ОКТОМВРИЙЧЕТО не спи лудува, да подритва мама то не се срамува

  • 10 295
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 817

Аз ще заложа на космонавта реве не реве за зимна разходка си е най добре.Пък и никой не го пита дребосъка hahaha

Хихи, Гери, даже и на рима си го докарала  Mr. Green

# 271
  • Мнения: 498
Ау, ето това е моето креватче (на бебчо де) хехе, много ми хареса и точно такова искам. Какво ще кажете?
http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Georgeb1.jpg

# 272
  • Варна
  • Мнения: 340
Пуканка, катетъра си е гадно нещо, ама като знам как боли шева от операцията пък да ти сложат памперс... малко болезнено ми се струва  Laughing.
Абе момичета.. вие всичко ли отсега пазарите, че и до космонавтите стигнахте  Wink. Оставете и за след раждането, че тогава ще ви обхване баш манията за шопинг. Иначе космонавта е много полезен, все пак са ни зимни бебоците, аз поне смятам да си купя. Аз все още нищо не съм купила, не смятам и да купувам, освен нещата, които ще ми трябват за болницата. Предния път бях оставила на мъжа ми един списък и като родих той накупи каквото бях харесала. По-големите неща ги бяхме капарирали предварително и само ги прибра в къщи. Малко съм суеверна и някак не смея, а как ме сърбят ръцете за пазаруване на бебешки дрешки  Mr. Green.
И аз като майка на много ревливо дете съм ЗА люлеещите кошари.. по-добре в кошарата да го люлеем отколкото на ръце  Crazy

Честит рожден ден на Зори   bouquet С пожелание за здраве, щастие и леко раждане и най-красивия подарък през октомври  baby_neutral.

# 273
  • Мнения: 132
Ау, ето това е моето креватче (на бебчо де) хехе, много ми хареса и точно такова искам. Какво ще кажете?
http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Georgeb1.jpg
Аз бях се изказвала по въпроса провери колко е висока решетката защото тези легла мисля че нямат нива и когато бебо почне да се изправя ще е проблем защото ретката е много ниска и може да се прехвърля.
На Дени е ето такова
http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Sanyb5.jpg
А бебо ще спи в преносимата кошара на баткото Laughing

# 274
  • Мнения: 817
Ау, ето това е моето креватче (на бебчо де) хехе, много ми хареса и точно такова искам. Какво ще кажете?
http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Georgeb1.jpg

Инче и аз първоначално се бях спряла на това. Само да ти кажа, че го видях в Хиполенд и то също се люлее. Не знам дали за теб това е плюс или минус, ама да си знаеш. Peace

# 275
  • Мнения: 498
Сев, Гери, аз искам да се люлее, но май ще трябва да го проверя за решетката, че верно ако е самоо на едно ниво... но като модел много ми се иска да е такова, хем да си има място за повиване, хем шкавче, хем и после да може да се ползва като поотрасне. Даже се бях спряла и на вариант, които като се преобразува става и на бюро, ама решичх че докато стигнем времето за бюрце може да ми щукне друг цвят, и т.н.

# 276
  • Мнения: 1 020
Zorri Честит Рожден Ден! Пожелавам ти много леки последни месеци от бременността и едно леко и безпроблемно раждане октомври и най-доброто и спокойно бебе Simple Smile
Сев ама тези космонавти не са ли хубави за вече големи деца, като тичат и си играят зимата? За малко бебе ми се струва доста непрактично  newsm78 С одеалце или чувалче не е ли много по-добре?
Мими мерси за линка Simple Smile

# 277
  • София
  • Мнения: 2 060
Аз да се изкажа за повивалниците...за скринче нямаме място в и без това тясната спалня, но от тези, които се поставят върху легълцето мисля да си взема. Че то иначе кръст няма да ми остане да го преповивам и обличам на леглото! Смятам, че е много нужна вещ. Иначе - колкото легълца видях, всичките са с функция за люлеене, аз поне не видях други.
Между другото и аз да питам за тази количка какво мислите? Вярно, че идва малко скъпичка, но пък е от 3 части, има и столче за колата и то пак май става горе-долу такава цената.
Човекът в магазина силно ми я препоръча, като се съобрази с парите, които по принцип сме заделили за това, ама да чуя и ваето мнение.
Lauren, преди месец и нещо като бях на ехо-кардиографията видях как моят момък си е преметнал през вратлето пъпната връв - като баба, която си е прехвърлила прежда през врата  Laughing, та на последния преглед при моя си гинеколог го питах сега как е пъпната връв. Той много ми се накара и каза, че такива неща няма смисъл да се гледат от сега - първо, че все още им е широко около врата на бебетата и могат да се въртят и второ, че на този етап, толкова мънички - и да го видиш нишо не може да се направи, няма да го извадят в 27 седмица, я! Така че мисли позитивно, всичко ще е наред!
И накрая - Зори, ЧРД!!! Бъди много здрава, все така усмихната и дано се сбъднат най-красивите ти мечти  Hug!

# 278
  • Мнения: 817
Еличка, да ти кажа и аз се чудя кое от двете е по-добре, но има космонавти и за много, много малки бебета.

# 279
  • Мнения: 132
Еличка, да ти кажа и аз се чудя кое от двете е по-добре, но има космонавти и за много, много малки бебета.
Аз пак ще се изкажа надявам се да не съм досадна Embarassed
Дори и на студа бебчо има нужда да излиза и представете си колко дрехи трябва да навлечете за да се излезе само с одеяло, а и точно защото бебо само лежи а не се движи трябва да е топло облечен.Никой не ангажирам с мнение  Peace
Ариана количката е страхотна ,но лично на мен ми се струва скъпичка.Аз например освен комбинираната имам още две, ако си сигурна че лятото няма да искаш по лека лятна количка тогава си заслужава, но ако си като мен маняк на колички Laughing

# 280
  • Мнения: 817
То и аз повече клоня към космонавт, пак малко и заради майка, пък и тук по мнение на Гери. Аз и сестра ми въобще не сме искали да стоим в чувалчета и така са си останали неизползвани.
Гери, моля те да ми отговориш на още 1 въпрос: Когато бебето е облечено с космонавт трябва ли му и одеялце за количката? Предполагам, че само покривалото на количката ще свърши работа?

Хайде аз ще си тръгвам вече и да не вземе някой да ме изпревари да да пусне новата тема  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 1 020
Гери ние затова питаме Simple Smile аз например все съм си представяла космонавтите много неудобни за обличане, особено на малко бебе... ама нали не съм имала дете и не знам...

# 282
  • Мнения: 132
Ами Сев ако е много студено едно тънко одеяло иначе само с чувала.То като стане студено ще прецениш сама ако на теб ти е студено значи и на него му е  Peace

# 283
  • Мнения: 42
Ариана, много ми хареса тази количка! За мене специално е скъпичка, но екстрите и са наистина много и това, че и се обръща сенника е изключително ценно! Ако и не надвишава 10кг. е супер!
Леглото, което ми подариха на мен не се люлее, но мисля да си взема една от онези люлки с батерии, градински мисля, че се водеха. Ако мога поне там да го преспивам... Някой има ли опит с такива или пък да е чувал нещо? Сещам се за една серия на "секса и града", в която бебето на едната героиня ревеше непрестанно и приятелката и подари такава електрическа люлка и бебето кротна веднага Joy, от тогава съм се надъхала на такава hahaha!

# 284
  • Мнения: 132
shikimiki има един модел на кенгуро шезлонг но с мелодии и се люля за около 50 лв. но не можах да го намеря в нета

Общи условия

Активация на акаунт