?”

за пореден път и съм много благодарна на Бога. Кефи ме , че днес ще взема детето на обяд от детска и той е толкова щастлив милия от това,  newsm44 че май това най-много ме кефи !
Кефи ме, че  си намерих нов приятел и се запознах със страхотни хора в един чужд край!
Абе да ви кажа, навън има мъгла  и аз ще пътувам за София след обяд ,но и мъглата ме кефи!
Пия си кафето  и ми е кеф. Дишам с кеф! Много ми е гот!
Хубав ден на всички!
 newsm51 smile3525 newsm10  love001

# 35
  • Мнения: 2 722
Мен пък ме изкефи поста на Дарена.
Честити ти придобивки - и снимки на вратите не си ми пратила  Joy

Всички наопъки, аз на терсене. Мен пък ме кефи прогнозата за лошо време, защото товаозначава работааааааа!

# 36
  • Мнения: 1 652
Е, като му тръгне  на човек, върви му. Докато ме няма и ми излязъл късмета. Къде излязъл къде влязъл, не се знае ..., ама ето на – мъж във форума. Е па, нали аз съм тука най-баш по кандидатката – госпойца с дете .  Сигурно е прочел рекламата дето ми направиха по радио „Забрадка” в горещата тема и ме чака да се върна от София.
Ехооооооооо! Тука  съм!
Да добавя само към рекламата, че сватовницата още я няма да ме похвали. Нов апартамент, собствен, ново обзавеждане. Автомобил 2000 г, модел с всички екстри, малко употребяван, ама , то и аз съм госпойца втора употреба, карай да е весело. Готвя прилично, пералня, съдомиална, жена ми чисти жилището. Изкарвам добри пари. Чудя се зак’во ли ми е тоя мъж,  newsm78 .... , а сетих се - да мога назидателно и как беше още, не се сещам  newsm78 да размахвам пръст! Ето така  Naughty Naughty Naughty

# 37
  • Мнения: 4 138
aу. аз като съм с три брака и три развода, госпойца четвърта употреба ли съм.
печално..............
мен пък ме кефи детето. голяма фога става с всеки изминал ден. кефи ме това, че съумява да манипулира четирима възрастни както си иска.
кефи ме, че не ми се налага да живея завинаги в този мърляв град и че си имам село, на което скоро ще си строя къща и най-накрая ще си имам истински, мой собствен дом.

# 38
  • София
  • Мнения: 9 517
aу. аз като съм с три брака и три развода, госпойца четвърта употреба ли съм.
печално..............
Ще ти се да си госпойца - парясница си.
Мен пък ме кефи, че вече не съм парясница - 8 години и половина ме чака половинката да се реша, но сега Исак най-обича снимката от сватбата ни - все с нея спи. Не че съм с бяла рокля и воал, не че баща му е с костюм или фрак, но очите ни светят. И не светят, защото се бракуваме, а защото го чакахме него - за нас беше нещо като първата крачка към него. С което не искам да кажа, че тези които не са се бракували са по-различни - просто всеки взима решението за осиновяване по негов си начин - нашия беше такъв.

# 39
  • в сърцето на моето дете
  • Мнения: 64
Кефи ме , че имам страхотно дете и че ще изживея живота си с ето това съкровище
Кефи ме , че тя е причината да се събуждам сутрин с усмивка
Кефи ме , че имам възможност да изживеем заедно всички първи неща
Кефи ме , че само на седем месеца вече прави това и скоро няма да имаме нужда от памперси.
 newsm78 Май отглеждам генийче Grinning
Кефи ме , че успявам да се справя сама в отглеждането й
Кефи ме , че намалих скоростта на живота си , за да видя че го имам
Кефи ме всяка нова мама
Кефи ме Мата - жена, невероятна си и само мога да съжалявам , че не те познавам лично. Наистина.

А сега отивам да помрънкам в другата тема за нещата в живота ми , които не ме кефят.

# 40
  • Мнения: 2 722
Тук радио "Забрадка" - вземете жената с детето, няма да съжелявате. Детето е приказно съкровище  Joy

Кефи ме, че за пръв път от години си намерих игра /компютърна/ по мой вкус. Край на скучните нощи когато ме подгони безсънието.

# 41
  • Мнения: 4 138
[
Кефи ме Мата - жена, невероятна си и само мога да съжалявам , че не те познавам лично. Наистина.

[/quote]

не си пожелавай неща, които могат да се сбъднат Mr. Green не ти трябва да ме познаваш. обаче, ако наистина искаш, хонорарът е ока вино и 2 кила пържоли. свински врат без кост. средно тлъст Wink

кефи ме, че имах страхотна вечер. видях любим човек и за пръв път от много време говорихме. кефи ме, че този любим човек започна да се усмихва.
после ме кефеше, че макар и да обиколих 3 заведения, останах майката на оредялата група. и след един почти бой с немци и австрийци, упях да заведа пубуялото си холандско дете почти до вкъщи. успях да умиротворя един таксиметров шофьор с отнесена врата и друг с отнесено огледало hahahaсрещу дребни суми, естествено.
кефи ме, че ТЪМНОТО пак бачка. велико заведение.
гледам се в огледалото и си мисля...........велика съм. утре ще си направя предложение за брак.

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 03:21 от matakosmata

# 42
  • Мнения: 2 172


Кефи ме тетката!

# 43
  • Мнения: 1 652
Аист, ти ме разби! Joy Много е здрава тетката, обаче!

Мен ме кефи новата ми книга итова, че имам време за книжка!  Grinning

# 44
  • Мнения: 83
Днес се запознаха моето дете с пра-баба и пра-дядо!Родителите на моя татко втори по ред в живота ми,но много обичан и любим за мен!върнахме се със страхотни подаръци народна носия за бебка и мен!!!и ябълки страхотни.най-много обаче се кефих колко много добре се разбираха и най-вече колко я обичат!
  Купона беше пълен,когато спряхме  за хапвне и отдих във Враца страхотно си прекарахме ч.....мето,извинявам се ама за първи път спираме и много се впечетлих,а то и хората едни гостоприемни Wink

Общи условия

Активация на акаунт