СПОДЕЛЕТЕ 7,2 битурбо

  • 20 946
  • 1 014
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 1 072
Нека петъчната да е забавна на повече от 5 човека. За това ще изчакаме твоята. Ще се включа.

# 991
  • Мнения: 2 212
Точно това ме затруднява да е хем издържана и хем да е забавна на повече хора...докат я измисля да не стане другия петък  Laughing

# 992
  • Мнения: X
Пф, от южната ни страна строеж, от северната - друг. Трещят, чукат, блъскат, викат... Искам на самотен остров,  не с Искрен Пецов, обаче.

Селинджър
, добре дошъл!  Ореваха орталъка за теб!

# 993
  • Мнения: 274
О, благодаря за топлото посрещане! Толкова сте мили! Искам да Ви прегърна всички, но нека първо си избърша сълзите....А! Забравил съм да си сменя кърпичката...цялата е в сополи! Както и да е. Искам да ви поздравя с тази песен! Хлъц!
Лиси, здравей! Simple Smile Знаеш, че  немога да с … 95;ам!!!
Фреш, нека Лиси ти каже, кога ще си обуем белите панталони и къде ще ходим после....Обсъждали сме го вече
Летяща, моя безценна, лоботомията ми я направи ти преди няколко дена, въпреки, че после друг обра въздишките в споделете Simple Smile
Имелда и Пътуващ - много съм благодарен за съветите за пътуването, което започва утре. Маршрута е почти готов Simple Smile И аз си мислех да поискам разрешение за новата тема, но ако ако не стигнем 52 страници днес, утре едва ли ще съм на линия.
Хайдут Велко, моите сънища постепенно започват да се сбъдват. Хаха!
Саня работи в Пиксар...Райт?
Мишон, никога не се лигавя, знаеш....Аз съм кораво копеле! Simple Smile
Анджи, позна! Всъщност аз съм Кифлата!


Харе Кришна, Харе Рама! Рамо, Рамо друже мой!



# 994
  • Мнения: 3 405
Селинджъре, пускай я тая тема. 50 или 52 страници няма значение, щом утре няма да си тук.
Да рева ли за теб или ще си дойдеш скоро?  Grinning

# 995
  • на село
  • Мнения: 3 927
Да споделя, че въобще не съм пила въпросното мохито, а да не говорим,
че и не знам как се приготвя, но може  да се пробвам някой път да забъркам нещо
по рецепта от нета.
Аз си обичам водка Собиески с ябълков сок  Mr. Green

За кого ревете сега, преди беше за Сопрано,  май си имате друга изгора  Grinning

# 996
  • Мнения: 742
Хм. Ще отдам това, че ме пропусна в персоналните обръщения, на това, че  може би си ми приготвил някое ужасно мило персонално на ЛС.

# 997
  • Мнения: 3 405
Да, за Селинджъра ревем Simple Smile Понеже всички го обичаме  Grinning

# 998
  • на село
  • Мнения: 3 927
Аха, мерси Анджи  Simple Smile.
Ама много дълги постове пише, а аз нямам нерви да чета толкова  Mr. Green ...

# 999
  • Мнения: 17 407
О, Сел, добре, че никът ти е на кирилица. Да не те бъркам с тати 2-ра серия Simple Smile Добре дошъл, все пак!
Нелиса, мАни туй мохито, пробвай нещо друго! Grinning

# 1 000
  • Мнения: 2 212
Пуснах ви тема, не ме съдете прекалено строго...  Blush

# 1 001
  • Мнения: 274
Хм. Ще отдам това, че ме пропусна в персоналните обръщения, на това, че  може би си ми приготвил някое ужасно мило персонално на ЛС.


Ellyst, няма да си го простя!!! Причината е , че като дадох "отговори" и твоя пост го нямаше на страницата....
Та за лентичката - мислех да сложа по една за двете ми деца и да напиша нещо от рода на "Моят малък посерко е на годинка и половина" , ама гледам , че лентичките са с имената на децата, а малкия си вика сам на себе си Еди (иначе е Теди), та се притесних някой да не би да вземе да ме разбере погрешно...Та затова се отказах. Simple Smile

След малко ще пусна новото споделете, видях, че разрешавате. Благодаря Simple Smile

# 1 002
  • на село
  • Мнения: 3 927
Излизам в отпуска и подкарвам на коктейли, да видим кое ще ми хареса  Grinning.
Иначе аз съм си селянче, пия бира и мастика / не едновременно де  Mr. Green/
Както казва моя мъж -каруцарски питиета/ много знае той/

# 1 003
  • Мнения: 3 405
Пуснах ви тема, не ме съдете прекалено строго...  Blush

Линк, линк за мързеливите Simple Smile

# 1 004

Общи условия

Активация на акаунт