"ДНЕВНИКЪТ 47"-да отслабнем всички заедно!

  • 15 546
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 958
Хилоу  Heart Eyes

Много кофти, че през деня не мога да влизам да ви чета, а сега вече няма почти никои у темиту  Confused

Момичета Вие хубаво се отчитате какво сте яли, а аз срам... Как да кажа... един паааХет фаФли и една лимонаТа примерно  Blush hahaha Joy hahaha

Гладнес тоя Дюкан е само за теб явно... БРАВО   bouquet

Леле колко много нови снимки има в албума ни  Crazy ПаркидЖосвам се да ги гледкам  Flutter

По късно ще ви пусна новата тема...

# 301
  • Мнения: 1 169
Аз да дам едно отчетче на бързо  Party

закуска: кисело мляко, 3 с.л. овесени трици, малко степ
обяд: половин скумрия
вечеря: другата половина от скумрията
Вода 3 литра

Миранди, не е само за мен, а за тези които имат воля да я спазват и да постигнат целите си. Аз се мотивирах и се надявам да издържа докато сваля всичко излишно. Доволна съм от резултатите за сега Peace. Сигурна съм, че и ти скоро ще намериш своя режим и ще отслабнеш.

Скорпе, килограмите ми са 65,400 ... настигам те  Wink. Ще си сложа лентичка с килограмите когато паднат под 59  Mr. Green

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 19:37 от GlaDneSS

# 302
  • Мнения: 1 875
Айде бе, къде сте, къде са ви отчетите.
GlaDneSS , това е малко храна. Да не кажа мизерно количество. Не е добре така - нали знаеш, че силата на Дюкан е в парадокса - ядем, за да отслабнем. Peace
Миранди, аз не ти пратих нови мерки, защото съм патка.
Вечеря - спаначено-рибно суфле Crazy Ама спанакът хубав тоз път - зелен-замразен, свеж, не консервиран с цвят... да не казвам какъв.  Close
И една грамадна, тлъста, червена печена чушка с чесън.

А желета колко набутах днес ooooh! Доживях, желирана вода със степ да ям и да съм щастлива Joy

 Лека ви нощ lovekiss

# 303
  • Мнения: 6 958
Ехоооо пак ме забрайхте като ми дадете някое ново заглавийце за темата ни  Crazy

# 304
  • Мнения: 1 169
GlaDneSS , това е малко храна. Да не кажа мизерно количество. Не е добре така - нали знаеш, че силата на Дюкан е в парадокса - ядем, за да отслабнем. Peace

Ми може да изглежда малко, но страшно много ме насити. Рибата е много мазна и ми става тежко. Важното е, че не чувствам глад, а не виждам смисъл да се тъпча излишно.

Миранди писах ти в skype няколко заглавия ама не ми харесват ...  Thinking

# 305
  • София
  • Мнения: 1 950
Ето ме и мен с отчета /не е от най-приличните  Crazy/
Закуска прясно мляко с мюсли, после таратор и пак, и пак и пак и за капак една бира със солетки пакетче+ от малките  Embarassed Crazy Blush
Няма да се тормозя да смятам калории тази вечер, но поне съм сигурна, че течностите ми са в норма  Mr. Green

Миранди, Hug нещо ми бягат идеите за заглавия, единственото което ми хрумва: На режими сме различни, но отслабваме отлично  newsm78 Малко не ми е съвсем точно, дано някоя мацка ти даде по-добра идея   bouquet

Ори разглеждах ти снимките до сега в албума - супер си е промяната  Peace и каквото и да казваш - плажните снимки са си екстра - такова телце си докарала !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Завид, завид, завид!!!!
И аз дака мисля  newsm81


На всички Дневничета лека нощ  smile3524  Hug

# 306

Общи условия

Активация на акаунт